Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dzisiaj odebrałam Pozwolenie na Budowę.

HURA HURA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeszcze tylko dwa tygodnie i dostanę dziennik.

uf nareszcie nie będę musiała wdzięczyć się przez telefon do przemiłej pani H. :lol: :lol:

Teraz tylko oby do wiosny i ostro do dzieła :p

pozdrawiam wszystkich atka :wink:

 

No to maszyna ruszyła............... Gratulacje!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal hurtownie wciskają "boom"?

dzisiaj dzwonilem do Romosu i tam panii powiedziala ze nie przyjmie zamowienia bo jej nie przywioza na termin z zakladu i nie bedzie sie potem przede mna tlumaczyc dlatego tez pytam bo maja silikaty w HDMB i nie robia problemow ale wolalbym jeszcze gdzies sprawdzic cene

 

Jutro biorę wolne w robocie i wybieram się przynajmniej do Romosu, może i HDMB też. Chcę zostawić projekt, żeby mi wyliczyli potrzebną ilość materiałów. A przy okazji dowiem się, jakie są ceny.

 

Ceny targujesz sam, czy szef ekipy ma jakieś własne układy w hurtowni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałam Pozwolenie na Budowę.

HURA HURA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeszcze tylko dwa tygodnie i dostanę dziennik.

uf nareszcie nie będę musiała wdzięczyć się przez telefon do przemiłej pani H. :lol: :lol:

Teraz tylko oby do wiosny i ostro do dzieła :p

pozdrawiam wszystkich atka :wink:

 

Podobno o 20 lutego wiosna, tak pisali w necie. Możesz już w zimie zaczynać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałam Pozwolenie na Budowę.

HURA HURA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jeszcze tylko dwa tygodnie i dostanę dziennik.

uf nareszcie nie będę musiała wdzięczyć się przez telefon do przemiłej pani H. :lol: :lol:

Teraz tylko oby do wiosny i ostro do dzieła :p

pozdrawiam wszystkich atka :wink:

Gratulacje :) , ja mam nadzieję jeszcze w tym roku złożyć papiery :roll:

Teraz to już z górki będziesz miała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

@ Acidtea i brachol

Przejrzyjcie listę hurtowni, które są na początku. Jest tam kilka godnych uwagi.

Je jestem zadowolony z Begiera.

 

Przeglądałam dziennik budowy Żuczków http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=73875 i warto zwrócić uwage na ich bloczki betonowe Nogaja z Pobiedzisk. Są fotki, piszą też o betonie z Pobiedzisk to chyba od tego samego dostawcy. :-? :-?

Odradzają też cegielnię Iwno, polecają zaś Kospol Swarzędz http://www.kospol.pl .

 

A czytaliście to? http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=36978 BAJER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie ktos moze budowal z silikatow w przyszlym roku? bo tak powoli zaczalem szukac i z grupy silikaty to mozna kupic ale juz silki to nigdize nei ma i nie chca przyjmowac zamowien bo podobno nie da sie dotrzymac zadnego terminu chyba wszystko lykaja na pniu duze budowy

U Begiera zawsze jest silka :D . I bardzo dobre ceny :D . I przesympatyczny Pan Bartek (ale to Cię chyba za bardzo nie interesuje :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marzin. Jesteś najbardziej posunięty...........................hm, oczywiście z budową. Na głównej stronie Muatora w dziale budowa i remonty

http://www.muratordom.pl/budowa_i_remont.htm

są takie kalkulatorki do obliczania ilości potrzebnych materiałów.

 

 

Kalkulatory budowlane

Kalkulatory remontowe

Wykończenie ścian do stanu gotowego

Wyliczenie ilości materiałów do wykończenia ścian do stanu gotowego.

 

 

Może coś ci się przyda. Widziałeś je już?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marzin. Jesteś najbardziej posunięty...........................hm, oczywiście z budową. Na głównej stronie Muatora w dziale budowa i remonty

http://www.muratordom.pl/budowa_i_remont.htm

są takie kalkulatorki do obliczania ilości potrzebnych materiałów.

krys1 jest wszędzie 8) a tutaj linka bezpośrednia http://www.muratordom.pl/6355.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin

ja przynajmniej jeszcze nie podjąłem decyzji, z której hurtowni się zaopatrywać. Obie, które wymieniłem, są dla mnie najbliżej, więc szybko mogę do nich podskoczyć i coś załatwić. Ale nie wykluczam innych. Jeszcze trochę czasu mam do startu :wink:

Czasami nie o cenę chodzi, tylko czy ludzie z którymi współpracujesz nie są debilami i czy traktują Cię poważnie.

Hej Marzin. Jesteś najbardziej posunięty...........................hm, oczywiście z budową.

A co niby miałoby jeszcze być? ...u mnie posunięte :o

Może coś ci się przyda. Widziałeś je już?

Właśnie to obklikuję. Fajna sprawa. Feńks!

znów jestem do tyłu... gratuluję odbioru pozwolenia i coś mnie niecierpliwość zaczyna zżerać...jak to się wszystko będzie tak ślimaczyć to dołączę do grupy Wielkopolska 2008 :D

Masz jeszcze trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co niby miałoby jeszcze być? ...u mnie posunięte :o

 

Marzin przecież wiem, że jesteś fajny i masz poczucie humoru. Czy robiłeś może kosztorys inwestorski? Właśnie o tym myślimy. Nasze papiery szczęśliwie dotarły do Starostwa, zaczął się etap oczekiwania i totalnej burzy mózgów. Trochę mi się dymi mózg z przegrzania wieczorami i może stąd te moje niewinne tekściki :wink:

 

 

Natus u mnie też jeszcze wczoraj wyglądało, że w 2007 to my dopiero projekt uzgodnimy a tu dziś miła niespodzianka, architekt stanął po wielu bojach na wysokości zadania, postarał się i projekt wygląda jak należy.

Rzucam temat : kosztorys inwestorski. Gdzie, jak i za ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin przecież wiem, że jesteś fajny i masz poczucie humoru. Czy robiłeś może kosztorys inwestorski? Właśnie o tym myślimy. Nasze papiery szczęśliwie dotarły do Starostwa, zaczął się etap oczekiwania i totalnej burzy mózgów. Trochę mi się dymi mózg z przegrzania wieczorami i może stąd te moje niewinne tekściki :wink:

 

No spoko, przecież się nie obraziłem! 8)

 

Rzucam temat : kosztorys inwestorski. Gdzie, jak i za ile?

Myślałem o tym, żeby pomyśleć o tym w czasie zimowej przerwy 8) . Muszę ocenić ile będę potrzebował kredytu, żeby skończyć chałupkę na tip top. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...