Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa zaczynajacych wiosna 2007 - Wielkopolska


Recommended Posts

Dachówke (braas celtycka) kupowalam w poleconym przez Marzina Patexie na Złotowskiej.

Oooo, ale numer! :D Fajnie.

Dziś domówiłam też 5 okien dachowych Fakro i wyłaz dachowy (wytargowałam 20% rabatu od cen katalogowych fakro:))

A ja 22% :wink:

 

I dokładnie tyle samo okien zamówiłem - dziś, telefonicznie 8) W tym samym miejscu.

 

A mówiłaś coś, że trafiłaś do nich z polecenia?

 

@Kristofuros - witam w grupie trzymajacej władzę (nad wielkopolskimi hurtowniami :lol: )

Swoją drogą, ciekawe czy wszystkich pomieszczę, na tym majowym grillu na mojej działce :roll:

 

@Mice

Zmieniłem zdanie po dogłębnej analizie takich czy innych rzeczy i wychodzi BK 24

No to witam w mniejszej grupie; BK24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7,9k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam!

Jestem następnym straceńcem, który podejmuje się budowy domu :D.

Lokalizacja Góra k. Pobiedzisk, projekt wybrany i po adaptacji http://www.lipinscy.pl/project.xml?id=62131&page=1 w piątek ma być pozwolenie na budowę.

To tyle pewnych i dobrych wieści.

Przez ostanie dni "studiowałem" wszystkie wpisy i sporo wątpliwości się rodzi, jak czytam to strach zaglądać do hurtowni bo tylko katar można tam złapać i jakąś nerwice

:cry:

 

Pozdrowienia dla Ryb(y) Ty już wiesz :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o informacje dla początkujących:

Stanbud tel. 0618173036

B-20 208PLN/m3 netto

B-20 z pompą 228PLN/m3 netto

bloczki 2,20PLN netto

 

Nogaj Pobiedziska

temat bloczków "olał" i nie robi - bo nie

beton tylko suchy i "on dokładnie nie pamięta po ile" - a ktoś pisał, że to poważna firma. Chyba czas przeszły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Hm za robotę 35k pln + dach robota (od więźby do dachówek) około 13k kto mi powie dużo czy mało ? Bo z ofert które dostałem to raczej mało

 

Stan surowy otwarty 35kpln i dach osobno za 13 kpln?

Ano :-?

Ale to już z działówkami, podbetonami, schodami betonowymi, generalnie wsio co można na tym etapie zrobić. Niestety zapytałem 4 ekipy które mogłyby wejść na wiosnę i kwoty były do 24k bez rachunku, podbetonów i schodów do 90k pln za wsio, no masakra co się dzieje :evil:

Cena wydaje się dobra. My dziś podpisaliśmy umowę przedwstępną z wykonawcą i mamy stan surowy otwarty z więźbą dachową za 30k. A ułożenie dachówek za 18 zł/m2.

Umowa przedwstępna, bo ciągle nasz projekt zalega u architekta i ma być gotowy dopiero na maj :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś domówiłam też 5 okien dachowych Fakro i wyłaz dachowy (wytargowałam 20% rabatu od cen katalogowych fakro:))

A ja 22% :wink:

 

I dokładnie tyle samo okien zamówiłem - dziś, telefonicznie 8) W tym samym miejscu.

 

A mówiłaś coś, że trafiłaś do nich z polecenia?

:o No to dobrze że mówisz, w przyszlym tygodniu jade zeby mi wystawili fakturę to napomknę im to i owo 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś domówiłam też 5 okien dachowych Fakro i wyłaz dachowy (wytargowałam 20% rabatu od cen katalogowych fakro:))

A ja 22% :wink:

 

I dokładnie tyle samo okien zamówiłem - dziś, telefonicznie 8) W tym samym miejscu.

 

A mówiłaś coś, że trafiłaś do nich z polecenia?

:o No to dobrze że mówisz, w przyszlym tygodniu jade zeby mi wystawili fakturę to napomknę im to i owo 8)

 

 

No to ja mogę przebić Wasz rabat na Fakro :)

Kupiłam z 26% rabatem i okienka juz mam w domciu :o)

Co prawda nie w Poznaniu ale dostarczone kurierem 1 klasa::o)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę przebić Wasz rabat na Fakro :)

Kupiłam z 26% rabatem i okienka juz mam w domciu :o)

Co prawda nie w Poznaniu ale dostarczone kurierem 1 klasa::o) Pozdrawiam :)

No tak, ale jak byś (tfu tfu, żeby nie zapeszyć) chciała zareklamować to co wtedy? kurierem odsyłać z powrotem? :roll: wiem, że na allegro są po 900 zł, ale uznałam, że wolę dopłacić 300 zł na pięciu oknach, ale mieć sprzedawcę pod ręką niż potem telefonicznie się użerać z kimś po drugiej stronie Polski :roll: W Patexie byli zszokowani, że tak tanio ktoś sprzedaje (bo oczywiście uświadomiłam ich, że najtańsi nie są) i mówili, że to niemożliwe, żeby za tyle je sprzedawać :roll: Ale może tylko tak gadają, bo z kolei mi powiedzieli, że wiecej niż 20% rabatu dać nie mogą, a okazuje się że jednak mogą :lol:

Na a skoro okienka 1 klasa to tylko pogratulować udanego zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja mogę przebić Wasz rabat na Fakro :)

