Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Słuchajcie inwestorzy będący pod juryzdykcją PUK Rokietnica. Próbowałem różnych sposobów, żeby było tanio, szybko, ale nic z tego nie wychodziło. Szlag mnie trafiał, bo czas rozpoczęcia prac blisko, a wody i kanalizy nima.

 

Przez przydadek zupełnie wszedłem w posiadanie nr telefonu do Pana który wykonuje przyłącza na zlecenie PUK-u. Bardzo sympatyczny koleś, przyjechał do mnie na działkę, obejrzał co i jak, pogadał w PUK-u i sprawa nabrała rumieńców.

Więc w razie czego piszcie, bo może się przydać.

 

Pan Ryszrad Gąska 602 510 029

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po malej przerwie

 

Słuchajcie inwestorzy będący pod juryzdykcją PUK Rokietnica. Próbowałem różnych sposobów, żeby było tanio, szybko, ale nic z tego nie wychodziło. Szlag mnie trafiał, bo czas rozpoczęcia prac blisko, a wody i kanalizy nima.

 

Przez przydadek zupełnie wszedłem w posiadanie nr telefonu do Pana który wykonuje przyłącza na zlecenie PUK-u. Bardzo sympatyczny koleś, przyjechał do mnie na działkę, obejrzał co i jak, pogadał w PUK-u i sprawa nabrała rumieńców.

Więc w razie czego piszcie, bo może się przydać.

 

Pan Ryszrad Gąska 602 510 029

 

firmy z rokietnicy wspolpracujace z pukiem

Przewoźny 691059364

Gertig 609608725.

(mam nadzieje ze to wlasciwe nr )

 

ja buduje kawalek sieci + przylacza woda/kanaliza wiec omijam puk na maxa ( jestem w trakcie zalatwiania sprawy )

oni maja ceny z kosmosu nawet w aquanecie w poznaniu osoby sa zdziwione cennami puk rokietnica

 

Marzin jak tam jestes daleko

ja jutro (taka mam nadzieje) odbiore dziennik wiec bede mogl cos dalej robic

sorrki ze sie nie odzywalem z ta stala ale nie wiedzialem czy napewno zaczne a zostawiac stal na dzialce do wiosny to nie realne zniknie w ciagu paru dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam po malej przerwie

 

 

firmy z rokietnicy wspolpracujace z pukiem

Przewoźny 691059364

Gertig 609608725.

(mam nadzieje ze to wlasciwe nr )

 

ja buduje kawalek sieci + przylacza woda/kanaliza wiec omijam puk na maxa ( jestem w trakcie zalatwiania sprawy )

oni maja ceny z kosmosu nawet w aquanecie w poznaniu osoby sa zdziwione cennami puk rokietnica

Dla spokoju ducha zadzwoniłem do tego pierwszego Pana, do którego podałeś namiar. Popytałem o ceny. W PUK wychodzi trochę drozej, ale nie jest to bardzo dużo. Nie będę już kombinował, bo w piątek muszę mieć wodę!

Marzin jak tam jestes daleko

ja jutro (taka mam nadzieje) odbiore dziennik wiec bede mogl cos dalej robic

sorrki ze sie nie odzywalem z ta stala ale nie wiedzialem czy napewno zaczne a zostawiac stal na dzialce do wiosny to nie realne zniknie w ciagu paru dni

... również w piątek wchodzą majstry i zaczynają fundamenty. Stal już zakupiona, leży na działce. Mam nadzieję, że nikt nie podpierd.... Dziś rano jeszcze była. W czwartek/piatek wzięłem urlop. Muszę pociągnąć prąd od sąsiadki i skończyć bramę wjazdową.

 

Oby tylko pogoda dopisała..... brrrryyyyyy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... również w piątek wchodzą majstry i zaczynają fundamenty. Stal już zakupiona, leży na działce. Mam nadzieję, że nikt nie podpierd.... Dziś rano jeszcze była. W czwartek/piatek wzięłem urlop. Muszę pociągnąć prąd od sąsiadki i skończyć bramę wjazdową.

