Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Więc trudno polecić kogoś sprawdzonego chyba poza Bartkami

 

Mam nadzieję, że On tego nie czyta ( i mojego dziennika też)

 

Przy okazji sie pochwalę. U mnie dziś kładli płyty stropowe. Za tydzień lejemy wieniec i heja do przodu!

 

Nie ma ktoś dobrego cieśli, co to na początku grudnia mógłby wejść z robotą? Mój ma termin na połowę stycznia :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jeszcze nie wiedzą jak wstawić sobie obrazek.

Różne obrazki można znaleźć tu:

http://www.humorpage.pl/obrazki.php?&co=ze_zwierzetami

http://gify.nep.pl/index.php (tu ruchome)

 

Po wybraniu obrazka klikamy na nim prawym przyciskiem, wchodzimy we właściwości, kopiujemy adresik, logujemy się na forum, wchodzimy w swój profil i na samym dole w polu do emblematu wstawiamy adres obrazka (nie może być zbyt duży). I wyślij

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

Jeśli kogoś interesuje podaję namiary na dekarzy.Chłopaki pracują sprawnie, fachowo.. Z czystym sumieniem polecam bo wiem jak to jest gdy się dostanie ekipę z przypadku :evil:

 

Pan Daniel 0691998332 lub Pan Tomek 0600278128. Proszę dzwonić po 20.00 :)

 

U mnie robią dach na gotowo od ciesiółki-więżby aż po rynny.

 

Spośród fachowców mogę jeszcze polecić Kierownika budowy p.Konieczny 604175485

elektryka pan Krzysztof 0602736408 oczywiście wszyscy z odpowiednimi uprawnieniami :D :D

 

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Spośród fachowców mogę jeszcze polecić Kierownika budowy

Czy ja też mogę na priv?

 

Odebrałam dzisiaj Pozwolenie na budowę!!!

To jest całkiem miłe, tylko że apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciałoby się iść dalej ... niestety zima za pasem Ale i tak się cieszę, że mam kolejną sprawę za sobą

 

Gratulacje.To wiosną pewnie ruszysz pełną parą. U mnie boje z architektem. Ale zrobił się jakiś bardziej ugodowy. Może czyta to forum? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem, jestem :D tylko więcej czytam niż piszę, a jak już zaczynam pisać, to wydaje mi się, że bzdury. Wkurzam się bo czekam na muratory i katalog, a poczta strajkuje i mogę się przypadkiem nie doczekać :evil:

 

zadania na poniedziałek:

- podpytać o architekta z gminy, podobno jakoś tak się składa, że zatrudnienie do adaptacji projektu kogoś związanego z gminą wpływa na czas oczekiwania na PnB :wink:

-drążę temat POŚ i PC,

Pozdrawiam

N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...