Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Forumowicze! Pomocy!

 

Nie chodzi o budowę domu.

 

Mamy problem żeby znaleźć nianię dla naszej 6-miesięcznej Hani. Jedna jest, ale ze względów zdrowotnych i osobistych rezygnuje, druga miała być od dzisiejszego dnia, ale zadzwoniła w piątek i powiedziała że ma nas w nosie!

 

Żona po wychowawczym wróciła do pracy. Rodziny typu babcia, dziadek, ciocia, itp brak.

 

Problem wielki jak cholera. Na nianię z agencji i referencjami nas nie stać. Szukamy kogoś "normalnego" Nie chcemy niczego więcej niż pilnowania dziecka, żadnego gotowania, czy sprzątania.

 

Druga opcja. Może ktoś z Was wie gdzie w okolicach północnego Poznania są jakieś żłobki! Jak nie niania, to chociaż to.... :cry:

 

 

POMOCY !!!

może rozwieś ogłoszenie na uniwerku? najlepsza jakaś dziewczyna z pedagogiki ...a zaoczne studentki też tam się udzielają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

 

oj udzielaja sie udzielaja :)

przeciez na studia musza jakos zarobic :)

moze okazac sie ze beda bardziej zainteresowane Marcinem niż dzidzia :)

może tak sie czasami tak zdarzyć w końcu chłopak młody i wysportowany 8) no i sam dachówki umie położyć :D

a co do opiekunki to czy studentka czy nie to i tak trzeba liczyć przynajmniej 900 zł z tego co sie orientuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - PYTANIE - TEMAT OKNA DREWNIANE:

 

CZY KTOS MA JAKIES DOSWIADCZENIA Z FIRMą BRACIA NOWACCY ?

 

ALBO DOBRE DOSWIADCZENIA Z INNYM PRODUCENTEM OKIEN ?

 

 

DZIEKI Z GóRY

 

:D :o

mamy bardzo dobre doświadczenia z firmą drutex salon "lazur" własnie jesli chodzi o okna drewniane. dobre ceny duże rabaty fachowy montaż i miła obsługa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

chetnie oddam w dobre rece zaplecze budowlane, ktore sluzylo naszej ekipie w zeszlym roku. Woz stoi obecnie w okolicy Murowanej Gosliny i wymaga solidnego sprzetu, ktory zdola go uciagnac... W komplecie z zapleczem oddam drewniany kibelek.

 

Wszystkich chetnych prosze o kontakt, zaplecze jest do wziecia od zaraz.

 

http://img187.imageshack.us/img187/1458/budad1awebqn9.jpg

http://img329.imageshack.us/img329/9246/budac1awebha6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam - pytanie - temat okna drewniane:

 

Czy ktos ma jakies doswiadczenia z firmą bracia nowaccy ?

 

Albo dobre doswiadczenia z innym producentem okien ?

 

 

Dzieki z góry

 

:D :o

mamy bardzo dobre doświadczenia z firmą drutex salon "lazur" własnie jesli chodzi o okna drewniane. Dobre ceny duże rabaty fachowy montaż i miła obsługa.

 

dzieki za namiary - czy dobrze szukam _?- poznań - u. Słowiańska ?

 

Dzieki raz jeszcze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Chciałbym sie z Wami podzielić dzisiejszym doświadczeniem z firmą MB Wesołek i tym samym ostrzec Was przed kontaktami z tą firmą.

Zamówiłem u nich wełnę do ocieplenia poddasza Uni Mata o grubości 15 i 10cm

Okazało się iż dostarczona wełna o grubości 15cm jest zawilgocona.

Złożyłem reklamację z prośbą o wymianę wadliwej wełny.

W odpowiedzi dostałem pismo iż reklamacja nie zostanie uwzględniona ze względu na fakt iż wełna na pewno uległa zawilgoceniu u mnie na budowie.

Ponieważ odwołałem się od tej decyzji i przesłałem zdjęcia pokazujące że oba typy wełny stały w tym samym pomieszczeniu i wilgotna jest tylko wełna o grubości 15cm dostałem drugie pismo, które przelało czarę goryczy.

W piśmie tym firma Wesołek sugeruje że kupiłem przez internet wełnę Isover o grubości 15cm o wiele taniej (bo wiedziałem ze jest mokra), potem zamówiłem taką samą wełnę w Wesołku która sprzedałem przez internet odnosząc korzyć a teraz tą wadliwą wełnę próbuję wymienić na dobrą i tą zastosować u siebie. Dodam tylko iż cała sprawa dotyczy 22 rolek o wartości ok 3500PLN. Przedstawiciel firmy Wesołek nie chciał przyjąc do wiadomości moich argumentów że jaki miałbym w tym cel jako osoba prywatna żeby bawić sie w takie przekręty w przypadku 22 rolek. Myslałem że krew mnie zaleje.

W związku z zaistniałą sytuacją zastanawiam się nad złożeniem pozwu do sądu.

Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi pomóc w tej kwestii??

Nie jestem prawnikiem a w takiej sytuacji fachowa pomoc jest na pewno wskazana.

Z góry dziękuję za ewentualne porady i jeszcze raz ostrzegam przed tym dostawcą. Trzymajcie sie od niego jak najdalej!!!!!

Pozdrawiam

 

a ja proponuję odnaleźć i udać się do rzecznika praw konsumenta, oni doradzają i pomagają w takich problemach (oczywiście pisma do sprzedawcy też pewnie pomogą, jeśli sprawa miałaby skończyć się w sądzie) no i współczuję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytam jak zwykle bardziej doswiadczonych:) Czy tez czekaliscie po zalaniu stropu kilka tyg zeby wysechł??? tak nas dzisiaj poinformowali budowlańcy:) rzeczywiscie trzeba czekac tak długo????

 

To zależy co masz na myśli - moi budowlańcy na drugi dzień po zalaniu stropu już po nim choidzili - natomiast stemple muszą stać jakieś cztery tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - PYTANIE - TEMAT OKNA DREWNIANE:

 

CZY KTOS MA JAKIES DOSWIADCZENIA Z FIRMą BRACIA NOWACCY ?

 

ALBO DOBRE DOSWIADCZENIA Z INNYM PRODUCENTEM OKIEN ?

 

 

DZIEKI Z GóRY

 

:D :o

mamy bardzo dobre doświadczenia z firmą drutex salon "lazur" własnie jesli chodzi o okna drewniane. dobre ceny duże rabaty fachowy montaż i miła obsługa.

 

DZIEKI ZA NAMIARY - CZY DOBRZE SZUKAM _?- POZNAń - U. SłOWIAńSKA ?

 

DZIEKI RAZ JESZCZE :D

 

dokładnie tam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...