Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Właśnie mam w domu montowaną instalację wentylacji z reku.

 

Mam problem odnośnie umiejscowienia sterownika do reku. Niestety nie jest to sterownik radiowy i wymaga stałego miejsca.

 

Gdzie warto pociągnąć kabel??

Czy lepeij go umiejscowić w miarę dostępnym miejscu (np. salon, kuchnia), ponieważ dość często korygujemy nastawy. Czy może nie korzystamy z niego zbyt często i wtedy kotłownia, czy pralnia jest dobrym miejscem.

 

Pozdrawiam i czekam na info od użytkowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC WSZYSTKIM - TYM RAZEM NIE Z PYTANIEM O WYKONAWCóW A Z GORąCYM POLECENIEM.

 

JESLI MACIE TEREN DO POSPRZATANIA, ZAGRABIENIA, KOPANIA ETC. - TO GORąCO POLECAM SPółDZIELNIę TAJEMNICZY OGRóD.

 

JEST TO GRUPA LUDZI BIEDNYCH, BEZDOMNYCH CZęSTO - LUB ZAGROZONYCH EKSMISJą, BEZROBOTNYCH - KTóRZY POPRZEZ AKTYWIZACJę SPOłECZNą MAJą SZANSę NA POWRóT DO NORMALNEGO ZYCIA.

 

A CO NAJWAZNIEJSZE - WYKONUJą WSZELKIE PRACE BARDZO SOLIDNIE, Są ZDETERMINOWANI W DZIAłANIU, CENY MAJą NORMALNE, NIE PRACUJą " NA CZARNO " TYLKO Są ZRZESZENI W SPółDZIELNI SOCJALNEJ. Są ZAPRZECZENIEM "CWANIACTWA" - NA KTóRE CO RUSZ SIę NAPOTYKAMY.

 

A CO NAJWAżNIEJSZE - POMAGAJąC IM- DAJąC IM PRACE - POMAGAMY IM ZYC GODNIE.

 

GORACO POLECAM - OSOBA DO KONTAKTU - "KOORDYNATOR " ANNA PAWłOWICZ 604 406 895

 

http://www.ekonomiaspoleczna.pl/files/ekonomiaspoleczna.pl/public/Atlas_dobrych_praktyk/19AtlasDobrychPraktyk_CIS_Piatkowo.pdf :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC WSZYSTKIM - TYM RAZEM NIE Z PYTANIEM O WYKONAWCóW A Z GORąCYM POLECENIEM.

 

JESLI MACIE TEREN DO POSPRZATANIA, ZAGRABIENIA, KOPANIA ETC. - TO GORąCO POLECAM SPółDZIELNIę TAJEMNICZY OGRóD.

 

JEST TO GRUPA LUDZI BIEDNYCH, BEZDOMNYCH CZęSTO - LUB ZAGROZONYCH EKSMISJą, BEZROBOTNYCH - KTóRZY POPRZEZ AKTYWIZACJę SPOłECZNą MAJą SZANSę NA POWRóT DO NORMALNEGO ZYCIA.

 

A CO NAJWAZNIEJSZE - WYKONUJą WSZELKIE PRACE BARDZO SOLIDNIE, Są ZDETERMINOWANI W DZIAłANIU, CENY MAJą NORMALNE, NIE PRACUJą " NA CZARNO " TYLKO Są ZRZESZENI W SPółDZIELNI SOCJALNEJ. Są ZAPRZECZENIEM "CWANIACTWA" - NA KTóRE CO RUSZ SIę NAPOTYKAMY.

 

A CO NAJWAżNIEJSZE - POMAGAJąC IM- DAJąC IM PRACE - POMAGAMY IM ZYC GODNIE.

 

GORACO POLECAM - OSOBA DO KONTAKTU - "KOORDYNATOR " ANNA PAWłOWICZ 604 406 895

 

http://www.ekonomiaspoleczna.pl/files/ekonomiaspoleczna.pl/public/Atlas_dobrych_praktyk/19AtlasDobrychPraktyk_CIS_Piatkowo.pdf :D

 

falstart na powitanie, za duzo spamujecie - nie jest to mile widziane

8 postów w postaci kryptoreklamy

proponuje usunięcie postów i pozostawienie jedengo

a może wystarczy więcej odwagi i zamieszczenie ogłoszenia pod własnym nickiem dziale do tego przeznaczonym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje specjalisty do zamontowania kotla kondensacyjnego + zbiornik na wode firmy Viessmann.

