Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Poszukuje schodów drewnianych, ale myślę tez czy nie zrobić betonowych pokrytych drewnem,

zależy co tańsze bo podobają mi się obie opcje.

Co o tym sądzicie,

a może coś wiecie o firmie STOLAREX z Wielkiej Nieszawki są dobrzy i drodzy ?

 

znamy

 

Wojtek Kujawa

 

polecam. mi wykonuje drobne prace wykonczeniowe w drewnie, balustrada na tarasie, sztachety na plot itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrulex

kupując stal na brame i furtki jaka kalkulacja ci wyszła w cenie i gdzie kupiłes ,

nie byłoby lepiej kupić tą tania z leroya czy brico pytam bo sam nad tym debatuje jak to zrobić?

 

stal na 2 furtki i niewielka 3,2m w swietle przesuwna brame to okolo 500 zeta

 

zawiasy, zamki, tarcza do ciecie stali, katownik i inne duperele - 100 kilka

 

wozki i inne do bramy z transportem - 300 zeta

 

cement, pret gwintowany, nakretki, podkladki - okolo 50 zeta

 

transport - 0

 

robocizna - 0

 

elektrody itd - 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie szanowne grono :)

 

Tym razem poszukujemy TANIEJ i RZETELNEJ firmy, która będzie w stanie zrobić nam część odwodnienia, oraz pomogą przy trawniczku .... ziemia już jest, nawet prawie wyrównana :) niestety prace ogrodowe nas przerażają (brak czasu). rozważamy 2 opcje: trawniczek z rolki (trudno dzieciaczka utrzymać w domu skoro plac zabaw stoi juz za oknem), oraz klasyczne sianie i dosiewki.

 

Z góry dziękujemy za pomoc i życzymy lepszej pogody :)

 

Pozdrawiamy

Aga i Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich czy ktoś mógłby dać namiary na materiały budowlane zaczynam budowę w lipcu i zaczynam się rozglądać za materiałem. Budować będę w Obrowie .Chodzi mi o dobre materiały za rosądną cene.

my kupujemy materialy z łysomic firma Complex .Wedlug nas maja najlepsze ceny materialow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my kupujemy w Lubiczu u Paprockiego i Szeflera, po części dla dobrych cen, a po części dlatego, ze blisko (5-10 minut od budowy), elastycznie, zawsze można podjechać jak czegoś zbraknie, oszczedzamy czas i koszty transportu.

 

A, pochwalę się jeszcze - mam las w salonie;) to znaczy, ze mamy zalany strop nad parterem i słupki nam go podtrzymują ;) Do połowy czerwca mamy mieć stan surowy otwarty gotowy, nie mogę się doczekać;)

 

A przy okazji, czy ktoś z Was (albo Waszych znajomych) ma na dachu gont bitumiczny? Jak to sie sprawuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...