Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Piękna pogoda się robi, że aż chce się coś w ogródku porobić, ale jak patrzę ile pracy to się załamuję, że nigdy nie będę miała takiego ogrodu jaki bym chciała.

Już dostałam wytyczne od mojej ogrodniczki i nic tylko za robotę się brać

 

Asia dawaj zdjęcia tej działeczki :D zobaczysz tak szybko zleci Ci murowanie, że jak dojdzie do wykończeniówki to dopiero odczujesz co to jest budowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Jeszcze mnie czerowny skuterk nie mijał :D

Ja wyjezdzam z domu ok 6.45, dzisiaj troche póżniej.

 

Oj nie. Dla mnie to za wczesnie. Ja tam zwykle bede mykal kolo 7.30-7.40 :D

 

W taka pogode to bez kitu wole jezdzic swoim skuterkiem niz sluzbowka :wink:

 

U nas wczoraj na wieczor kolo 22 bylo + 13-14 stopni a rano kolo 7 okolo + 8-9 :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, jakie kwiatki, mi kupela powiedziała, żeby dalie sadzić, bo szybko rosną i są ładne - mój ogródek będzie wiejsko-sielski :))

 

Ze mnie to taka zapalona ogrodniczka :D

 

Z daliami trzeba jeszcze trochę poczekać, i trzeba pamiętać żeby je na zimę wykopywać. Ale jeśli to ma być ogródek wiejski pomyśl o rudbeki, jest bardzo ładna i zawsze się udaje i onętkach. Są to kwiaty, które będą się wysiewać w następnym roku same :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas na terenie jak na razie rosna pieknie dragi po rusztowaniu, kupka gruzu, kupka zwiru, mala kupeczka piachu do tynkowania itd. Generalnie nielad pobudowlany ale jest plan co by w tym roku przed wakacjami nieco to ogarnac. Im szybciej zrobi sie cieplej tym predzej ma szanse jako tako to wygladac

 

Namiary na dobra ziemie tu sie co jakis czas pojawiaja. Bardzo prosze o przypomnienie namiarow wraz z jakoscia, tonazem i orientacyjna cena

 

Dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też już rozkwita ogród. Do korytek w tym roku przewidziałam petunie w ramach oszczędności - wysiałam do doniczki nasionka a za jakiś czas rozsadzę do korytek na parapety. Z ziemi wychodzą u mnie krokusy, hiacynty, tulipany i narcyzy. Mam zamiar też dużo kwiatów jednorocznych z nasion wysiać na lato, żeby kolorowo było...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marezna, odwiedziłam Obi i kupiłam trochę cebulek typu liliowego,irysy i dużo bylin. A wszystko to wisząc na telefonie z Magdą i zamęczając ją pytaniami typu: " a co to jest?, a kiedy kwitnie? a jak zimuje?" :lol: :wink:
No Magda to specjalistka przecież;)))

Mam pytanko..znacie jakis niedrogi transport?? Musze cos przetransportować z Grudziadzkiej do Głogowa....wielkosc ok 3.5 m..Gdyby ktos znał..miał namiary..prosze o info..

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie.

piotrulex możesz podać namiary na elektryka

tynk znalazłem za 24 zł cementowo-wapienne"500" z materiałem

czy to dużo?

czy ogrzewa z was ktoś gazem propan-butan(doraźnie)+kominek z płaszczem wodnym

pozdr. :D

 

elektryk i caala reszta kabli

 

Waldek - 0-791-779-269

 

zarowno u mnie nieco robil jak i kilku forumowiczom

 

opinie pozytywne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...