Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

DZIĘKUJĘ BARDZO wszystkim za odpowiedź na moje zawodzenie o SZAMBO. Znalazłam jeszcze jedną firmę z Radomia: SALEXPOL która jest tania i bardzo elastyczna. Jestem na etapie zamawiania i mam nadzieję, że pozytywne uczucia zostaną nadal pozytywne.

 

Witam,

A jak ceny transportu szamba? Nie przedrożą Ci zakupu, jakby nie patrzeć to prawie 800 km w dwie strony. Sam rozglądam się za szambem ale jak ostatnio dzwoniłem do innej firmy też z Radomia :) to transport wyniósł tyle co szambo czyli około 2000 zł. Ciekawy jestem jak to u Ciebie wyszło???

 

 

JEŚLI MASZ TRANSPORT ŁĄCZONY TO KOSZTUJE TO OKOŁO 600 -800 ZŁ / POŁOWA KOSZTÓW. TO I TAK TANIEJ NIŻ TUTAJ. GMINA MA W PLANACH KANALIZĘ WIĘ NIE CHCĘ PRZEDRAŻAĆ.

 

JUTRO MONTAŻ WIĘC BĘDĘ MOGŁA OPISAĆ WRAŻENIA...

 

 

Jak tam szambo? Wszytsko gra? Jutro zamierzam złozyć zamówienie, stąd prosze o opienię 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziś dotarły do mnie trzy wielkie wywrotki pięknej ziemi ogrodowej - wiem że ostatnio ktos szukał ;) Może to nie torf ale wygląda na bardzo tłustą "ziemię-matkę". Cena 800 zł za wywrotkę taką większą niż Tatra - uwzględania transport ze Szczepankowa do Golęczewa.

Zainteresowanym polecam - pan Grygier, 601 702 941

 

A wiesz może skąd tą ziemię bierze?

 

Ze Szczepankowa, tam ma też siedzibę, a skąd fizycznie jest ziemia wzięta to nie wiem, przypuszczam że z jakichś większych prac ziemnych - bo ma jej jeszcze parę tysiecy ton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Właśnie uzgadniam z tynkarzami materiał na tynki wewnętrzne maszynowe gipsowe i wstępnie rozmawiałem z nimi o tynkach tzw. "ciężkich", ale dzisiaj powiedzieli mi, że tynki maszynowe robi się tylko z tzw. "lekkich". Stąd moje pytanie, jaki rodzaj tynków stosowaliście i czy rzeczywiście jest tak jak mówią tynkarze. W necie wyczytałem, że tynki "ciężkie" są po prostu twardsze, ciekaw jestem jakie macie doświadczenia. Wybrałem materiał firmy VG. Proszę o ewentualne uwagi w tym temacie.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Jestem na etapie wyboru armatury i ceramiki do domu (nareszcie :D )

Czy ktoś z Was oglądał albo posiada kabinę prysznicową firmy Durasan?

 

Znalazłam taka kabinę http://multizakupy.pl/produkt_277_449_308-23881_kabina_prysznicowa_Durasan_Havana_S2542_90_x_100_cm.html

 

Zastanawiam sie nad zakupem, ale jest dla mnie podejrzanie tania.

Będę wdzięczna za opinie :)

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie polecić wykonawce schodów drewnianych i kominka z DGP. Fajnie było by zobaczyć fotki w celu inspiracji :D Dzięki

 

Jeżeli idzie o kominki z DGP to ja robiłem w http://www.prapol.com.pl na Obornickiej. Jestem zadowolony i nic nie mogę powiedzieć złego na ich temat. Zdjęcia ... mają ich sporo i tam też się u nich zasugerowaliśmy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie

 

Kto robił ogrodzenie z klinkieru i u kogo?

To już ostatni zaległy u mnie etap budowy bo mieszkam już dwa latka.

Znalazłem 4 firmy które chcą podjąc się tej roboty, choć były i takie które nie chciały :) - a może to ja ich nie chciałem :)

Coś o nich możecie powiedzieć?

1. Efekt

2. Valdi-bud.pl

3. Płot-Bet - ul. Obornicka Pan Śpiewak

4. Janiak - http://www.kompleksjaniak.pl

 

W tej chwili mam dwie oferty już, na 2 pozostałe czekam. Pan Janiak już "przegrał" z Płot-betem cenowo przynajmniej, ale jeszcze pozostało dwóch graczy. Nie konieczenie szukam najtańszych, jakość o doświadczenie też się liczy wole zapłacić ciut więcej i mieć święty spokój. A rozmawiałem z wieloma magikami i po samej rozmowie mi się odechciewało z nimi dalej gadać

 

Ogrodzenie 23m , klinkier Postdam, metaloplastyka, automatyka bramy suwanej CAME, śmietnik, domofon.... - szukam kompleksowego wykonania.

 

Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Instalatorzy zaczynają rozprowadzać mi wodę i kanalizację.

 

Powiedzcie mi w jaki sposób robi się podejścia pod prysznice bez brodzików, tzn czy są jakieś specjalne kolanka??

 

Jak powinna być przygotowana podłoga przed wylaniem posadzki pod takimi prysznicami, co musi być zamontowane wcześniej, żeb y przy montażu płytek już nic nie kuć

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was wszystkich, miło i Was poznać.....

 

Pisze do Was bo jesteście z zaawansowani w budawach a myzaczynamy...akyualnie szukam pocomy w temacie przyłączy wody na budowę...jesli ktoś z Was ma sprawdzoną ekipę i za nie duże pieniądze to chętnie poproszę...budujemy w okolicach Czerwonaka a dokładnie w Miękowie.

 

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos elektryki, czy ktos moze polecic mi jakis tani sterownik to zdalnego sterowania oswietleniem w jednym pokoju?

 

2 rzecz - ja w temacie jestem zielony bo uzywam kablowki. Dowiedzialem sie jakis czas temu, ze jesli chce ogladac w moim przyszlym domu cos w tv, zona cos innego a dzecko jeszcze cos innego to przy satelicie musze wykupic 3 dekodery...? Jak to jest. Doczytalem na stronie http://www.n.pl - na enke bede sie decydoweal raczej - ze maja jakas opcje multiroom.

Ktos przerabial juz temat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...