Z gory dzieki za info,

fred

 

To zdaje się musi być gość z uprawnieniami Viessmana. Listę takich dostaniesz wraz z namiarami od Viessmana. Ja mam kontakt z panem Trochanowskim http://www.serwis-24.pl; gość wygląda na kompetentnego i jest moncno polecany przez Viessmana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZESC WSZYSTKIM - TYM RAZEM NIE Z PYTANIEM O WYKONAWCóW A Z GORąCYM POLECENIEM.

 

JESLI MACIE TEREN DO POSPRZATANIA, ZAGRABIENIA, KOPANIA ETC. - TO GORąCO POLECAM SPółDZIELNIę TAJEMNICZY OGRóD.

 

JEST TO GRUPA LUDZI BIEDNYCH, BEZDOMNYCH CZęSTO - LUB ZAGROZONYCH EKSMISJą, BEZROBOTNYCH - KTóRZY POPRZEZ AKTYWIZACJę SPOłECZNą MAJą SZANSę NA POWRóT DO NORMALNEGO ZYCIA.

 

A CO NAJWAZNIEJSZE - WYKONUJą WSZELKIE PRACE BARDZO SOLIDNIE, Są ZDETERMINOWANI W DZIAłANIU, CENY MAJą NORMALNE, NIE PRACUJą " NA CZARNO " TYLKO Są ZRZESZENI W SPółDZIELNI SOCJALNEJ. Są ZAPRZECZENIEM "CWANIACTWA" - NA KTóRE CO RUSZ SIę NAPOTYKAMY.

 

A CO NAJWAżNIEJSZE - POMAGAJąC IM- DAJąC IM PRACE - POMAGAMY IM ZYC GODNIE.

 

GORACO POLECAM - OSOBA DO KONTAKTU - "KOORDYNATOR " ANNA PAWłOWICZ 604 406 895

 

http://www.ekonomiaspoleczna.pl/files/ekonomiaspoleczna.pl/public/Atlas_dobrych_praktyk/19AtlasDobrychPraktyk_CIS_Piatkowo.pdf :D

 

falstart na powitanie, za duzo spamujecie - nie jest to mile widziane

8 postów w postaci kryptoreklamy

proponuje usunięcie postów i pozostawienie jedengo

a może wystarczy więcej odwagi i zamieszczenie ogłoszenia pod własnym nickiem dziale do tego przeznaczonym

 

Pudło kolego.

To nie kryptoreklama - tylko oficjalna reklama - czy jak to chcesz nazwac - fajnej ekipy. Skoro jestesmy zadowoleni z usług - a pewno sporo osób przed budową lub po - szuka osób do takich prac - to czemu sie czepiasz?

I nie posadzaj innych na podstawie tylko swoich domysłów - niesłusznych zresztą. Bo to nie my sie reklamujemy. A ludzie - których polecamy pewno nawet nie mają dostepu do netu.

 

Uważam, że idea słuszna - więc sie tak nie oburzaj - tylko dlatego, że ktoś chce polecic ludzi, którzy naprawdę tego potrzebują.

I nie szukaj drugiego dna - bo go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Właśnie mam w domu montowaną instalację wentylacji z reku.

 

Mam problem odnośnie umiejscowienia sterownika do reku. Niestety nie jest to sterownik radiowy i wymaga stałego miejsca.

 

Gdzie warto pociągnąć kabel??

Czy lepeij go umiejscowić w miarę dostępnym miejscu (np. salon, kuchnia), ponieważ dość często korygujemy nastawy. Czy może nie korzystamy z niego zbyt często i wtedy kotłownia, czy pralnia jest dobrym miejscem.

 

Pozdrawiam i czekam na info od użytkowników

 

Ponawiam pytanie, gdzie warto zamontowac sterownik od instalacji rekuperatora .....?? Sprawa pilna.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam i czekam na info od użytkowników

 

Ponawiam pytanie, gdzie warto zamontowac sterownik od instalacji rekuperatora .....?? Sprawa pilna.

 

Pozdrawiam

Myślisz, że ludzie budujący od wiosny 2007 mają już doświadczenie w tej kwestii ?

