Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

czy słyszeliście moze coś na temat firm Altom i Szympol, naszych lokalnych producentów okien? Mam od nich niezłe ceny (niezłe w porownaniu z Oknoplastem, Oknowidem czy MS), zastanawiam sie tylko jak u nich z jakością ;)

 

A swoją drogą, wiecie moze jakiego rzędu upustu od pierwszej ceny mogę spodziewać się w Oknoplaście czy MS właśnie?

 

Wartość w O. i MS to ok. 20-22 tys, w Altomie i Szympolu 13-14 tys.

 

Oknovid Bydgoszcz sobie daruj - jakosc taka sobie a serwis wola o pomste do nieba ...

 

Altom maja moi rodzice dobre kilkanascie lat - sa bardzo zadowoleni choc wiadomo ze to dawno temu bylo i za 6 swoich okien dawali tyle co ja w 2007 za 15 okien ...

 

Slyszalem ze MS daje rade

 

Oknoplast to 1 liga ale cena tez jest niemala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka, bardzo poproszę (pod warunkiem, ze ze swoich okien jestes zadowolona ;) A wlasciwie, po lekturze wątków okiennych, bardziej z montazu niz z okien, bo to podobno ważniejsze bywa...

;)

 

montaz powiadasz ...

 

z oknowidu jechali do mnie na montaz we wrzesniu. Dzwonili kolo 19-20 ze juz sa w Toruniu i czy mam jakies mocne lampy. Bo jak nie to beda chwile wczesniej bo podjada do OBI cos kupic .... Pomijajac fakt ze kilkuktornir przesuwali date i godzine instalacji. Po montazu dodzwonic sie z jakas reklamacja i ja wyegzekwowac to bardzo trudne zadanie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę wysyłac privów...co jest? Muszę zrobic jakies ustawienia? Basbur, nie mam jak Ci przesłać namiarów:( Jeśli chodzi o ziemię to polecam panów z Osieka509-183-474, 507-121-013. Ziemia sprawdzona i bardzo dobra. Za dużą wywrotkę 350 zł. Przynajmniej do nas tyle kosztuje. Im dalej to wyższa cena za transport. Własnie jutro będę zamawiać ziemię dla sąsiadów:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował ekegroszek na Żwirowej? Mają stosunkowo niską cenę 495PLN/t za workowany i zastanawiam się gdzie jest haczyk.

 

W tym sezonie kupowalem groszek za 530zł..niby ok.. w sumie 3.5 tony, ale kalorycznośc kiepska...kupiłem potem lepszy za 680 zł i juz tylko takim pale....jak przeliczysz to warto zapłacic wiecej bo na to samo wyjdzie albo jeszcze zaoszczedzisz!!

Pozdr.

oLo

 

ps.Madzialenka..potrzebuje namiary na jakas agencje reklamową!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was kupował ekegroszek na Żwirowej? Mają stosunkowo niską cenę 495PLN/t za workowany i zastanawiam się gdzie jest haczyk.

 

NIE KUPUJ. TO BADZIEWIE NIE CHCE SIE PALIC. chyba ze masz armate na 38 kw i na maksa pojedziesz to wtedy da rade. Inaczej wyrzucisz kase w bloto. Sasiad kupil 2 tony i miesza z normalnym ekogroszkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos kupowal materialy budowlane z firmy complex.Jesli nie to czy slyszeliscie jakies opinie o tej firmie z ktorymi chcielibyscie sie podzielic?Z jakiej firmy wy braliscie mateirialy budowlane ??

 

Jesli piszemy o complex z lysomic to sa jak najbardziej w porzadku. Oczywiscie w porzadku jak na dzisiejsze czasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich!

Chciałabym poradzić się doświadczonych inwestorów :) od dawna czytam to forum, więc wiem, że takich tu nie brakuje. Chodzi mi tylko o radę - w jakiej z trzech wymienionych przeze mnie okolic kupilibyście działkę :) : Osiek, Sąsieczno czy Kolonia Małszycka (okolice Szembekowa) i oczywiście dlaczego? :) z góry dziękuję za odpowiedzi. pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prazynko, a cóż to za pytanie? Sama musisz wiedzieć. My możemy jedynie podpowiedzieć na co możesz zwracać uwagę przy kupnie. Osobiście wybierając działkę patrzyłam na:

komunikację miejską pomimo tego, że jeździmy samochodem, ale w przyszłości dzieci będą same jeździć do Torunia

bliskość lasu (ale to akurat macie pewnie w tych trzech miejscowościach)

w miarę blisko sklep

sąsiedztwo

blisko szkoła

asfalt

i najważniejsze: cena!

Osobiście z tych trzech miejscowości pewnie wybrałabym Osiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...