Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Betusia, my kupowalismy bloczki w Lubiczu, można sprawdzić Paprockiego i Szeflera. Kupowaliśmy w czerwcu ubiegłego roku, wiec nie mam biezących cen, ale na wtedy były konkurencyjne;)

 

Ja kupowalem tez w Lubiczu zdaje sie na ul. Grebockiej. Taniej niz tam nie znalazlem. No i fv byla mi zbedna wiec vat w kieszeni zostal

 

Jakosc wystarczajaca, terminy i slownosc ok, jak byla pateta z wieloma pokruszonymi to dowiezli. Moge polecic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie pamietam. Ktos pisal, ze ma znajomosci w hurtowni piwa. Pojawilo sie zapotrzebowanie na jedna, pusta beczuszke po piwie. Byc moze nazywa sie to KEG. Moze byc nieuurodziwa, przytarta, lekko obtluczona byle w atrakcyjnej cenie. Tylko tego nam brakuje do tajemnej aparatury ;). Moze byc na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niepojęte, trudno było mi wyobrazić sobie że to możliwe. Podobnie z niedowierzaniem przyjąłem 11 września...

Tego co się dzisiaj stało nie umiem nawet rozsądnie skomentować, to jakaś chora abstrakcja...

 

Chociaż nie byłem sympatykiem strony ś.p. Lecha, to czuję wielki żal zarówno z powodu Jego smierci jak wszystkich innych pasażerów :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nienajlepiej sie ten dzien zaczal. Jak ginie prawie 100 osob to obojetnie czy to gornicy, pielegniarki, studenci, pisowcy czy lewicowcy to wielki smutek cala reszte ogarnia, nas oczywiscie rowniez. Wielka szkoda :((

 

Takie tragedie utwierdzaja mnie w przekonaniu, ze dobrze robie pokonujac autem dlugie, nawet kilkutysieczne dystanse. Boje sie i tyle ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szok...po prostu szok:( Mieliśmy nawet obawę, że ksiądz odwoła dziś nam chrzciny Michaliny. A on nawet nie wspomniał o katastrofie!!!

Piotr, keg kosztuje od 130 do 200 zł w zależności od pojemności i zaworów.

 

Czesc

 

Na alledrogo ponizej 100 mozna zakupic wiec pewnie na tym sie skonczy

 

Dzieki za pamiec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, statystycznie autem wcale nie jest bezpieczniej. Codziennie ginie kilkanaście albo więcej osób. Ale życzę Ci jak najlepiej.

 

Oczywiscie masza racje ale ...

 

ale podczas jazdy autem o wiele wiecej zalezy ode mnie, mojego auta itd a nie wszystko od obcych ludzi i samolotu linii lotniczych ktora na maksa ogranicza koszty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najtańsze bloczki na fundament mają w Agmarze, tylko należy zadzwonić i spytać o koszta transportu. Do Ciechocinka gdzie robimy teraz budowę domu, bynajmniej się opłacało

 

W sprawie płyty betonowej zapraszam do kontaktu 721 596 626

Przemx! dzieki, ale..juz wylana;)))udało sie szybciej załatwic;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Jestem na etapie wykonywania istalacji wod-kan oraz ogrzewania na budowie domu jednorodzinnego w Nowym Ciechocinku.

Czy mozecie polecić jakieś firmy?

Pozdrawiam

Artur

 

Jedynie elektryke i wszelkie inne kabelki moge polecic (rtv, alarm, sterowania)

 

Jak zainteresowani to prosze 0-791 779-269 Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy słyszeliście moze coś na temat firm Altom i Szympol, naszych lokalnych producentów okien? Mam od nich niezłe ceny (niezłe w porownaniu z Oknoplastem, Oknowidem czy MS), zastanawiam sie tylko jak u nich z jakością ;)

 

A swoją drogą, wiecie moze jakiego rzędu upustu od pierwszej ceny mogę spodziewać się w Oknoplaście czy MS właśnie?

 

Wartość w O. i MS to ok. 20-22 tys, w Altomie i Szympolu 13-14 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...