Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

co do architekta ja nie korzystałam (tylko łazienki), ale Celt miał super wizualizacje całego domku - znajdź go i zapytaj może
architektka Celta to prawdziwa artystka z nagrodami etc. Odwiedziliśmy ją, ale stwierdziła (dalej dowolna interpretacja), że nasze drobnomieszczańskie poczucie dobrego smaku kłóciłoby się z jej śmiałymi wizjami artystycznymi i powinniśmy raczej poszukać kogoś innego. Co niniejszym z małżonką uczyniliśmy he,he. Pyrgon też pisał kiedyś o swoim projektancie co maluje malunki. Może ten kierunek?

 

Tole - powaznie Joanna tak powiedziala? Az mi sie wierzyc nie chce. U nas w domu wizje sa normalne ale ladne bym rzekl a czy smiale?? NIe wiem

 

Projekt Celta jest naprawdę wypasiony. Celt: kiedy pokażesz skończone dzieło??

 

Eeee ,zaraz tam wypasiony. Kurcze wizualizacje ida jedna za druga. Aska nie nadarza bo co cos zaproponuje to malzonka nanosi poprawki :)) Skonczony domek pokaze, a jakze ale pewnie dopiero na jesien. Wykonczeniowke zaczynamy w lipcu ( o ile sprzedamy mieszkania)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tole - powaznie Joanna tak powiedziala? Az mi sie wierzyc nie chce. U nas w domu wizje sa normalne ale ladne bym rzekl a czy smiale?? NIe wiem
Spox. Do tanga zawsze trzeba dwojga. A po prawdzie moja żona jest tradycjonalistką i konserwatystką, co od razu na początku rozmowy zaznaczyliśmy. Na co Joasia, że się czuje bardziej w arch.nowoczesnej. I dzięki takiemu podejściu uniknęliśmy może kilkumiesięcznych męczarni z obu stron.

 

Eeee ,zaraz tam wypasiony. Kurcze wizualizacje ida jedna za druga. Aska nie nadarza bo co cos zaproponuje to malzonka nanosi poprawki :)) Skonczony domek pokaze, a jakze ale pewnie dopiero na jesien. Wykonczeniowke zaczynamy w lipcu ( o ile sprzedamy mieszkania)
będzie na pewno godny pokazania. Trzymam kciuki za realizację.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do architekta ja nie korzystałam (tylko łazienki), ale Celt miał super wizualizacje całego domku - znajdź go i zapytaj może
architektka Celta to prawdziwa artystka z nagrodami etc. Odwiedziliśmy ją, ale stwierdziła (dalej dowolna interpretacja), że nasze drobnomieszczańskie poczucie dobrego smaku kłóciłoby się z jej śmiałymi wizjami artystycznymi i powinniśmy raczej poszukać kogoś innego. Co niniejszym z małżonką uczyniliśmy he,he.

 

Tole - powaznie Joanna tak powiedziala? Az mi sie wierzyc nie chce.

 

I tak troszkę mało słowna jest pani Joasia. Ale cóż, pewnie to ten brak czasu na wszystko. Niech wie, że się o niej pisze może się trochę poprawi :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kolegę architekta wnętrz i nie tylko. Projektował nam dom i później też płytki w łazienkach.

Swoje projekty i wykonania ma sfotografowane (mi się bardzo podobają).

Jakby ktoś był chętny mogę polecić.

to ja poproszę te namiary i od Celta też poproszę o panią Joasię jeśli można 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nikt nie mowil, ze arch. wnetrz to tania sprawa

a jakie teraz sa w ogoel ceny w tej branzy? Jakies 2 lata temu slyszalem o kwotach w granicach 100 zl za m2 domu

 

no, mozna powiedziec, ze to tak mniej-wiecej wychodzi...

ale w sumie, to wycenia sie raczej konkretny projekt,konkretne prace, a nie metry...U nas tak to wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice, bardziej wierzę w Twoją wiedzę niż we własną, bo nie jestem specjalistą w tej branży. Jednak jako klient upierdliwy wystąpię oficjalnie do Solidu o zajęcie stanowiska w tej sprawie, bowiem zapewniano mnie jak w sentencji :)

Ciekawa jestem czy powtórzą oficjalnie wersję mi "sprzedaną". Chętnie posłucham drugiej strony.

 

Kontynuując temat - Solid poinformował mnie, że nie ma żadnego wydzielonego kanału - czyli masz Mice rację. Pan Dyrektor potwierdził, że takie dni jak Sylwester mogą być trudniejsze dla działania systemu. Mąż nie może sobie przypomnieć, która osoba go zapewniła, że takie cuda są, bo to on prowadził rozmowy techniczne, a ja negocjowałam tylko treść umowy i koszty. Mam nadzieję, że do rozwodu nie dojdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
No nikt nie mowil, ze arch. wnetrz to tania sprawa

a jakie teraz sa w ogoel ceny w tej branzy? Jakies 2 lata temu slyszalem o kwotach w granicach 100 zl za m2 domu

 

no, mozna powiedziec, ze to tak mniej-wiecej wychodzi...

ale w sumie, to wycenia sie raczej konkretny projekt,konkretne prace, a nie metry...U nas tak to wygląda.

 

Zgodzę się w 100% z kwintesencją celta

Mi architekt (inny niż celta) robi projekt wnętrz (wszystkich pomieszczeń - pomieszczenia gospodarcze mam gratis 8) ), elewacji, ogrodzenia i ogrodu, w tym też była adaptacja projektu - no i niestety takie coś musi kosztować. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...