Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Marzin, czy mi również namiary na tanie bloczki możesz? i tanie, to jest ile? Orientujecie się po ile są kręgi? tak mniej więcej, oczywiście....

 

Porotherm zamawiam jutro w Komornikach, bo coś czuję, że problem zaraz będzie...

 

I ja bardzo chętnie skorzystam, choć mam już zamówine po 2,30 (bez faktury). W październiku mozna było kupić w Borówcu za 2,00/st bez faktury..ech gdzie te czasy :o

 

Natus, a po ile Porotherm ? Chyba masz rację, że może być krucho z pustakiem...choć gdzie nie spojrzysz tam składy całe w paletach Porotheru i Porotonu stoją :roll:

 

Swoją drogą zaczynam rozmyślać o instalacjach...ktoś sprawdzał czy ma sens łączenie kominka z DPG z wentylacja mechaniczną z GWC ?? tj, dwie instalacje działające niezaleznie...

A ja zamawiałam po 2,3 z fakturą - namiar chyba od Marzina :)

Co do kominka i went. mechanicznej - Mice bedzie cos takiego robil - na zasadzie: wentylacja mechaniczna wywoluje ruch powietrza w calym domu wiec niejako przy okazji przepycha cieple powietrze z dgp do reszty domu, ja tez skorzystam z tego pomyslu, tyle ze ja wogole nie bede rozprowadzac ciepla z kominka do pokojow tylko calosc "wyrzuce" w salonie. Tylko jeszcze nie znam szczegolow technicznych :oops:

Pozdrawiam

Aga

 

PS. Uppsss, nie zauwazylam ze zalogowalo mnie na konto męża... to ja, Altariela :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Posłuchajcie, trochę pojeździłam z mojej strony po hurtowniach i Phoroterm 25 można za 5,9 z transportem wyciągnąć, tylko trzeba szybko się decydować

 

Witam.

Ale to 5,9 brutto ?

I w jakim promieniu tarnsport ?

Faktycznie dość tanio :-)

 

Pozdrawiam

 

Maciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam w tym Kicinie, sam Phoroterm za 5,80 za transport i rozładunek dodatkowo 540zł, ten ze Starołęckiej nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia, a Kicin w miarę blisko mnie, więc może będę tam jeszcze niejedno kupować. Przy moich 1620 szt. wychodzi 6,13 brutto całość i już nie będę chyba nic kombinować, bo jak trochę podzwoniłam to i 6,50 potrafią chcieć :o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłam w tym Kicinie, sam Phoroterm za 5,80 za transport i rozładunek dodatkowo 540zł, ten ze Starołęckiej nie zrobił na mnie najlepszego wrażenia, a Kicin w miarę blisko mnie, więc może będę tam jeszcze niejedno kupować. Przy moich 1620 szt. wychodzi 6,13 brutto całość i już nie będę chyba nic kombinować, bo jak trochę podzwoniłam to i 6,50 potrafią chcieć :o

 

Ooo, gratuluję ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze duzo sie tu ostatnio pisze o kredytach.

Dla wszystkich wertujacych oferty bankow - wedlug obliczen wielu moich znajomych (glownie z glownych ksiegowych) najlepsze warunki oferuje mBank.

Nominalnie ich warunki nie sa najlepsze, ale po przeliczeniu mBnak wychodzi zdecydowanie najtaniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze duzo sie tu ostatnio pisze o kredytach.

Dla wszystkich wertujacych oferty bankow - wedlug obliczen wielu moich znajomych (glownie z glownych ksiegowych) najlepsze warunki oferuje mBank.

Nominalnie ich warunki nie sa najlepsze, ale po przeliczeniu mBnak wychodzi zdecydowanie najtaniej

 

w moim przypadku wlasnie porównywałem pko i mbank - moim zdaniem nie jest to najlepszy bank - i same z nim sa probelmy (poszukaj na forum) moi znajomi tez maja z nim same problemy !

jak dostalem i porownalem raty miesieczne miedzy pko i mbankiem w pko wyszly tansze !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misiak,

 

jesli zrobisz zalozenie, ze kiedys bedziesz zarabial troche wiecej niz teraz, to mBank wychodzi najlepiej.

Wiem, ze maja cala mase oplat i warunkow, ale jesli kiedys bedzie przez Twoje konto przechodzilo troche gotowki, to na pewno rata wyjdzie wieksza - caly ich ten mechanizm bilansujacy.

 

Widze, ze rozpatrujesz CHF. Moim zdaniem CHF to nie jest wybor przyszlosci.Licza sie tak naprawde PLN albo EUR. Za kilka lat bedzie u nas EUR, albo zostaniemy jak UK, Szwecja i Dania poza EUR. Bardziej stawiam na EUR. Sam biore w PLN, bo jak wejdzie EUR to i tak automatycznie przewalutuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzin :)

mogę prosić o namiary. Bloczki z transportem, czy bez?

Marzin, czy mi również namiary na tanie bloczki możesz? i tanie, to jest ile?

Poproszę namiar :D Cena z transportem :roll: ? No i jakość też ważna... :-?

Ja równiez poprosze o namiar na 2,3 za m6.

Ja tez prosze :wink: o namiary na tanie bloczki m6: [email protected]

Bloczki "Terbud" Buk. W Listopdzie 2006 kupiłem po 2,0 zł/szt bez f-ry, cena z transportem do Rokietnicy. Tel 061/ 814 90 29, kom 509 922 556

Bartek mówił, że bloczki były OK.

Pilnie (na poniedziałek) szukam jakiegoś "dźwigowego" z dźwigiem - potrzebuję załadować i wyładować płyty (dł. 7m, 600kg - 1szt. ) i może będę mogła wówczas wjechać na działeczkę :)

Jeżeli macie jakieś namiary, to chętnie skorzystam ... :)

Dźwig napachanie 603 975 968

Dźwig Tarnowo P 604 460 308

 

Ze wskazaniem na ten pierwszy. Ma większy niż ten z Tarnowa. Układał u mnie

 

jola.d, a gdzie kupiłaś takie płyty i w jakiej cenie?

Pytanie nie do mnie, ale napisze gdzie ja zamawiałem:

Strobet Międzychód. Tel 095/ 748 40 20. Płaciłem 43 zł netto/m2

widze ze romowa z nim cos dala

dzisiaj podczas spotkania

U mnie na działce? Pytam, bo nie wiem czy ściągnął w końcu szalunki :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...