Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

kochani, nie śpijcie;) Nie dajcie mi mysleć, że nas nie obchodzi ludzka tragedia. Ruszcie tyłki, przejrzyjcie szafy, pogadajcie z dziećmi o zabawkach. W przedszkolu córki (i syna Madzialenki) robimy zbiórkę akcję wśród dzieci. Zabawki, przybory szkolne. Musimy im pomóc!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli zbiórka jeszcze aktualna to ja mam sporo rzeczy do oddania (głównie ubrania i buty dla dzieci), ale niestety będę mogła podrzucić dopiero w przyszłym tygodniu, bo teraz malujemy mieszkanie na wynajem, a na długi weekend wyjeżdżamy. Chyba, że ktoś będzie jutro koło mnie przejeżdżał?

 

 

Aga, czy ta zbiórka to u Ciebie?

 

Teraz dopiero doczytałam, że Magdę mogło zalać, szok! my pracowaliśmy przy wałach na Rudaku - pomagaliśmy rodzince, ale na szczęście woda do nich też nie doszła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogromna prosba do tych co sie juz pobudowali lub przeszli lub przechodza etap dachu...

 

Potrzebuje namiar na ciesli... Robota w gminie ZlawiesWielka,

Prosze o pw lub publicznie...

 

Dzieki!!!

 

663622370

Pan Mirek - cieśla - robi z podbitką, nie wycina krokwi

886475025

Sawina Rafał - wycinają krokwie i robią od razu z nadbitką i pełnym deskowaniem+dachówka lub blachodachówka (na komórkę moge przesłać zdjęcia) lub do wglądu dom w Czarnych Błotach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry w kolejnym pieknym dzionku

 

Deszczowke z rynien postanowilem wpuscic w 200l beczki wkopane w ziemie. Zakupilem kilka metalowych beczek w cenie 5,50 za sztuke. Beczki wkopane "bez dna" a ewentualny nadmiar wody rozprowadzony na boki w "dziurawych" rurach

 

Pomalowalem wstepnie sztachety na plot wiec moze w koncu cos nowego sie pojawi przed domem ;)

 

Tylko, ze jak zrobie plot to corka zacznie mnie o psiaka intensywniej meczyc ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

metalowe beczki w ziemię? No boisz się, że za szybko zardzewieją?

Kochani, jak tam zbiórki w Waszych domach?

 

Moi rodzice maja kilkanscie lat, tesciowe z 7-8 lat. Kiedys pewnie przerdzewieja ale ...

 

Wiadukty znow pozamykane, z nieba woda sie leje, fala nadchodzi ...

 

Mamy nadzieje, ze i tym razem Wisla bedzie dla nas laskawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi

 

Co konkretnie jest potrzebne, czy zbiórka skierowana jest na rejon Torunia, czy gdzieś dalej.

Gdzie i kiedy można przywieźć rzeczy?

 

Czy ktoś poleci fachowca od parkietów, ale speca z prawdziwego zdarzenia mi trzeba, znawcę drewna i chemii. Kup pieniędzy wpakuję w drewno i wolę przynajmniej to mieć w domu zrobione solidnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

agnieszkakusi

 

Co konkretnie jest potrzebne, czy zbiórka skierowana jest na rejon Torunia, czy gdzieś dalej.

Gdzie i kiedy można przywieźć rzeczy?

 

Czy ktoś poleci fachowca od parkietów, ale speca z prawdziwego zdarzenia mi trzeba, znawcę drewna i chemii. Kup pieniędzy wpakuję w drewno i wolę przynajmniej to mieć w domu zrobione solidnie.

 

Witaj

 

Tym ludziom potrzebne jest wszystko. Z tego co pisali na chwile obecną najbardziej potrzebne są środki czystości, rękawice i środki przeciw komarom. Ale zbieramy też pościel, ręczniki, ubrania, zabawki i wszystko co jeszcze się da. Wyślemy to do Sandomierza, bo tu jest najgorsza sytuacja. Paczki możesz podrzucić do mnie, bo o ile dobrze pamiętam gdzie mieszkasz, będzie Ci najbliżej. Zaraz wrzucę Ci na PW numer do siebie.

 

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...