Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

o właśnie...a od Magdy potem wszystko idzie na strych mojego brata, bo tam jest duuuuuuuuuuużo miejsca. Dlatego potrzebujemy dużo paczek:) Potem wszystko leci do Sandomierza. Wsobotę jadę do zaprzyjaźnionego komisu dziecięcego po wózki, wanienkę, łóżeczko...nie dajcie mi myśleć, że Toruń nic nie robi, no;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Witam wszystkich forumowiczów

Mam wrażenie że to forum powoli zamiera ale liczę że odżyje niebawem

Po krótce o moich planach- razem z żoną jesteśmy na etapie wyboru projektu- podobają sie nam parterowe. Działkę mamy w Górsku zaraz za Rozgartami. Osobiście bardzo podoba mi się projekt domu w elismach i mam nadzieję że plan zagospodarowania mi na niego pozwoli.

Jestem na etapie oczekiwania już na mapę do projektowania i wypis i wyrys z planu zagospodarowania. Po tym etapie zamierzam wybrać już jakiegoś projektanta do adaptaji- wstępnie rozmawiałem z Investprojekt ale na tym forum przewinęło się kilka negatywnych rekomendacji w związku z czym od razu na starcie liczę na pomoc, a dokładniej na kontakt do jakiegoś rzetelnego biura projektowego- będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

 

Tym ludziom potrzebne jest wszystko. Z tego co pisali na chwile obecną najbardziej potrzebne są środki czystości, rękawice i środki przeciw komarom. Ale zbieramy też pościel, ręczniki, ubrania, zabawki i wszystko co jeszcze się da. Wyślemy to do Sandomierza, bo tu jest najgorsza sytuacja. Paczki możesz podrzucić do mnie, bo o ile dobrze pamiętam gdzie mieszkasz, będzie Ci najbliżej. Zaraz wrzucę Ci na PW numer do siebie.

 

Magda

 

Magda... a długopisy, notesy dla dzieci do szkoły..mam tego troszke w domu i w pracy..mógłbym przygotować...

 

Olek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Etap budowy mam prawie za sobą. Została tylko elewacja i podbitka więc: ODSPRZEDAM SKRZYNKĘ NA PRĄD BUDOLANY Z BEBECHAMI W ŚRODKU I KABLEM OK. 5M.

Jeśli jest ktoś zainteresowany, to proszę o propozycję ceny na priv- odbiór w Toruniu :)

Pozdrawiam wszystkich piszących i budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów

Mam wrażenie że to forum powoli zamiera ale liczę że odżyje niebawem

Po krótce o moich planach- razem z żoną jesteśmy na etapie wyboru projektu- podobają sie nam parterowe. Działkę mamy w Górsku zaraz za Rozgartami. Osobiście bardzo podoba mi się projekt domu w elismach i mam nadzieję że plan zagospodarowania mi na niego pozwoli.

Jestem na etapie oczekiwania już na mapę do projektowania i wypis i wyrys z planu zagospodarowania. Po tym etapie zamierzam wybrać już jakiegoś projektanta do adaptaji- wstępnie rozmawiałem z Investprojekt ale na tym forum przewinęło się kilka negatywnych rekomendacji w związku z czym od razu na starcie liczę na pomoc, a dokładniej na kontakt do jakiegoś rzetelnego biura projektowego- będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

Witam ponownie - kind reminder:) Mam nadzieję że to wciąż jest forum wsparcia dla budujących:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie - kind reminder:) Mam nadzieję że to wciąż jest forum wsparcia dla budujących:)

 

Chetnie bym pomogl ale sam niestety nacialem sie na panu Krugerze z Investprojektu ktory komplikuje najprostsza sprawe a za trudne sie nawet nie zabiera

 

Tak wiec tyle pomoge co jedynie odradze Investprojekt ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie - kind reminder:) Mam nadzieję że to wciąż jest forum wsparcia dla budujących:)

 

No cóż, ja tez nie pomogę, bo nasz architekt generalnie nie zajmuje się budynkami mieszkalnymi.

 

Jako posiadaczka parterówki będę Wam kibicować, bo wybraliście bardzo ciekawy projekt.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, wysłałem zapytania - zobaczymy jak to będzie wyglądało.

 

pozdrowienia

 

nam tam zawsze dobrze sie gadalo z niejakim Leszkiem chyba Golebiewskim lub podobnie. Ubolewalem ze otworzyli sie jak konczylem budowe. Do Nas mieli z 5-6km i dowozili za friko, do tescia na Grebocin z 15km i tez za transport nic nie doliczali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.Etap budowy mam prawie za sobą. Została tylko elewacja i podbitka więc: ODSPRZEDAM SKRZYNKĘ NA PRĄD BUDOLANY Z BEBECHAMI W ŚRODKU I KABLEM OK. 5M.

Jeśli jest ktoś zainteresowany, to proszę o propozycję ceny na priv- odbiór w Toruniu :)

Pozdrawiam wszystkich piszących i budujących.

 

Nie wiem czy dostales wiadomosc na priva wiec odzywam sie na forum .Jestem zainterwsesowana kupnem skrzynki na budowe .Jesli nadal jest to aktualne to prosze sie odezwac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam tylko napisać, że w ubiegłym tygodniu rzeczy dla powodzian dostarczyła mi Ania z Tomkiem. Zrobiliśmy przerzut z kombi do kombi;) Niestety wiele nie pogadalismy, bo moja młodsza latorośl nie mogła zasnąć i "wołała" mamę:) Dziś dostałam paczki od Marmag.

DZIĘKUJĘ:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś z Was może mi polecić sprawdzonego Fachowca od gładzi, struktur, stiuków, karton-gipsów.

 

Ja nie mam dobrych doświadczeń z moją ekipą, nie chcę już szukać w gazecie bo można się sparzyć, a myślę sobie, że jeśli ktoś juz gdzieś zrobił coś solidnie to jest szansa, że u mnie też tak będzie

 

ja mam do zrobienia gładź na ścianach, założenie parapetu, obróbka wokół okien, wyrównanie tynków

 

polecicie kogoś? plisss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...