Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Witam

 

Czy ktoś korzystał z firm zajmujących się wywozem gruzu z terenu budowy.

 

Ile kosztuje taka (nie)przyjemność i które firmy sa godne polecenia (najlepiej z zachodniej strony poznania), ponieważ mam hałdę gruzu, której się muszę pozbyć.

 

Pozdrawiam

 

Ja korzystam z Tarnowskiej Gospodarki Komunalnej. Zamawiam kontener i jeśli jest tam sam gruz bez śmieci, foli, styropianu to płacę 75 zł za całość.

 

na pewno za całość? niesamowita ta cena. Ostatnio robiłem casting i w standardzie było stokilkadziesiąt złotych za m3. Przez przypadek znalazłem ekipę za (po negocjacjach) 200,00 / kilka m3 z załadunkiem koparką. Jutro ich będę testował. Namiary 880546899

 

Pozdr

 

Na pewno. Natomiast za pełen kontener ale ze śmieciami, foliami itp. w tym samym miejscu płaciłam 220.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

STO wszyscy polecają no ale sto razy droższy od normalnych, a jak to sie ma w klasyfikacji od najlepszych do najgorszych? STO na górze a później? Wolałbym gorszej Firmy niż STO a za to tynk silikonowy.

 

A mnie nikt nie polecał STO chociaż rozmawiałem z kilkoma ekipami i kilkoma hurtowniami i różne systemy padały w dyskusjach. Czy coś mi umknęło? Oświećcie mnie proszę dlaczego miałbym wziąć to zamiast np. Ceresita? Btw Kreisel nie należy chyba ani do słabych ani do najtańszych. Jak to jest?

 

Pozdr

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
a co kupiliśmy to nie wiem, jutro męża zapytam,bo już śpi (ciiiiiiiiiii) ja tylko kolor ceglasty wybrałam :lol:

Dobrze, że nie kolor Antracyt :wink:

zobacz ten wątek

http://forum.muratordom.pl/ludzie-zobaczcie-jaki-mam-piekny-dach-z-rupp,t80545.htm?highlight=sirius%20antracyt

brałem tą dachówkę pod uwagę i jak latałem w marcu po hurtowniach z dachówkami, to w każdej te konkretnie dachówki miały tą seryjna skazę.

Oglądałem też te dachówki na dachu leżące przez 1 rok i jak sie o tej skazie wie to się rzuca w oczy i krew zalewa, że takie coś sprzedają "zgodnie z normą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zastanawiacie się nad dachówką to ze swojego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie kupię więcej wyrobów firmy Brass (dawniej wchodził w skład Rupp Ceramika, a obecnie Monier). Dachówki szczytowe są fatalnie wykończone, a na dodatek zmiany właścicielskie w tej firmie utrudniają mi reklamację. Sąsiad zastosował polską dachówkę i moim zdaniem jakościowo wygląda podobnie, jeśli nie lepiej. Więc nie łudźcie się, że dobra firma gwarantuje jakość. Teraz patrzyłbym głównie na cenę. Żałuję, że nie kupiłem Euronita, mogłem go mieć w lepszej cenie, ale postawiłem na znaną markę i się zawiodłem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy ktos robił drewniany taras? Macie jakieś namiary, doświadczenia etc?

 

I drugie - kto i gdzie kupował ostatnio kostkę brukową? Moze jakiaś zaprzyjażniona hurtownia?

tutaj jest troche napisane

 

 

Znam ten wątek, Ale mi chodzi o to czy ktoś w naszych okolicach robił drewniany taras. Czy ma jakiś wykonawców i ile go to kosztowało?

 

Nadal szukam gdzie by tu kupić kostke btukową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofuros jak zobaczylam ten dach to zaparło mi dech, ale w miarę czytania się uspokoiłam, co nie znaczy,że mąż właśnei nie jest w drodze do Jarocina (gdzie leży nasza dachówka) sprawdzić czy wszystko z nią ok, a co do tego jaka to dokładnie dachówka to już śpieszę z odpowiedzią mamy rupp rubin kasztanowy...choć właśnie na fakturze widzę,że podstawowe dachówki w nazwie mają rubin miedziany a wszystkie dodatki rubin kasztanowy, to też musi być wyjasnione :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość
Kristofuros jak zobaczylam ten dach to zaparło mi dech, ale w miarę czytania się uspokoiłam, co nie znaczy,że mąż właśnei nie jest w drodze do Jarocina (gdzie leży nasza dachówka) sprawdzić czy wszystko z nią ok, a co do tego jaka to dokładnie dachówka to już śpieszę z odpowiedzią mamy rupp rubin kasztanowy...choć właśnie na fakturze widzę,że podstawowe dachówki w nazwie mają rubin miedziany a wszystkie dodatki rubin kasztanowy, to też musi być wyjasnione :o

No właśnie, lepiej sprawdzić organoleptycznie przed przywiezieniem dachówki, bo potem mogą być problemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...