Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Właśnie dowiedziałam się od Alexa z grupy Bydgosko - Toruńskiej, że powastał ten wątek. Bardzo się cieszę, bo jeśli chodzi o hurtownie i wykonawców to faktycznie do Bydgoszczy jest troche daleko. Chociaż sporo informacji uzyskanych na tamtym wątku już mi się przydało :D

My budujemy się w Chełmży, czyli z drugiej strony Torunia. Kończymy (z pewnymi przeszkodami) stan surowy otwarty i w tym roku na tym poprzestaniemy. Przeprowadzkę planujemy do końca przyszłego roku.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i praca mnie znowu pochłoneła a tu tyle nowych osób. Witamy!!

Jak Wam wszystkim zazdroszczę. Ja dopiero kupno działki, ale jakoś to wszystko się przeciąga, kolejny problem. Biuro naciska żeby już wszystko finalizować. A my o działce za dużo nie wiemy, jutro gmina. Oby sie udało i kupić tą działkę. Ale jutro napiszę co i jak.

Agnieszka, nie ma za co. Strasznie się cieszę na te kawki. Oby sie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej!

no to ja tez dołączam i do tej grupy.

Proponuje zrobić listę sklepów i hurtowni (tudziez przedstawicieli handlowych :wink: )... gdzie kupujecie i czy jestescie zadowoleni.

Interesują mnie szczególnie (w tym momencie ) hurtownie i składy budowlane.

Z instalacyjnych rzeczy (grzanie, woda, wentylacja) polecam Tadmar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam :D Todach na Równinnej jest godny polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą. Na razie dach to najładniejsza część naszzego domu. Oczywiście przede wszystkim dzięki firmie dekarskiej, którą również polecam: Firma Dekarska Piotr Ruciński 0693-491-203 (dokładni i terminowi).

Jeśli chodzi o materiały budowlane to korzystaliśmy z firmy Mat-Bud w Rozgartach pod Toruniem. Mimo, że to z drugiej strony Torunia, opłacało nam się je tam zamawiać.

 

Agnieszkakusi - a gdzie mieści się Euroinstal? Właśnie rozeznaję temat wod.-kan. 8)

 

A jakie firmy z Torunia polecacie w temacie okien plastikowych i rolet zewnętrznych oraz bram garażowych i drzwi zewnętrznych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałam już ten wątek w "dziale porad", ale skopiuję go tez tutaj. Może więcej osób do niego dotrze. Z góy przepraszam tych, którzy dwa razy się na niego natkną.

Wczoraj byłam w jednej wiosce obok Torunia. Przez przypadek trafiłam do domu pewnej kobiety....i podłamałam się. Była tam razem z dzieckiem na oko jakieś pół roku. Była tam straszna, przeraźliwa, okropna bieda...całą noc nie spałam. Rozmyślałam o tym jak można pomóc tym ludziom. Nie wiem czy mieszka tak jakiś facet, bo nikogo nie widziałam. Widziałam tez tylko jedno dziecko w wózku, ale na dworzu były w kupie piasku foremki do babek więc chyba musi tam być jakieś starsze dziecko (może nie jedno). Zastanawiam się jak mogę im pomóc. Nie wiem może jakaś używana odzież, koce. Idzie zima, a tam było po prostu przeraźliwe zimno. Nie wiem może WSPÓLNIE byśmy im pomogli? Jakaś odzież po dzieciach, żywność na święta. Kurcze nie wiem....szczerze mówiąć już wczoraj zaczełam buszować w rzeczach córki i pozbierałam ubrania, zabawki. Jestem w stanie jeździc do nich, bo nie jest to aż tak daleko. Macie jakieś pomysły? Prosze, pomóżmy im...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...