Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Okna okna okna okna :o :o 8) :roll:

 

Czy ktoś już coś węszył albo może polecić namiary na okna PCV

 

ja mam narazie to, ale to z forum wielkopolski, na budmie nie byłam

 

OKNA I MONTAŻ OKIEN

Arex Wolsztyn, biuro Poznań ul. Bosa http://www.arex.biz.pl !

Grobud Grodzisk Wielkopolski

Thermo Fasada – Górecka obok Panoramy !

Rowitex (+)

Bracia Bertrandt Przeźmierowo !

Martom Granops, Matuszczak ul. Sołecka 38, Swarzędz – Jasin, tel. 0-61 818 60 49

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Uff nie ma człeka 14 dni a tu ho,ho, ho ale się działo. Spotkania hmm...., hmmm...

Budma, kurcze trochę żałuje nieobecności bo mam okna na głowie,

Okna okna okna okna :o :o 8) :roll:

 

Czy ktoś już coś węszył albo może polecić namiary na okna PCV

 

Z poferiowymi pozdrowieniami Wciornastek

W ubiegłym tygodniu kupiłam w M&S. Zależało na ciepłych szybkach i miałam do wyboru jeszcze Jezierskiego, ale jakoś kiepsko mi się tam rozmawiało ze sprzedawcą. Iga9 narzekała na M&S, zobaczymy, jak będzie u mnie :-? .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ubiegłym tygodniu kupiłam w M&S. Zależało na ciepłych szybkach i miałam do wyboru jeszcze Jezierskiego, ale jakoś kiepsko mi się tam rozmawiało ze sprzedawcą. Iga9 narzekała na M&S, zobaczymy, jak będzie u mnie :-? .

Też ostrzę sobie na nich zęby... zwłaszcza na okna 3-szybowe SUPERTermo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM SILKĘ!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę :D :D :D

Cena jak na obecne warunki super wręcz okazyjna (3,2 brutto/szt, co daje 48 zł/m2 :o :o :o ) , i co najważniejsze - Silka z Xelli stoi sobie na placu i ot tak sobie czeka :o :o :o Mój pan budowniczy ma z tym dostawcą dobre układy i nie narzeka na jakość, więc to mnie trochę uspokaja, bo cena nad wyraz atrakcyjna :roll:

brachol, Tomcio - to jest cena ostateczna, niżej facet nie zejdzie, ja dziś zamówiłam, jak chcecie zamówić w tej cenie to macie 1,5 dnia na zastanowienie bo za 2 dni facet podwyższa cenę - numer dam na priv. Teraz się zamawia, wystawiają fakturę ale płaci się dopiero po odbiorze towaru :o jak dla mnie warunki bomba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff nie ma człeka 14 dni a tu ho,ho, ho ale się działo. Spotkania hmm...., hmmm...

Budma, kurcze trochę żałuje nieobecności bo mam okna na głowie,

Okna okna okna okna :o :o 8) :roll:

 

Czy ktoś już coś węszył albo może polecić namiary na okna PCV

 

Z poferiowymi pozdrowieniami Wciornastek

 

Dzięki za odzew, zaczynam walkę od nowa po kolei wszystko trzeba teraz poukładać bo od marca roboty znowu ruszš pełnš parš.

 

Muszę przyznać że jestem doć pesymistycznie nastawiona - te galopujšce ceny też mnie przerażajš. Wyglšda na to że nasze założenia finansowe może szlak trafić i pewnie będziemy budować o rok dłużej aby nie wpędzać się w powiększenie kredytu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM SILKĘ!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę :D :D :D

Cena jak na obecne warunki super wręcz okazyjna (3,2 brutto/szt, co daje 48 zł/m2 :o :o :o ) , i co najważniejsze - Silka z Xelli stoi sobie na placu i ot tak sobie czeka :o :o :o Mój pan budowniczy ma z tym dostawcą dobre układy i nie narzeka na jakość, więc to mnie trochę uspokaja, bo cena nad wyraz atrakcyjna :roll:

Gratulacje :)

jednak się udało, a o mało co i nie byłoby tego silkowego 0,19 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Dzisiaj odwiedziliśmy pobliski odział PKO BP w sprawie kredytu. Rzeczywiście dość na luzie, wstępne rozmowy wypadły pomyślnie. Zapropowowali marżę 1,38 dla

franków,prowizja 0,95 pod warunkiem że weżniemy kartę kredytową (podobnie jak u Misiaka) .Nie wołali nawet ubezpieczenia na życie ,tylko hipoteka .

Mamy zamiar jeszcze uderzyć do Millenium lub GE MONEY,ale z tego co widzę to jest dobra propozycja ,a i potargować się troszkę nie zaszkodzi. Musimy znależć kierownika budowy , który musi wykonać kosztorys naszego domu .

