Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Mosina, Obsluga u Pana od WZ........szkoda gadac............zycze wszystkim co by musieli z Panem wspolpracowac wytrwalosci i spokoju . Zato jak sie idzie w tym budynku pietro nizej to kurcze inny swiat, wszystko zalatwiane od reki z usimiechem, poprostu super babki.

A tak przy okazji , powiedzieli ci , ze jak dlugo to bedzie trwac?

...ja utarczki z urzędami mam na co dzień...zawodowo...oczywiście od strony petenta...to dopiero ból ... :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Lukasz Ko!

 

Warunki zabudowy mówicie? Ja w Rokietnicy załatwaiłem to prawie 3 miesiące.... http://img438.imageshack.us/img438/6067/banginjl3.gifI co Wy na to? 3 tygodnie przy tym to mega expressssssssss.

 

Przy okazji musze się pochwalić: założyłem sobie do auta hak, a dziś zakupiłem przyczepkę http://img519.imageshack.us/img519/1306/newblushah0.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie potrzebowalem pare slow otuchy.

:wink:

A wlasnie, moze ktos cos wie o firmie ScanWin, znalazlem opinie o nich na Grupa Wielkopolska:

"Nnatasza, okna drewniano-aluminiowe sprawdź też w ScanWin, oni w zasadzie w tym się specjalizują. http://www.scanwin.pl, a poza tym urzywaja najlepszych lakierow na swiecie"

Tyle, ze z przed 2ch lat, a ich strona nie bedzie dzialac do grudnia, wiec moze ktos cos o nich slyszal, bo obawiam sie, ze nawet najlepsza firma moze bardzo obnizyc loty przez dwa lata, po tym jak ja ktos zareklamuje na forum?

A jeszcze jedno, jaka teraz jest normalna stawka za adaptacje projektu, zadnych przeliczen, cala gora o 1 pustak do gory, i zmiana 3 okien. Za tydzien mam spotkanie z projektantem, no i rozmowy o stawce, a niechce sie zgodzic na cos z kosmosu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Lukasz Ko!

 

Warunki zabudowy mówicie? Ja w Rokietnicy załatwaiłem to prawie 3 miesiące.... http://img438.imageshack.us/img438/6067/banginjl3.gifI co Wy na to? 3 tygodnie przy tym to mega expressssssssss.

 

 

ja tez dokladnie czekalme 3 miesiace ( rokietnica )

 

Przy okazji musze się pochwalić: założyłem sobie do auta hak, a dziś zakupiłem przyczepkę

tez musze to zrobic bo widze po sasiadach ze sie bardzo przydaje ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze jedno, jaka teraz jest normalna stawka za adaptacje projektu, zadnych przeliczen, cala gora o 1 pustak do gory, i zmiana 3 okien. Za tydzien mam spotkanie z projektantem, no i rozmowy o stawce, a niechce sie zgodzic na cos z kosmosu.

Pozdrawiam

 

 

witam na forum zaczynajacych wiosna 2007

 

wiec stawki bez zmian to ok 700 - 900 zl

ja robiblem dosc sporo zmian likwidacja lukarny, paru okien, likwidacja wneki itp. ustalilem z gostkiem 1100 zl ( zaplacilem mu 1000 - i tak mysle ze zaduzo bo robil mi to przez 1 miesiac, to przez niego opzniona mam budowe :evil: wiec nie polecam pana fydrycha z rokietnicy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji musze się pochwalić: założyłem sobie do auta hak, a dziś zakupiłem przyczepkę

tez musze to zrobic bo widze po sasiadach ze sie bardzo przydaje ;-)

Ja się czaiłem ze 3 miesiące. Mam sedana, do tego tylne oparcie się nie składa. Ostatnio woziliśmy deski Corsą mojej żony, urwała się półka, kupa syfu. Więc w koncu się wnerwiłem i kupiłem. Szkoda kaski, ale myślę, że się zwróci. Najwyżej po budowie sprzedam.

