Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Tiaaaaa

 

Zebranie producentow okien ;)

 

Ktos wynajmuje hale, do producentow okien robi mailing i nakreca na wystawienie sie obiecujac jednoczesnie ze bedzie multum ludzi

 

Placa firmy ktore sie wystawiaja a ludzie na cale szczescie moge wejsc za darmoche

 

Jesli jakiejs firmy nie bedzie to co? To znaczy ze nie jest "czolowym producentem"?

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Oto podpowiedzi odnośnie ekogroszku za 495PLN ze Żwirowej:

kupic na probe worek i zobaczyc

NIE KUPUJ. TO BADZIEWIE NIE CHCE SIE PALIC. chyba ze masz armate na 38 kw i na maksa pojedziesz to wtedy da rade. Inaczej wyrzucisz kase w bloto. Sasiad kupil 2 tony i miesza z normalnym ekogroszkiem

W tym sezonie kupowalem groszek za 530zł..niby ok.. w sumie 3.5 tony, ale kalorycznośc kiepska...kupiłem potem lepszy za 680 zł i juz tylko takim pale....jak przeliczysz to warto zapłacic wiecej bo na to samo wyjdzie albo jeszcze zaoszczedzisz!!

 

No to po próbie. Pali się idealnie.Lepiej od tego kupowanego jesienią po 720. Zaletą jest to, że się nie spieka (nie szlakuje). Wadą jest to, że jest mokry. Kiedy zdążyli polać wodą? Za opinie, szczególnie forumowiczom z dwoma postami, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto podpowiedzi odnośnie ekogroszku za 495PLN ze Żwirowej:

 

 

 

 

No to po próbie. Pali się idealnie.Lepiej od tego kupowanego jesienią po 720. Zaletą jest to, że się nie spieka (nie szlakuje). Wadą jest to, że jest mokry. Kiedy zdążyli polać wodą? Za opinie, szczególnie forumowiczom z dwoma postami, dziękuję.

Mój tez sie palił b. ładnie....nie moge powiedziec ze był beznadziejny...ale jak kupiłem droższy( czarny a nie brunatny)...to wydajnośc był dużo lepsza...dlatego pozostałem ptrzy tym drugim:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy tu pisze o swoich spostrzezeniach. Ja go kupilem i przy niskich parametrach bardzo kipesko sie palil. U sasiada to samo. Ekogroszek ze zwiroej - pelen podajnik - w miesiacu lutym starczla na 3-3,5 dnia. Kosztowal 550 zl. Ekograoszek za 720 zl - podajnik - przy tych samych ustawieniach starczal na 6-7 dni bez podchodzenia i sprawdzania. Dla mnie wybor byl prosty. Mam kociol 18kw i widocznie potrzebuje wegla o wyzszej kalorycznosci. Co do dygresji o ilosci postow - kazdy z nas kiedys tu zaczynal wpisy i ich znikoma ilosc nie swiadczy o nabytych doswiadczeniach.

 

 

 

No to po próbie. Pali się idealnie.Lepiej od tego kupowanego jesienią po 720. Zaletą jest to, że się nie spieka (nie szlakuje). Wadą jest to, że jest mokry. Kiedy zdążyli polać wodą? Za opinie, szczególnie forumowiczom z dwoma postami, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gwidonka zapytaj w http://www.dekarskieuslugi.pl, robią kompleksowo i są rozsądni cenowo, mam też kolegę, który nie da na nich złego słowa powiedzieć jeśli chodzi o jakość i terminowość prac, więc chyba warto. Ja w każdym razie wybrałem i za jakiś czas będę mógł opisać wrażenia z autopsji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...