Kupiłam z 26% rabatem i okienka juz mam w domciu :o)

Co prawda nie w Poznaniu ale dostarczone kurierem 1 klasa::o) Pozdrawiam :)

No tak, ale jak byś (tfu tfu, żeby nie zapeszyć) chciała zareklamować to co wtedy? kurierem odsyłać z powrotem? :roll: wiem, że na allegro są po 900 zł, ale uznałam, że wolę dopłacić 300 zł na pięciu oknach, ale mieć sprzedawcę pod ręką niż potem telefonicznie się użerać z kimś po drugiej stronie Polski :roll: W Patexie byli zszokowani, że tak tanio ktoś sprzedaje (bo oczywiście uświadomiłam ich, że najtańsi nie są) i mówili, że to niemożliwe, żeby za tyle je sprzedawać :roll: Ale może tylko tak gadają, bo z kolei mi powiedzieli, że wiecej niż 20% rabatu dać nie mogą, a okazuje się że jednak mogą :lol:

Na a skoro okienka 1 klasa to tylko pogratulować udanego zakupu :D

 

 

Wiesz masz rację w 100% ale nie może człowiek przewidywać najgorszego :o)

Gdyby coś było nie tak to nie odebrali byśmy przesyłki :o)

Płaci się przy odbiorze tak więc na koszty naraziłby się sprzedajacy :o)

 

U nas na miejscu równierz pytałam o upusty i na Fakro dawali góra 20% .

Nie chcieli uwierzyć że komuś opłaca się sprzedać dobry towar z f-rą Vat i pisemną gwarancja na okna z tak wysokim rabatem :o)

 

Najważniejsze aby nam Wszystkim dekarze założyli prawidłowo te nasze cudnej urody okna :o)

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przestudiowałam temat WC na budowie - dla tych którzy mają to przed sobą i ekipa tego nie załatwia itp napiszę że najtaniej jak zalazłam to gość z Rokietnicy: 150zł za miesiąc + 50zł za każdorazowe czyszczenie - tel 601091060

Dla porównania:

TOI-TOI - 67zł /tydzień w tym serwis co 2 tyg - tel 0-804 204 204

Clipper 8,50zł / dzień w tym serwis co 2 tyg - 0-801 52 52 52

WCSerwis 250zł /miesiąc w tym serwis co 2 tyg - tel 0-801 133 088

zaraz wyjaśniam dlaczego napisałam najtaniej: bo nigdzie indziej nie proponują opcji z serwisem rzadziej niż 2 tyg - albo nie chcą się przyznać - a tutaj płaci się za wynajem a czyszczenie jak potrzebne - podobno budowlańcy i tak rzadko korzystają (z wywiadu u wykonawcy ;) )- więc jak dla mnie to najtaniej

no chyba że ktoś ma jakieś tańsze rozwiązanie problemu to chętnie skorzystam :)

Pozdrawiam

Asia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :lol:

Jestem pod wrażeniem Waszej "grupy wsparcia"

My zaczęliśmy budowę latem 2006, nie było łatwo, ale mury już stoją.

Teraz szukam kogoś do dachu.

Potrzebuję namiary na więźbę, dachówkę, cieślę, dekarza, albo kogoś, kto robi to kompleksowo i nie obedrze mnie ze skóry.

 

Z naszych dobrych doświadczeń plecam:

 

stal - Romos

pustaki - Patex

beton, bloczki betonowe - Stanbud

płyty stropowe - Konbet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nogaj Pobiedziska

temat bloczków "olał" i nie robi - bo nie

beton tylko suchy i "on dokładnie nie pamięta po ile" - a ktoś pisał, że to poważna firma. Chyba czas przeszły.

 

Już wykreślony z listy. Warto zobaczyć zdjęcia w dzienniku budowy Żuczków http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=73875

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Bardzo chwalona jest hurtownia dachówek w Gnieźnie.

Nazwy nie pamiętam ale w tematach dachowych się często przewijała :)

Czy nikt nie bedzie budował z YTONGA?

 

Czy to chodzi o "Tinę"? Ja korzystałem z nich gdy byli jeszcze w Pozbnaniu na ul. Czarna Rola.

tel. do Gniezna - 061-4282539.

Jeżeli byłeś zadowolony - to ta! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! :lol:

Jestem pod wrażeniem Waszej "grupy wsparcia"

My zaczęliśmy budowę latem 2006, nie było łatwo, ale mury już stoją.

Teraz szukam kogoś do dachu.

Potrzebuję namiary na więźbę, dachówkę, cieślę, dekarza, albo kogoś, kto robi to kompleksowo i nie obedrze mnie ze skóry.

 

Z naszych dobrych doświadczeń plecam:

 

stal - Romos

pustaki - Patex

beton, bloczki betonowe - Stanbud

płyty stropowe - Konbet

Cześć Zuza!

Można wiedzieć gdzie się budujecie w Tulcach - bo ja tam mieszkam i będę się budował :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc_gość

Cześć Zuza!

Można wiedzieć gdzie się budujecie w Tulcach - bo ja tam mieszkam i będę się budował :)

 

Witam Zioma :-)

Ja mieszkam w Tulcach os. Przylesie :-) ,

a budować zamierzam w Szczepankowie, ech już się nie mogę doczekać startu :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...