Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Marzin

Jakieś namiary na ten Stalexport? Nie orientujesz się, ile u nich kosztuje transport?

 

Oj, sorki, ma być:

Centrostal Szczecinek ul. Jasielska 61 tel. 822 18 18. Namiar był powyżej w poście, tylko przekręciłem nazwę.

Jutro zamawiam tam stal, musze tylko w miarę precyzyjnie policzyć ile, czego.

 

Transport do Rokietnicy ok 150pln jak dobrze pamiętam, ale jak więcej stali, to może być free? A Ty też zamawiasz, jak tak to w jakie okolice dostawa? Może się zgadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mylicie żeby powstał taki temat "wszystko co zostało po budowie zbędnego tym którzy rozpoczeli wczeniej" możne to się przyda tym co rozpoczynajš teraz.

Wiem z dowiadczenia, że sporo rzeczy zostaję nikt chyba nie jest w stanie tego dokładnie obliczyć. Ja na szczęcie paru rzeczy się pozbyłem ale jeszcze o zalega na placu co być może komu się przyda za przystępnš cenę. A pewnie zanim skończę to jeszcze co się zbierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mylicie żeby powstał taki temat "wszystko co zostało po budowie zbędnego tym którzy rozpoczeli wczeniej" możne to się przyda tym co rozpoczynajš teraz.

Wiem z dowiadczenia, że sporo rzeczy zostaję nikt chyba nie jest w stanie tego dokładnie obliczyć. Ja na szczęcie paru rzeczy się pozbyłem ale jeszcze o zalega na placu co być może komu się przyda za przystępnš cenę. A pewnie zanim skończę to jeszcze co się zbierze.

zobacz moze to bedzie dobry temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mylicie żeby powstał taki temat "wszystko co zostało po budowie zbędnego tym którzy rozpoczeli wczeniej" możne to się przyda tym co rozpoczynajš teraz.

Wiem z dowiadczenia, że sporo rzeczy zostaję nikt chyba nie jest w stanie tego dokładnie obliczyć. Ja na szczęcie paru rzeczy się pozbyłem ale jeszcze o zalega na placu co być może komu się przyda za przystępnš cenę. A pewnie zanim skończę to jeszcze co się zbierze.

 

To bardzo dobry pomysł, Ty pozbywasz się problemu i masz kaskę, inni mają to co potrzebują, ale taniej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Centrostal Szczecinek ul. Jasielska 61 tel. 822 18 18. Namiar był powyżej w poście, tylko przekręciłem nazwę.

Jutro zamawiam tam stal, musze tylko w miarę precyzyjnie policzyć ile, czego.

 

Transport do Rokietnicy ok 150pln jak dobrze pamiętam, ale jak więcej stali, to może być free? A Ty też zamawiasz, jak tak to w jakie okolice dostawa? Może się zgadamy :wink:

 

Sprawdź jeszcze Novastal na Lutyckiej; w przeciwieństwie do Centrostalu mają swój samochód i za transport mi policzyli tylko 30 zł. Centrostal Szczecinek podnajmuje samochody do rozwożenia twaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jeszcze Novastal na Lutyckiej; w przeciwieństwie do Centrostalu mają swój samochód i za transport mi policzyli tylko 30 zł. Centrostal Szczecinek podnajmuje samochody do rozwożenia twaru.

 

Dzięki Dzięki Duży Bobanie!!! :D

 

 

P.s. Dane, jakby kto chciał:

 

Nazwa firmy: Hurtownia Wyrobów Hutniczych NOVA STAL Sp. z o.o.

 

Nazwa skrócona: NOVA STAL Sp. z o.o.

 

Adres: Lutycka 105,

60-478 Poznań

Telefon(y): 0048. 61 8477243

Fax(y): 0048. 61 8417211

http://www.novastal.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z czego budujecie - ja chce z ytongu tylko o dobra ekipe trudno :(

W projekcie mam keramzyt 1-dno warstwowy, ale chcę przerobić na ceramikę + styropian. Cenowo patrzšc to wychodzi około 10k pln różnicy na całym budynku, a jakoć inna.

Mice ja zbudowałam, tš technologiš i wyszło taniej niż z ceramiki. Ale sporo się naszukałam keramzytu. Nasi lokalni dostawcy nie mieli zbyt zachęcajšcych cen. W rezultacie znalazłam Czamaninek. Majš stronę netowš może z nimi ponegocjujesz.

Wiem, że każda sroka swój ogon chwali, ale jak dotšd jestem zadowolona z mojego wyboru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice ja zbudowałam, tš technologiš i wyszło taniej niż z ceramiki. Ale sporo się naszukałam keramzytu. Nasi lokalni dostawcy nie mieli zbyt zachęcajšcych cen. W rezultacie znalazłam Czamaninek. Majš stronę netowš może z nimi ponegocjujesz.

Wiem, że każda sroka swój ogon chwali, ale jak dotšd jestem zadowolona z mojego wyboru.

 

Bloczki keramzytowe produkuje facet w Rokietnicy. Wjazd od Kiekrza, po prawej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mice ja zbudowałam, tš technologiš i wyszło taniej niż z ceramiki. Ale sporo się naszukałam keramzytu. Nasi lokalni dostawcy nie mieli zbyt zachęcajšcych cen. W rezultacie znalazłam Czamaninek. Majš stronę netowš może z nimi ponegocjujesz.

Wiem, że każda sroka swój ogon chwali, ale jak dotšd jestem zadowolona z mojego wyboru.

 

Bloczki keramzytowe produkuje facet w Rokietnicy. Wjazd od Kiekrza, po prawej stronie.

Prawdopodobnie masz na myli Muchę ale on jest drogi. W Pozbruk też produkuje ale oni majš zupełnie kosmiczne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin

Niestety, przykro mi, ale się nie zgadamy z zamówienim stali. Ja startuję na wiosnę (chyba),

Szkoda, ale myślę, że fundamenty lepiej zrobic w tym roku. Wiosną nie trzeba będzie czekać ziemia odmarźnie. Wystarczy lekkie słonko i heja mury do góry!

 

Chciałbym, ale:

1. Od 3 tygodni papiery o pozwolenie "wygrzewają" się w urzędzie. Jeszcze droga daleka do prawomocnego pozwolenia.

2. Najważniejszy problem kasa - jadę z kredytu całą budowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulki, bravo, oklaski :wink:

Czyżby zapraszał? :lol:

Żeby było trochę cieplej, czemu nie - jakiś grilek na działce.

Tak, czy siak, coś kiedyś zrobić trzeba.

Chciałbym, ale:

1. Od 3 tygodni papiery o pozwolenie "wygrzewają" się w urzędzie. Jeszcze droga daleka do prawomocnego pozwolenia.

Eeee, no to lada dzień będzie pozwolenie!

2. Najważniejszy problem kasa - jadę z kredytu całą budowę.

No, to już większy problem. Ja przed chwila na 350 bloczków i kilka nadproży pozbyłem się tysiączka... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...