Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

witam zna ktos sprawdzona i pewna firme która znajdzie mi i "wydobedzie" wode na działce????

 

 

chodz mi o firme taka która "znajdzie mi" wode a nie bedzie próbowął znalesc i za to skasuje!!

 

precyzując "zaplace tylko za odwiert tam gdzie bedzie woda" a nie za kazde metry tam gdzie oni probuja!!

 

chyba dobrze wyjazsniłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedac za granica zawsze place karta i zawsze taka forme platnosci promuje i zachecam. Zreszta jest to strasznie wygodne a wygody nie idzie wycenic ;). Dokonujac kilku platnosci w srode 12 maja na Litwie przeliczono mi ich walute powiedzmy po 1,18 gdzie na granicy mozna bylo zakupic zdaje sie po 1,13. Roznica banalna ale przy wiekszych kwotach moze byc to kilka groszy - prawie 5%. Przelicznik po Maestro. Czesto akceptacja podpisem a nie PINem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego przy kolejnym pochmurnym dzionku :)

 

Markowi nie pomoge lecz zapraszam czesciej do naszej grupy ktora ostatnio jakos tak "zdechla". To chyba przez te pogode ;)

 

Szukam beczek, tak z 200 litrow, potrzebne 2 sztuki, metalowe lub plastikowe, stan nie gra wiekszej roli - ktos cos podpowie, moze zostalo po budowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wtorek mi tyczy dwa budynki - 500 zł

 

A na jakiś blaszaczek używany też by mi się przydał - jak ktoś wie to proszę o info[/QUOT

 

 

od nas chce tez 500 zl ale za jeden budynek.teraz zastanawiam sie czy ta kwota jest urzedowo ustalona czy poprostu mamy drogiego geodete,hmmm ale dziekuje za odp.

jesli chodzi o blaszak to narazie znalazlam firme ktora zyczy sobie albo 1200(drugia gat) lub 1500 (pierwszy gat) z mozliwoscia odkupienia po roku lub 2 latach.przez ta sama firme.transport gratis.Zawsze oddaja 500 zl mniej)Czyli tak jakbys wynajmowal na dluzszy czas.POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Sytuacja powodziowa zastała nas w Warszawie - gdy wyjeżdżaliśmy w piątek sytuacja wyglądała spokojnie. Ściągnięci przez Agę i sąsiada w sobotę wieczorem zastaliśmy zalane drogi i totalny chaos informacyjny - co innego centrum kryzysowe, co innego media, co innego w realu. Woda podnosiła się, a nigdzie nie nie można było uzyskać info jakiego poziomu mamy się spodziewać - planowany przez centrum kryzysowe poziom został przekroczony ponad 0,5m. Do tego w niedzielę nie można było dostać worków na piasek, bo podlegamy pod Lubicz - w Toruniu worki leżały, a my mieliśmy jechać do Lubicza. Ale udało się .

 

Teraz wygląda, że najgorsze mamy za sobą. Woda nie przelała się przez drogę, ale większe niebezpieczeństwo groziło nam od strony centrum Złotorii - mogliśmy zostać zalani od tyłu. Na szczęście skończyło się na strachu, wywiezieniu rzeczy z domu i obwarowaniu workami z piaskiem. Teraz czeka mnie generalne sprzątanie, bo dom wygląda jak po przejściu tornada.

 

Szczerze mówiąc były to najgorsze 2 doby mojego życia. Już wiem, co tak denerwuje powodzian - bezradność i niepewność. Nie wiadomo, co nas czeka, nigdzie konkretnych informacji.

 

Dziękuje wszystkim za trzymanie kciuków, a Agnieszce za wsparcie i informowanie nas na bieżąco o sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...