Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Piotr, jak woda u Ciebie? U nas zalewa Grabowiec...a to dopiero początek...trzymajcie kciuki za Magdę...

 

Wody tak wysokiej najstarsi nie pamietaja u nas. Do szczytu walu kawalek brakowalo, moze z 2m. Wczoraj wal podcieka w jednym miejscu. Osiedle gdzie mieszkam bylo zagrozone jakby waly puscily ale na szczescie nic takiego nie mialo miejsca. Woda opada i oby kolejne takie COS nie mialo miejsca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

do marmag

czy moglbys mi podac namiary na twojego geodete?

 

Za wytyczenie budynków płaciłam coś około 500 PLN, konkretnie dwóch budynków.

Wytyczał mi je Rafał Jastrzębski 602 316 362, biuro na Wrzosach mają. Przywieźli swoje drzewo, bo ja nie miałam czasu ostrzyć palików itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wytyczenie budynków płaciłam coś około 500 PLN, konkretnie dwóch budynków.

Wytyczał mi je Rafał Jastrzębski 602 316 362, biuro na Wrzosach mają. Przywieźli swoje drzewo, bo ja nie miałam czasu ostrzyć palików itd.

 

ja mialem Krawczyka - tel 604-708-683

 

wszystko OK a nikogo tanszego nie znalazlem - jest bardzo konkurencyjny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Piotr, dobrze, że u Was wszystko OK, bo trochę się martwiliśmy, jak usłyszeliśmy o wale. My powolutku zabieramy się za porządkowanie domu - powolutku, bo ta cholerna woda znowu się podnosi. Na szczęście mniej gwałtownie - w 3 godziny przybrała 3 cm. Czy ktoś wie, kiedy to się skończy?

 

Pozdrowienia

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

 

Piotr, dobrze, że u Was wszystko OK, bo trochę się martwiliśmy, jak usłyszeliśmy o wale. My powolutku zabieramy się za porządkowanie domu - powolutku, bo ta cholerna woda znowu się podnosi. Na szczęście mniej gwałtownie - w 3 godziny przybrała 3 cm. Czy ktoś wie, kiedy to się skończy?

 

Pozdrowienia

Magda

 

Tego nie wie nikt. Faktycznie wody jest od groma a Torun momentami kipi korkami, ze az sie do auta wsiadac nie chce. Skuterem rano do biura jechalem 12 minut a autem na dzien mamy do przedszkola ponad 40minut gdzie niestety musialem przejechac przez tzw. MOST

 

My sie zbytnio powodzia na naszym terenie nie stresowalismy bo wal wyglada solidnie lecz kilkla domow w okolicy stalo pystych i/lub wszystko co cenniejsze bylo na pietrze

 

Ja zamontowalem w garazu w piwnicy czujnik wody, wszystkie drzwi w domu byly pootwierane, kluczyki w stacyjce auta a ciuchy zaraz kolo lozka. Zona z corka miala dawac dyla kilkaset metrow na spora kilkumetrowa gorke a ja wypoczywalbym na pietrze i lowil ryby przez okno. W ten sposob sie przygotowalismy na ewenualne przerwanie walu ;).

 

Tffffffuuuuuuu, na szczescie obeszlo sie bez wiekszego stresu ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, musimy pomóc trochę powodzianom. Dziękując losowi za to, że nas to ominęło, ruszajcie na przegląd szaf swoich, współmałżonka, dzieci....potrzebne są ubrania, zabawki, pościele, ręczniki. Pogadajcie ze znajomymi, niech zrobią to samo. Wszystkie rzeczy wyślemy w okolice Sandomierza i Bierunia na ręce forumowiczów. Oni już będą wiedzieli co z tym dalej zrobić. Liczę na Was, no;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w ten piekny deszczowy poniedzialek. Nie wiem czy wiecie ale dzis jest sroda, pozniej czawartek, pietek, niedziela, sobota, sobota i niedziela :)

 

Taki dlugi weekend sie szykuje tylko pogoda jak na razie nas nie rozpieszcza

 

W piatek musialem byc w Gdansku i spotkaly mnei 2 fajne rzeczy

 

1. W restauracji IKEI zwracali wydana kase w formie bonow ktorymi pozniej placilo sie za zakupy. Wuchodzilo jedzenie za friko ;)

 

2. W fashion House na Przywidzkiej trafilem na kiermasz w Diverse i kupowalem fajne spodnie czy koszulki dla zony po 5 zeta za sztuke ;)

 

Udanego tygodnia zycze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich z grupy Torunskiej.

Mam nadzieje ze wszyscy tu obecni ciesza sie tym... ze woda ich ominela...

Jesli ktos kto mial strasznego pecha, to wyrazy wspolczucia...

 

Ogromna prosba do tych co sie juz pobudowali lub przeszli lub przechodza etap dachu...

 

Potrzebuje namiar na ciesli... Robota w gminie ZlawiesWielka,

Prosze o pw lub publicznie...

 

Dzieki!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...