Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Proszę o pomoc.

Wybieram okna i o ile z wyborem pomiędzy poszczególnymi profilami i szybami jestem w stanie się jakoś ogarnąć, o tyle z jakością montażu już nie.

Waham się pomiędzy:

Falkon Toruń

Darro Toruń

Okno-Mont Toruń.

 

Profile i okna są porównywalne / zbliżone - ale w oknach połowę roboty jakość montażu.

 

Mogłby ktoś się wypowiedzieć o tych firmach? W necie ludzie nie piszą, jak jest OK.

 

Witam

Z tych trzech tylko Falkon jest godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Proszę o pomoc.

Wybieram okna i o ile z wyborem pomiędzy poszczególnymi profilami i szybami jestem w stanie się jakoś ogarnąć, o tyle z jakością montażu już nie.

Waham się pomiędzy:

Falkon Toruń

Darro Toruń

Okno-Mont Toruń.

 

Profile i okna są porównywalne / zbliżone - ale w oknach połowę roboty jakość montażu.

 

Mogłby ktoś się wypowiedzieć o tych firmach? W necie ludzie nie piszą, jak jest OK.

 

a osobiście polecam, bo właśnie zamawiam u nich:

WDD-STYL Wszystko dla domu

Bolesława Chrobrego 121 (róg Polnej)

Telefon: 56 661 00 73

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam inwestorów z Torunia i okolic :)

Zachęcony czasem wykonania domu chcę wybrać ofertę firmy Expobud (czyli 110m z prefabrykatów). Czy ktoś zna jakieś przeciwwskazania aby tejże właśnie firmy nie wybierać ?

Może komuś już udało się usłyszeć o nich coś złego ?

 

Witam

my już kończymy budować się z expobudem;) zostały schody, drewno na elewację (kolor piniowy), parapet i tyle. Expobud a właściwie (właściciele) pan Michał i pan Krzysztof są bardzo pomocni, nasz kredyt to kilka wizyt w banku, resztę załatwili oni. wypiliśmy u nich dużo dobrej kawki;) generalnie nic złego na nich nie można powiedzieć, robią co mogą:yes: i jeszcze więcej;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam pytanie, czy ktoś orientuje się nt. jakości ziemi z oczyszczalni? wiem, ze nie nadaje się ona pod warzywnik, jednak pod trawę jak najbardziej. Ale czy na takim placu o podłożu z oczyszczalni można np. ustawić plac zabaw z piaskownicą? Czy lepiej, żeby dziecko nie bawiło się na tej ziemi i nie grzebało w niej? Wiadomo, ze piasek zawsze wysypie się poza piaskownicę.

 

Ktos się orientuje? Napisałam przed chwilą do oczyszczalni, ale wiadomo, że na odpowiedź pewnie długo poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanka, z oczyszczalni dla dzieci?!

 

No włąśnie problem w tym, że ziemia była zamawiana na szybko, a ja się w to zbytnio nie wtrącałam. Ziemia jest rozsypana w dwóch miejscach w ogrodzie, w których wczesniej nie było trawy, a teraz ma być (sam ogród ma naście lat). Problem w tym, ze w jednym z tych miejsc planowałam piaskownicę. I teraz dupa, bo najwidoczniej muszę zmienić plany i inaczej zaaranżować kącik dla dzieci.

 

żeby była jasność: dzieci nie mają się bawić bezpośrednio w ziemi z oczyszczali, tylko w piaskownicy ustawionej i wypełnionej piaskiem, ale ustawionej na tej ziemi z oczyszczalni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam Wszystkich :),

wielu z Was już jest po zakończonej budowie, dlatego z nadzieją pytam, czy możecie polecić solidną FIRMĄ BRUKARSKĄ ... do schodów i tarasu, plus ewentualnie podjazd (kostka klinkierowa).

 

Niestety wybrana przeze mnie firma, zaczęła mi robić mi taką fuszerkę :((((, że zrezygnowałam z ich pracy, dlatego liczę, że może pomożecie ...

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym bardzo Was prosiła o namiar na ekipę od układania kostki brukowej. Okolice Krobii. Tak w ogóle, to skąd polecacie kostkę?

 

Hej Zurii i jak tam? Udało Ci się znaleźć jakąś dobrą firmę od kostki brukowej?? Ja robię z kostki klinkierowej, więc nie wiem skąd najlepiej brać brukową, myślę, że warto sobie upatrzeć w realu i poszukać takiej samej np. na allegro. Jak możesz polecić firmę brukarską to będę Ci wdzięczna.

Pozdrawiam - Beata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

No rzeczywiście cicho tu...

My powoli kończymy się wykańczać ;) Wczoraj montowano nam kuchnię i Pan od wykończenia wnętrz finalizował robotę. Szczegóły w Dzienniku Budowy.

Generalnie jesteśmy bardzo zadowoleni z usług. Jeśli ktoś szuka w Toruniu i okolicach kogoś do wszelkiej maści wykończeń - nam robił podłogi, terakoty, łazienkę, schody wejściowe, trochę elektryki i tynkowania - gorąco polecam Pana Piotra. Tel. 887 745 819.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

poszukuje działki zlokalizowanej w Rozgartach bądź Przysieku 1000m2.

Dodatkowo poszukuje firmy która zajmie mi się kompleksowo budowa, od fundamentów po wykończenie.

Może mi ktoś pomoże.

Swego czasu znajomy chciał sprzedać działkę w Przysieku na ul. Sołeckiej, mogę podpytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

 

Wieki mnie tu nie bylo :)

 

Z nowosci mam drugiego synka :) ma juz prawie 5 m-scu

 

Budowa na etapie SSO dojrzewa sobie co ma peknac to peknie co siasc to osiadzie :)

 

Przerwa byla dobrym pomyslem. W miedzy czasie 3 nowych sasiadow zdazylo sie juz wybudowac i wprowadza sie w tym roku wiec robi sie ciekawie

 

Coz SSO to byla bitwa. Wielu rzeczy nie przewidziałem. Jak teraz patrze na moje excellowe kalkulacje to powiem, ze juz by mi sie nie chcialo tego pilnowac ale cel osiagniety nie przekroczylem budzetu choc jechalem na styk. A ekstra wydatkow bylo wiecej niz sie spodziewalem.

 

Pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie

poszukuje działki zlokalizowanej w Rozgartach bądź Przysieku 1000m2.

Dodatkowo poszukuje firmy która zajmie mi się kompleksowo budowa, od fundamentów po wykończenie.

Może mi ktoś pomoże.

 

Witam - sa bardzo ładne działki kawałek dalej ale przy lesie -w czarnym błocie. my tez mieszkamy w tych terenach - a budował nam dom Waldemar Pietrzak - tel 693 127 844. budował dom od podstaw-nic nas nie interesowało, załatwiał wszytsko - jesteśmy bardzo zadowoleni - a człowiek jest bardzo porządny i zna się na swojej robocie. gdybym miała jeszcze raz budowac to z nim. pozdrawiam magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...