Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

U Begiera zawsze jest silka :D . I bardzo dobre ceny :D . I przesympatyczny Pan Bartek (ale to Cię chyba za bardzo nie interesuje :wink: ).

wczoraj dzwonilem i nie przyjmuja zamowien chyba bede musial pojechac po nowym roku i na miejscu sprawe wyjasnic a cena przez telefon 3,45 za 18cm

Negocjuj :wink: . Ja u nich kupowałam znacznie taniej.

rozumiem ze jakos tak niedawno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

cześc jola.d

 

cieszymy się ,że będziemy sąsiadami .Głuchowo to bardzo blisko nas i autostrady(niestety) ,napisz jak daleko masz zaawansowane prace na placu budowy ,czy masz już pozwolenie na budowę ,jaki dom budujesz.My stawiamy Dom w Groszku 2 ze stajni Archonu . :wink:

 

Moja działeczka leży przy dorodze na Chomęcice, więc do autostrady jest dość spory kawałek. Mam pozwolenie od 22listopada i miałam już zacząć dawno temu, ale majster z ekipy bud. wylądował w szpitalu i wszystkie plany legły w gruzach. Niestety nowej ekipy nie udało mi się znaleźć (wszyscy zajęci -najwcześniej od marca). Tak więc czekam do marca, a za chwileczkę (w pierwszych dniach stycznia) podpisuję umowę na stan surowy ze sławetnymi tutaj Bartkami :D

Odnośnie domku, to buduję prościutkiego i maleńkiego bliźniaczka "Czyżyka" z Muratora :)

pozdrowionka

jola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o rany, jola, chyba budujesz najmniejszy domek na forum :) a przynajmniej w tej grupie :D

Prześliczny, rozczulają mnie takie domki, gratuluję wyboru :)

 

Dzięki, też uważam, że jest najpiękniejszy na świcie, bo będzie mój :D

Nooo, gabarytowo zbliżony jest do Marzinowego, tyle, że w środku podzielony jest na 2 części, więc może nie taki najmniejszy :lol:

 

Marzin, mój domek jest najpięknieszy, ale Twój jest zaraz na drugim miejscu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, też uważam, że jest najpiękniejszy na świcie, bo będzie mój :D

Nooo, gabarytowo zbliżony jest do Marzinowego, tyle, że w środku podzielony jest na 2 części, więc może nie taki najmniejszy :lol:

Własnie, mój też jest malutki!

 

 

Chciałem się Wam pochwalić i pożalić.

 

Pochwalić, bo skończyli mi już dach. Jest odeskowany i pokryty papą. Będzie tak stał do wiosny, aż załatwię kredyta.

 

Pożalić, bo robota ciesielska w niektórych momentach jest do bani. Już tłumaczę.

 

1. Krokwie mają pełnić funkcję ozdobną, będą odkryte. Jedną z nich pokiereszowali w taki miejscu piłą.

 

2. Krokwie powinny być w jednakowych odstępach. U mnie miało to być 81 cm. Niestety raz jest 81, a raz 93 cm.

 

3. Wg projektu część dachu wystaje dalej poza ścianę domu i tworzy okap opart na 3 drewnianych filarach. Od strony ulicy, przy drzwiach wejściowych jeden z trzech filarów został zamontowany tak, ze jego "wada" jest jak na patelni. Widoczna jak cholera.

 

To mniej więcej tyle. Uzgodniłem z nimi cenę 25zł/m2. Dach ma 138m2. Wychodzi 3450zł.

Ile im obciąć?

 

....o ile "dadzą się" Bo dziś na każdy mój zarzut mieli gotowe wytłumaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, gabarytowo zbliżony jest do Marzinowego, tyle, że w środku podzielony jest na 2 części, więc może nie taki najmniejszy

No ale nie będziesz mieszkać chyba w dwóch częściach jednocześnie :o

 

Marzin, gratuluję dobrnięcia do szczęśliwego finału (a w zasadzie półfinału) - na wiosnę będziesz naszym guru i odpowiadaczem-na-wszelkie-pytania :wink:

 

A z pozytywnych wieści z linii frontu (my kontra oni - czyli bank) - WYWALCZYŁAM KREDYT!!! :D Co prawda nie taki jak chciałam, ale cóż, lepszy taki niż żaden :wink: Uroczyste podpisanie cyrografu nastąpi prawdopodobnie 27 grudnia, czyli ulga odsetkowa zaklepana, uff... 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jola.d

 

Ty budujesz pół bliżniaka , czy cały ,bo połowa jest rzeczywiscie mała .Nasz domek ma niecałe 130 m2 i garaż 23m2 .Wspomnę tylko że mamy dwie urocze córki(11 i 7 lat ),a w nowym domu zamieszka z nami pies , o którym od dawna marzy moja starsza córka .Gratuluje znalezienia dobrej ekipy,aczkolwiek sławetnych Bartków nie znam . My też poszukujemy ekipy, na razie zbieramy wyceny .Korzystając z okazji chcieliśmy wszystkim złożyć Swiąteczne Życzenia ,aby następne Swięta już we własnym domku ,przed kominkiem z wielką choinką .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam będę szukać.

Jak byście słyszeli o działce uzbrojonej (min. woda i prąd) w tych stronach tak koło 1000m2 w cenie do 100 zł/m to dajcie znać.

A jak by jeszcze była koło lasu to miodzio

 

Jeżeli zależy Ci na lesie, to tylko Zakrzewo. To nie daleko Wysogotowa, ale tam działki chodzą nieco powyżej 100zl/m2, chociaż jak dobrze poszukać ... Możesz też szukać w Dąbrowie - tutaj do lasu jest trochę dalej, ale działki są tańsze i bliżej Wysogotowa.

 

he he tańsze? poniżej 150zł nie znajdziesz żadnej działki.Chyba ,że te w okolicy ul.Bukowskiej. /cena ok.100zł za działkę tylko z prądem/.

Jeśli blisko Wysogotowa to może w Batorowie? po drugiej stronie Bukowskiej...coś się podzieliło :) ostatnimi czasy.Lepiej wziąść mniejszą,korzystnie zlokalizowaną,ale droższą ,niż tańszą i większą na zapupiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej mice!

przejezdzalismy ul jeziorna w szczytnikach

zajefajny dojazd do osiedla:wink:

latem chiba jest troszke lepiej?

zależy od lata :lol: jak pada przez tydzień to jest małe bagienko, ale wkrótce podejrzewam akurat Jeziorną zrobią porządną (słyszałem o planach gminy tylko nie wiem kiedy)

ja i tak z założenia, w momencie "wstępnego zamieszkania" lub szybciej kupuję coś 4x4 bo od Jeziornej mam jeszcze kawałek, nie chce mi się denerwować czy dojadę do domu czy nie :wink:

Jak znajdę fotkę to wrzucę jak wygląda Jeziorna lekko nie przejezdna...

 

No i gratuluję zakupu działki i projektu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...