Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bloczki "Terbud" Buk. W Listopdzie 2006 kupiłem po 2,0 zł/szt bez f-ry, cena z transportem do Rokietnicy. Tel 061/ 814 90 29, kom 509 922 556

Marzin, wielkie dzięki :) Podaję nr do zakładu 061/ 44 73 351 cena nadal 2,00 + VAT + koszt rozładunku.

 

misiak

można się uśmiechnąć o tabelkę?

 

Ja również bardzo poproszę :)

Jesli ktoś ostatnio uaktualniał, byłoby jeszcze lepiej

 

Ja też proszę :)..bardzo, bardo ładnie proszę... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też poczyniliśmy pewne postępy :lol: . zamówiliśmy:

 

-230 m drutu 6mm gładkiego , mają pociąć gratis na 100 cm kawałki – cena 0,80 zł szt. Co wychodzi 1,94 zł / kg (zbrojenie fundamentów)

-280 m prętów 12mm, x 2zł za metr co daje 560 zł (również zbrojenie)

-2 kubiki desek , jeden 2/10/300 i drugi 2/15/300

kubik po 550 zł ( szalunki)

- 100 szt. Żerdzi z lasu w pierwszej klasie , cena około 4 zł szt (również szalunki)

 

no to się zaczyna :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zaczynam rozmyślać o instalacjach...ktoś sprawdzał czy ma sens łączenie kominka z DPG z wentylacja mechaniczną z GWC ?? tj, dwie instalacje działające niezaleznie...

Ogólnie odradzane jest łączenie DGP z reku i GWC, dlaczego ? problemy ze sterowaniem, możliwe uszkodzenie wentylacji itp. Można poczytać czy na forum czy też choćby na rekuperatory.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zaczynam rozmyślać o instalacjach...ktoś sprawdzał czy ma sens łączenie kominka z DPG z wentylacja mechaniczną z GWC ?? tj, dwie instalacje działające niezaleznie...

Ogólnie odradzane jest łączenie DGP z reku i GWC, dlaczego ? problemy ze sterowaniem, możliwe uszkodzenie wentylacji itp. Można poczytać czy na forum czy też choćby na rekuperatory.pl.

 

Właśnie dlatego zastanawiam się nad dwoma niezależnymi instalacjami: kominek z DGP i wentylacja mechaniczna z GWC :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pilnie (na poniedziałek) szukam jakiegoś "dźwigowego" ... i może będę mogła wówczas wjechać na działeczkę :)

Dźwig napachanie 603 975 968

Dźwig Tarnowo P 604 460 308

 

Ze wskazaniem na ten pierwszy. Ma większy niż ten z Tarnowa. Układał u mnie

 

jola.d, a gdzie kupiłaś takie płyty i w jakiej cenie?

Pytanie nie do mnie, ale napisze gdzie ja zamawiałem:

Strobet Międzychód. Tel 095/ 748 40 20. Płaciłem 43 zł netto/m2

 

Dzięki Marcin za namiary :)

Niestety płyty okazały się do kitu (zupełnie inne niż w pierwotnym opisie) i moje plany legły w gruzach ... dosłownie i w przenośni :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłam, bo okazało się, że się nie nadają :(

Z jakiego powodu? Konstrukcyjnego czy jakości płyt?

 

To pierwotnie miały być płyty stropowe, żelbetowe itd... Jakiś gostek miał mieć je na swojej działce. Kiedy pojechałam oblukać, to okazało się, że po rozbiórce jakiejś hali zostały takie wielkie ramy żelbetowe (coś, jak drabina z wielkimi otworami)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś będzie chętny. Mam do sprzedania wełnę Rockwolla (jakoś tak się chyba pisze :roll: ). Wełna kupiona w większości po cenach z marca 2006r., wiec cena okazyjna. Mogę ją zwrócić do Nadstagi, ale muszę sama zawieźć. Trochę to nieporęczne. Chętnie więc odsprzedam komuś kto ją odbierze z samego Poznania.

1. wełna Megarock 15cm - 7 rolek = 28m2 (po 62,36 zł za rolkę) =

436,52 zł brutto

2. wełna Rockmin 5cm - 2 rolki = 18m2 (po 46,35 zł brutto za rolkę) =

92,70 zł brutto

2. Wełna Rockmin 5 cm - 3 rolki = 27m2 (po 55,98 zł za rolkę) = 167,94 zł brutto

Razem 5 rolek wełny 5cm.

Uwagi: Rolki były nie otwierane i nie używane. Niestety prawdopodobnie

podczas przechowywania lub w transporcie zostały przeciągnięte po

ziemi, co spowodowało rozerwanie się folii opakowania i częciowo

przetarcie z jednej strony wierzu wełny. Nie ma to wpływu na

właściwośi wełny i sposób jej wykorzystania. Nadstaga przyjmuje zwrot bez problemu, więc w takim samym stanie sprzedałaby ją innemu klientowi.

Piszę, żeby była jasność. Megarock ma 2 nienaruszone roli i 5 takich

przedartych. Opakowania i wełna Rockim są nienaruszone.

 

Chętnych proszę o kontakt na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...