 

PEP a Ty wyloozuj, pomagać innym to jedno ale łamać regulamin przy tym to druga sprawa. I wyłącz tego bolda ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

1. czym najlepiej wymalowac deski na podbitkę?

 

2. gdzie w Poznaniu jest duzy wybór drzwi zewnętrznych (poza Progresem bo tych juz znam)?

 

Pozdrawiam

Witolo

 

ad.1

Pierwsza warstwa drewnochronem, potem dwie warstwy sadolinem. (brachol - ale nie wiem gdzie są dobre ceny, moi panowie od dachu sami dostarczali towar)

 

ad.2

Mnie osobiście najbardziej podobają się drzwi BRACIA KOWALSCY

 

Poznań

ul. Krauthofera 18 lokal 51

czynne pn. - pt. 9-17, so. 9-14

tel.\fax: (61) 864 34 03, kom.: 0 604 210 554, 0 604 218 501

 

najlepiej obejrzeć ofertę na ich stronie

http://www.kowalscy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie dotyczące posadzek.

W całym domu (z wyłączeniem garażu) mam rozłożoną podłogówkę a od około 2 tygodni wylane posadzki.

 

Jak wygląda kwestia wygrzewania posadzek ?

Czy mogę kłaść cokolwiek na posadzkę zanim nie przejdzie ona całego cyklu wygrzewania ?? Problem polega na tym, że piec będę miał pewnie za około 2 -3 miesiące.

Czy do tego czasu mogę zacząć układać na niej jakieś płytki lub inne okładziny ??

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje specjalisty do zamontowania kotla kondensacyjnego + zbiornik na wode firmy Viessmann.

Z gory dzieki za info,

fred

 

To zdaje się musi być gość z uprawnieniami Viessmana. Listę takich dostaniesz wraz z namiarami od Viessmana. Ja mam kontakt z panem Trochanowskim http://www.serwis-24.pl; gość wygląda na kompetentnego i jest moncno polecany przez Viessmana

Do powiesyenia kota i postawienia zasobnika nie jest potrzebny człowiek z Viessmanna. MOże to zrobić Twój instalator (wpiąć w instalację - gaz, co, cwu - oczywiście też). Do odpalenia jest potrzebny człowiek z papierem. On też jako pierwszy wpisze się w gwarancję kotła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuje specjalisty do zamontowania kotla kondensacyjnego + zbiornik na wode firmy Viessmann.

Z gory dzieki za info,

fred

 

To zdaje się musi być gość z uprawnieniami Viessmana. Listę takich dostaniesz wraz z namiarami od Viessmana. Ja mam kontakt z panem Trochanowskim http://www.serwis-24.pl; gość wygląda na kompetentnego i jest moncno polecany przez Viessmana

Do powiesyenia kota i postawienia zasobnika nie jest potrzebny człowiek z Viessmanna. MOże to zrobić Twój instalator (wpiąć w instalację - gaz, co, cwu - oczywiście też). Do odpalenia jest potrzebny człowiek z papierem. On też jako pierwszy wpisze się w gwarancję kotła

 

Dokładnie tak, sorki za nieścisłość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mamy podłogówkę na całym poziomie, posadzki lane w weekend, a od wtorku robota dalej pełną parą (szpachlarze, płytkarz) (czyli cztery dni przerwy)

piec będzie..... kiedyśtam :wink:

tak że można - przetestowałam na sobie :wink:

 

Kłaść może i można, bo niby kto ma nam zabronić, problem jest tylko taki, czy to Ci za kilka miesięcy, gdy zaczniesz grzać, nie odpadnie lub nie popęka.

 

Dylatacja mają temu zapobiec, ale czy wyeliminują .... ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupowal ktos impregnaty kolorowe np Sadolin lub Drewnochron? Gdzie w Poznaniu maja najlepsze ceny?

A co konkretnie chcesz zaimpregnować?

 

Więzbe potraktowałem Fobosem M-4, natomiast deskę wiatrową brązowym drewnochronem.

Jeśli wiezba, to w każdym impregnacie powinien być osobny woreczek z barwnikiem, ale tylko do rozróżnienia, co jest już zrobione.

Ja kupowałem na św. Michała, w sklepie chyba pod szyldem lubońskich zakładów chemicznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...