Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Krys1

 

to taki bardzo duży kontener, który muszą wieźć cieżarówką, czy taki co takim małym samochodzikiem przyjeżdża (przepraszam za takie laickie pytania)

 

To ja laicko odpowiem, to nie jest ten mały kontener ale i nie jakiś wielgachny. No to se pogadałyśmy. :lol: Poszukam jakiegoś zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jak sie ma jakość tynków do marki?

1- STO

2 - ?

3 - ?

4 - ?

 

Jest taki koleś na forum, Sp5es , co to pracuje w branży związanej z chemią budowlaną. Gość kumaty i w sumie po tym co pisze trzeba przyznać dość rzeczowy. Proponuje poszukać jego wypowiedzi i rad. Systemy ocieplenia dzielił mniej więcej tak:

 

(przyjmuję nazewnictwo z ligi żuzlowej)

 

Ekstraliga:

Kabe, STO, Caparol i coś tam jeszcze, ale zapomniałem

Pierwsza liga:

Weber-Terranova, itp, itd

Druga liga

Kreisel, Atlas

 

 

Zresztą można poczytac o tym np tutaj http://forum.muratordom.pl/tynk-zewnetrzny-jaki,t96748-60.htm

 

Polecam magiczną opcję szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 wykonawców z którymi rozmawiałem obstawiali tak :

 

1- Weber Terranova

2 - STO

 

 

 

Wykonawcy obstawiają to, na czym najwięcej zarabiają i skąd dostają gadżety typu kombinezon, czapeczki :wink:

 

Mój znowu powiedział, że co mu przywiozę, z tego będą kleić :roll:

 

Ponoć tynk akrylowo-silikonowy weber TD325 jest bardzo dobry.

Sam jeszcze nie wybrałem ale chyba pójdę w stronę Webera, choć wychodzi trochę drożej...

pzdr

Drożej od STO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

czy mozecie polecic dostawce szamba betonowego ok 10m3, jest duzo firm ale nie wiem ktora jest sensowna i ma produkt w dobrej cenie.

 

Hej,

właśnie przećwiczyłem temat szamba. Świetnie sprawdziła się firma z... Radomia (Salexpol, kontakt z forum). 10m3 kosztuje 2200,00 + 1000,00 za transport, rozładunek HDS prosto do wykopu, przykrycie, montaż kominka i włazu. Ceny bez VAT (FV niekoniecznie). Czas realizacji ok. 1,5 tyg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję namiar na szamba betonowe - wraz z montażem. Najlepiej z szalunkiem, bo grunt jest na głębokości 1,2m bardzo sypki i wszystko się obsypuje :roll: :-? . Pomóżcie

 

cześć,

przed chwilą pisałem o szambach z Radomia ale w Twoim przypadku mógłby pomóc inny dostawca z mojego notesu. Firma Czyżbet Palędzie ma dosyć tanie zbiorniki a do tego usługę kompleksowej instalacji- ta niestety trochę kosztuje.

 

Spróbuj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jeszcze mi Tole powiedz czy dobrze zrobiliśmy kupując właśnie ruppa??

Jeśli mogę zapytać to co konkretnie z Ruppa kupiliście ?? jaki model, kolor ?

 

Oczywiście że dobrze :-):-) RuppCeramika będę polecał przez najbliższe 50 lat. Nie pozostaje mi nic innego, po tym jak go sam położyłem na dachu. Żartuję! to jest wysokiej klasy produkt o dobrym współczynniku cena/jakość. Co do konkretnego modelu ja przymierzałem się do angobowanego Siriusa ale była okazja i szarpnąłem glazurowany Rubin chyba kasztanowy.

 

Przy okazji informacja: dekarz zgłaszał zastrzeżenia, że Rupp fatalnie się docina z powodu twardości (skądinąd to dla inwestora lepiej, że dachówka jest twarda, gorzej dla wykonawcy). To się nie potwierdziło na budowie- dachówkę tnie się tak samo jak inne. Na wypadek gdyby ktoś was zniechęcał do Ruppa z takiego powodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...