No mamy już dosyć tej papierologi ,chcemy już zacząć robić coś,by efekty naszej pracy były bardziej widoczne.Na razie to tylko wydajemy kasę a na działce nic się nie dzieje. Pozdrowienia Rena :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAM SILKĘ!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

kurcze, nawet nie wiecie jak się cieszę :D :D :D

Cena jak na obecne warunki super wręcz okazyjna (3,2 brutto/szt, co daje 48 zł/m2 :o :o :o ) , i co najważniejsze - Silka z Xelli stoi sobie na placu i ot tak sobie czeka :o :o :o Mój pan budowniczy ma z tym dostawcą dobre układy i nie narzeka na jakość, więc to mnie trochę uspokaja, bo cena nad wyraz atrakcyjna :roll:

brachol, Tomcio - to jest cena ostateczna, niżej facet nie zejdzie, ja dziś zamówiłam, jak chcecie zamówić w tej cenie to macie 1,5 dnia na zastanowienie bo za 2 dni facet podwyższa cenę - numer dam na priv. Teraz się zamawia, wystawiają fakturę ale płaci się dopiero po odbiorze towaru :o jak dla mnie warunki bomba :wink:

witam

wlasnie wrocilem do domu z wyjazdu i widze ze trzeba sie szybko decydowac rozumiem ze to cena na 18? z transportem i wyladunkiem? tak czy inaczje poprosze o tel bo rozumiem ze gosc ma jej tyle ze wystarczy?

co do cementu to jak na razie nie kupowalem duzo i w sumie male ilosci najtaniej wychodzily w Castoramie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff nie ma człeka 14 dni a tu ho,ho, ho ale się działo. Spotkania hmm...., hmmm...

Budma, kurcze trochę żałuje nieobecności bo mam okna na głowie,

Okna okna okna okna :o :o 8) :roll:

 

Czy ktoś już coś węszył albo może polecić namiary na okna PCV

 

Z poferiowymi pozdrowieniami Wciornastek

 

AP okna z ul. Góreckiej. Braliśmy od nich Gealana 6-cio komorowego wraz z roletami.Polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna 6-cio komorowe od zewnątrz wszystkie w okleinie, od wewnątrz część białych a 3 również w okleinie, do tego klamki secustic. Rolety nadstawne w okleinie takiej samej jak okna.

Jesli chodzi o ceny to okno o wymiarze 1445x1435 (czyli typowe) w okleinie jednostronnej kosztowało nas 672zł + 22% vat.

Roleta nadstawna na takie okno, o wym. 1465x1600 to koszt. 394zł + 22%vat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okna okna okna okna :o :o 8) :roll:

Ja też, ja też, ja też!!! :D

Czy ktoś już coś węszył albo może polecić namiary na okna PCV

Ja najsamprzód zaatakowałem w Rokietnicy. W sobotę pojechałem pogadać, a dziś dostałem wycenę.... i parsknąłem śmiechem. Zastanawiałem się, liczyłem na wszystkie sposoby. Okazało się, że za te moje kilka okienek wyszło: 2245 zł brutto (7% Vat) :o :o :o

Zwykłe białe PCV, profil 3-komorowy Aluplast, albo 5 komorowy Avantgarde 7000. Dopłata za okleinę zew 20%. Przy takiej ilości okien stwierdziłem, że wezmę jakieś wypasione, może i nawet drewniane.

@krys1

Arex Wolsztyn, biuro Poznań ul. Bosa http://www.arex.biz.pl !

Grobud Grodzisk Wielkopolski

Thermo Fasada – Górecka obok Panoramy !

Rowitex (+)

Bracia Bertrandt Przeźmierowo !

Martom Granops, Matuszczak ul. Sołecka 38, Swarzędz – Jasin, tel. 0-61 818 60 49

Na Ciebie zawsze można liczyć :D

Do wszystkich

W połowie lutego drożeje dachówka cementowa (o 8 - 15% w zależności od producenta), kto ma zamiar kłaść to ustrojstwo na dachu to niech się lepiej pospieszy z zamówieniem :roll:

Dlatego jutro zamawiam. Swoją drogą to mam namiar, może i innym się przyda. Znalazłem kiedyś za płotem ulotkę, pojechałem, pogadałem, dostałem dobre ceny.

 

Patex

ul. Złotowska 79

Poznań

Tel. 61/868 22 94

[email protected]

 

Dali mi też dość dobrą ofertę na Fakro. Tyci drożej niż ma jedna firma na allegro, ale w razie "W" są na miejscu.

 

Nie wiecie, czy na okna dachowe może być też 7% VAT jeżeli węzmę z "montażem"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej witam serdecznie,

 

Widze, ze teraz wszyscy o oknach,wiec ja też:))

 

Nie wiem czemu mnie w tych sklepach tak ignorują, poprosiłam o wycenę w kilku punktach, na razie wszyscy !!! milczą. Jakby nikt juz teraz nie chciał zarobić. Odnośnie podanych wyżej namarów, to w arexie ( obecnie Nexbau) od zastrzegli, że wycena najwczesniej pod koniec tygodnia, a BB obiecali na "zaraz", ale jak dotąd nic nie dotarło:(((

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno- ktoś się na naszym spotkaniu forumowym pytał ,( chyba natus?) ile jest do odzyskania VAT-u ( tzn 15%) po stanie surowym zamkniętym i czy gra warta świeczki:) Ja co prawda osobiście tych rozliczeń nie robiłam, ale wniosek do US mamy juz złożony i do odzysku po stanie surowym otwartym mamy tylko albo aż ok 10.000 tys.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiązaniu do dywagacji na temat materiałów wstawiam wyniki moich weekendowych poszukiwań odpowiedzi na pytanie: ceramika poryzowana - co lepsze?:

http://images12.fotosik.pl/28/9866b791156af42bmed.jpg

 

...hmmm...na placu boju pozostał Porotherm i Poroton...

Co Wy na To ?

 

Mam pytanko, podane ceny jednostkowe pustaków, to są ceny brutto, czy netto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...