Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Was serdecznie,

 

Czy ktos z Was ma moze do sprzedania jakies steple budowlane. Potrzebowalbym tego troche, a nie chce kupowac nowych bo i po co?

 

Pozdrawiam

 

Przemek

 

Hej,

mam stemple w Szreniawie k.Komornik. Długości 2,8 i kilkanaście 3,3 na balkony.

 

Zainteresowany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stemple bede miala wolne za jakies 5-6 tygodni...120szt=500zł

Potrzebuję namiary na więźbę dachową, tanio i zaimpregnowaną porządnie...mogę prosić o namiary?

 

Ewentualnie http://www.wiezba-dachowa.pl

cena netto 800 pln/m3 transport za darmo, cena moze byc netto.

Maja oddzial we wronkach. Dobra jakosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was serdecznie,

 

Czy ktos z Was ma moze do sprzedania jakies steple budowlane. Potrzebowalbym tego troche, a nie chce kupowac nowych bo i po co?

 

Pozdrawiam

 

Przemek

 

Hej,

mam stemple w Szreniawie k.Komornik. Długości 2,8 i kilkanaście 3,3 na balkony.

 

Zainteresowany?

 

Jasne,

 

Przelij wiadomosc ile i za ile na pw.

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Poszukiwany solidny wykonawca do wentylacji ( najlepiej Bartosza) z GWC,

Do zrobienia PILNIE projekt tej wentylacji, a w następnym etapie jego wykonanie łącznie z GWC.

Dobre sprawdzone namiary mile widziane :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tole

Najlepiej wpierw wykop dół, w ktory włożysz zbiornik jak przyjedzie.

W rozładunku HDSem włożą Ci go od razu do wykopanego dołu.

Potem instalator podłączy rurę do szamba, a ekipa musi to przysypać ziemią zgodnie z instrukcją montazu jaką będziesz miał od producenta szamba.

Gdy woda gruntowa ma wysoki poziom to moze zajść konieczność zrobienia tez wylewki z chudego betonu żeby zbirnik "nie wypłynął".

Ja chcę dodatkowo mieć szybkozłączkę w ogrodzeniu żeby wóz sanitezacyjny nie wjeżdżał mi na posesję, ale jeszcze nie dosżłam to tego jak to zrobić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

jak się instaluje szamba? przyjeżdża zbiornik od dostawcy, zrzucają go na ziemię i co dalej? musi być instalator, ekipa do wkopania- jak to jest?

 

Pozdawiam

 

dzwonisz do firmy i pytasz ile za szambo z montażem. potem liczysz ile czasu )albo pieniędzy) będzie Cię kosztować kopanie dziury w ziemi na zbiorniczek. Kartka papieru i już wiesz co wychodzi taniej. Jak betonowe to nawet przy wysokiej wodzie gruntowej raczej nie trzeba bedzie wylewać nic w ziemię. Jak plastik, to warto wiedzieć co siedzi w ziemi głębiej niż sztych szpadla - popytaj sąsiadów co mają studnie. Instalator nie jest konieczny, wystarczy żebyś wiedział z której strony wejdzie Ci rurką do szamba. Jak będzie marudził to w ostateczności szpadelkiem odkopiesz mu wlot w szambie do rurki. Uwaga: jeśli jednak zdecydujesz się kopać we włąsnym zakresie pamietaj, zeby dziurka nie była za mała no i żeby dno, na którym osadzisz szambo płąskie było...

do Anizpoznania. Złączka w płocie powiadasz...szambo powinno mieć osobne wyjście na podłączenie złączki. A resztę wykona już instalator albo mąż, bo to już nie jest wielka filozofia

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Orientujecie sie ile kosztuje ziemia ogrodowa? Ile tego trzeba nawiezc? I moze jakies namiary z okolic Swarzedza?

 

brałam ze Szczepankowa z dowózem do Swarzędza 550 zł przyczepa czarnoziemu (torf był tańszy jeśli dobrze pamietam) tel 602 157 043

 

A taka przyczepa to na ile starczy? Bo ja kompletnie sie nie orientuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Orientujecie sie ile kosztuje ziemia ogrodowa? Ile tego trzeba nawiezc? I moze jakies namiary z okolic Swarzedza?

 

brałam ze Szczepankowa z dowózem do Swarzędza 550 zł przyczepa czarnoziemu (torf był tańszy jeśli dobrze pamietam) tel 602 157 043

 

A taka przyczepa to na ile starczy? Bo ja kompletnie sie nie orientuje

wyglada na to ze powinno tego byc okolo 7-8 m3 ale pewnien nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Być może już byłą mowa na ten temat, ale już nie mam czasu przeszukiwać setek postów, chodzi o podłogi drewniane, a szczególnie parkiety, możecie kogoś polecić, tj. zarówno jakiś namiar na firmę, która handluje podłogami w dobrej cenie w Poznaniu i okolicach jak też fachowców.

 

Przy okazji powiem o dotychczasowych wynikach moich poszukiwań odnośnie podłóg:

 

1) Roman Pol - koło Murowanej Gośliny - duża firma, spory wybór zarówno desek jak i parkietów, ale cenowo nie mogę się z nimi dogadać, w ogóle nie chcą się targować

 

2) grupa Fachowiec (Przeźmierowo, ul. Rynkowa) - duży wybór głównie deski barlineckiej i paneli, jeśli chodzi o parkiety i deski to oferta nie jest powalająco szeroka, ale jeśli nic lepszego nie znajdę, to chyba tam coś wybiorę, bo w miarę można się dogadać jeśli chodzi o rabat.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...