wiec stawki bez zmian to ok 700 - 900 zl

ja robiblem dosc sporo zmian likwidacja lukarny, paru okien, likwidacja wneki itp. ustalilem z gostkiem 1100 zl ( zaplacilem mu 1000 - i tak mysle ze zaduzo bo robil mi to przez 1 miesiac, to przez niego opzniona mam budowe :evil: wiec nie polecam pana fydrycha z rokietnicy)

 

To wszystko dlatego, że jest koniunktura i mają dużo roboty. Nawet jak sobie olewają, to i tak ktoś do nich przyjdzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu listopad prognozy podaja ze w niedziele ocieplenie czyli moze przelozyc zalewanie law na poniedizalek

Właśnie to zrobiłem. 8)

 

Ale się przed chwilą wkur@#$%&. Ponad dwa tyg temu zamówiłem w Międzychodzie płyty stropowe, myślę, zadzwonię, zapytam jak to wygląda.

Więc, dzwonię, przedstawiam się, a facet tak:

- "Panie, to Pan? To dobrze, bo ja tych płytów nie byde robył"

 

(ja) - a dlaczego?

 

- "Bo Panie, Pan jakieś dokumentacje chcesz, ja nie byde tego wypinoł i kserowoł, Panie, ja tego zamówienia nie biore!

 

(ja) - to dlaczego Pan przez dwa tygodnie nic nie powiedział?

 

- (nie na temat) "Panie, ja żem już jednej takiej firmie z Rokietnicy robył, Pan może ta sama firma jesteś, bo mi potem nie zapałcili........itd.

 

Wnerwiłem się, powiedziałem: Panie, skreśl Pan z zamówienia te moje zapisy o dokumentcji technicznej i rób Pan te płyty. Gość się wyłączył, bo poweidział, że ma ważniejszą rozmowę. Qrwa! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No hak do auta bardzo dobra sprawa. Sam też chcę założyć.

 

A co do urzędów, teraz mnie wnerwiają. Zmienił się podobno tydzień temu kierownik i do PnB wymagają uzgodnienia z ZDM umocnienia drogi co według ZDM równa się projekt zjazdu z drogi publicznej na prywatną. Wcześniej puszczali papiery bez tego :evil: :evil: :evil: :evil:

 

A propos, ma ktoś namiary do projektanta od tych rzeczy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcinie i jak działajš Bartki?

Bartki zadzwonili, że jutro nie przyjdą (znaczy w piatek), ale z powodu tej pogody za bardzo się nie zmartwiłem. Mają przyjść w sobotę, zrobic wykop i zbrojenie, a w poniedziałek ławy fundamentowe, bo niby cieplej ma być :roll:

Marzin!! jestesmy z Tobą...tyś nadzą wytyczną...na wiosę :)))))

Feńks! He he

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D wszystkich budujących.

My (ja i moja Połowa) zaczynamy na wiosnę.

Szukamy murarzy, cieśli, cen (jak najniższych) i oczywiście kredytu.

 

Może ktoś się buduje niedaleko: Zakrzewo, Dąbrowa, Dąbrówka?

Witaj, jestem przekonany, że to forum w tym szukaniu Wam pomoże, ale tak naprawdę każdy z nas coś szuka. Warto takimi informacjami dzielić się właśnie tutaj. Dzięki temu wiemy, co po ile chodzi i nikt nas nie zrobi w balona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :D wszystkich budujących.

My (ja i moja Połowa) zaczynamy na wiosnę.

Szukamy murarzy, cieśli, cen (jak najniższych) i oczywiście kredytu.

 

Może ktoś się buduje niedaleko: Zakrzewo, Dąbrowa, Dąbrówka?

 

Pozdrawiam

 

Hmmm..z tymi najnizszymi cenami to bym się zasanowiła...cena idzie w parze z jakością szczególnie przy budowie...z jakością i rzetelnością..niestety...samam prekonałam się na własnej skórze...wiec teraz podpisałam umowe na murarkę za cene powiedzmy średnią ale za to wiem ze bedzie OK (rozmowy z ludzmi u których ta brygada budowała - sa barrrdzo zadowoleni)...mam nadzieję ze i ja bedę zadowolona ... już w maju :)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...