 

Oby tylko pogoda dopisała..... brrrryyyyyy

cos tam slyszalem ze w czwartek ma snieg z deszczem padac ale mam nadzieje ze sie nie sprwadzi ta prognoza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... również w piątek wchodzą majstry i zaczynają fundamenty. Stal już zakupiona, leży na działce. Mam nadzieję, że nikt nie podpierd.... Dziś rano jeszcze była. W czwartek/piatek wzięłem urlop. Muszę pociągnąć prąd od sąsiadki i skończyć bramę wjazdową.

 

Oby tylko pogoda dopisała..... brrrryyyyyy

cos tam slyszalem ze w czwartek ma snieg z deszczem padac ale mam nadzieje ze sie nie sprwadzi ta prognoza

 

... mój kierownik budowy odradził budowanie w listopadzie...glina + przymrozki = kłopoty...miałam zaczynać 2/3 tydzień listopada, ale posłuchałam... czekam do wiosny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos tam slyszalem ze w czwartek ma snieg z deszczem padac ale mam nadzieje ze sie nie sprwadzi ta prognoza

Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu!!!!!!!!!!!!!!

... mój kierownik budowy odradził budowanie w listopadzie...glina + przymrozki = kłopoty...miałam zaczynać 2/3 tydzień listopada, ale posłuchałam... czekam do wiosny...

Najważniejsze to wylanie ławy fundamentu, a to stanie się w najbliższy piątek. Doda się trochę plastyfikatora, przykryje na noc plandekami i będzie git. Potem murowanie bloczków, a do tego wystarczy temp dodatnia w dzień. zeby nie było, że jestem taki spoko luzak. Stresa odnośnie tego jesiennego murowania też mam... :roll:

 

-----------------------------------------------------------------------------------

A teraz z innej beczki:

Podpisałem dziś rano umowę z PUK na wykonanie przyłącza wodnego i kanalizacyjnego. Całość będzie kosztowała 4654 zł brutto (w tym 7% Vat)

W cenę wchodzi:

Woda- wykonanie nawiertki na wodociągu, założenie zaworów, ułożenie ok 8 metrów rury, zakończnie spustem, zasypanie, utwrdzenie.

Kanaliza - wykop (13 metrów), studnia rewizyjna szt. 2, rury PCV, zasypanie, utwardzenie.

Cena zawiera też wykonanie aktualizacji geodezyjnej i opłaty za przyłączenie do sieci.

 

I co Wy na to? Serce mi krwawi od tych kwot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie

Chcialem sie dolaczyc do grupy, wprawdzie zaczynam we wrzesniu 2007, alo to przeciez maly poslizg od wiosny. Wyglada na to, ze konkretniej tutaj niz na Grupa Wielkopolska, ktora notabene przesledzilem od strony 001.

Krotki opis: projekt Emanuela 2 z Domusa, siana 2 warstwowa silika 24 plus welna 15, instalacje POS i zastanawiam sie nad PC. Miejsce akcji: Rogalinek

Wczoraj zlozylem o warunki zabudowy :D no i czekam.

A propos potrzebny dobry KIEROWNIK BUDOWY, taki co na budowie bywa i faktycznie ja prowadzi, firme do stanu surowego juz mam, i specjalistow od dachu tez, tylko porzadny nadzor potrzebny, bo mnie czesto mnie w kraju i nie bede mogl kontrolowac calosci :(

Pozdrawiam

Lukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mosina, Obsluga u Pana od WZ........szkoda gadac............zycze wszystkim co by musieli z Panem wspolpracowac wytrwalosci i spokoju . Zato jak sie idzie w tym budynku pietro nizej to kurcze inny swiat, wszystko zalatwiane od reki z usimiechem, poprostu super babki.

A tak przy okazji , powiedzieli ci , ze jak dlugo to bedzie trwac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W UG powiedzieli, że ok. 2 tygodni, choć podobno trwa to do 3 tygodni. Ale muszę powiedzieć, że UG w Kórniku dobrze obsługuje (przynajmniej jak do tej pory :lol: ) więc może, rzeczywiście zmieszczą się w terminie.

 

:o Szczesciarz, z ciebie, u mnie powiedzieli ,ze do 2ch ale miesiecy. Co potwierdza moja opinie o nich :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...