Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

witam Wszystkich ...

 

czesc

 

Ladny domek, troche skomplikowany (dach, okna, taras) wiec nienajtanszy ale nie o to chodzi

 

45 tysi to moim zdaniem niemalo jak za 2 poziomy ale nie wypowiem sie gdyz nie znam aktualnych cennikow. Masz jeszcze spory garaz wiec ta cena to moze i akurat. Jak ekipa sprawdzona itd to moze, moze ...

 

MILEGO I SLONECZNEGO WEEKENDU WSZYSTKIM ZYCZE :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Jeśli chodzi o naszego Tezeusza to liczylismy się z większymi kosztami,ale nie chcemy przepłacić no i oczywiście zależy nam na dobrze wykonanej pracy przez ekipę budowlaną.Pierwszy fachowiec polecany przez wielu znajomych wycenił robocizne SSO- na 55 tyś

 

Robocizna no i materialy nie beda najtansze. Dach to spora czesc wydatkow a u Was jest on stosunkowo skomplikowany (ilosc gasiorow itd ...)

 

Domek ladny i godny pozazdroszczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Gosia =)

 

Mam znajomych w Brzozówce - ładna okolica =)

 

Jeżeli chodzi o cenę to wydaje mi się jednak dużo ..

Buduję dom parterowy wiec trudno mi się z Wami równać na koszty , ale nie sądzę by miały być aż dwa razy większe .

Ważniejsza od ceny wydaje mi sie jednak solidność . Szczególnie ważna po ostatnich wydarzeniach w Kaszczorku gdzie ludziom zawaliła się ściana ! Warto poprosić by murarze pokazali wam domy które ostatnio stawiali , najprościej potem zapytać ich właścicieli o opinię ;)

 

Pozdrawiam serdecznie =)

Miłeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Gosiu;)

 

miło jest spotkać tu kogoś z okolicy;) My budujemy w Lubiczu, tyle że Dolnym, jesteśmy na etapie deskowania dachu.

 

Za fundamenty, ściany i dach (deskowanie i papa) płacimy niecałe 40 tys (to koszt robocizny), dom ok. 160 m2 powierzchnie uzytkowej, mysle, ze jeszcze trochę mozesz sie potargowac ;)

 

Przy okazji chciałabym bardzo gorąco podziekowac Madzialence, ze tak gościnnie przyjela nas w swoim domku;) Magda, Wasz ogród śni mi się po nocach, ja na taki nie mam szans ;(

A skakankę to moj synek chyba specjalnie zostawil, zebysmy musieli kiedys jeszcze do Was przyjechac;) Jeszcze raz bardzo dziekujemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za odzew :-)

Porównując Twoje Basbur koszty,to w sumie wychodzimy na to samo,ponieważ dom trochę większy no i ten dach ...czterospadowy z 3 balkonami.....

W końcu jest ładna pogoda!! :-) w takie dni ,przede wszystkim pozazdrości się osobą mającym własny domek i wymarzoną działeczke...:-) prace w ogródku,grille,odpoczynek na świeżym powietrzu...a ja to nawet balkonu nie mam :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu, w imieniu ogrodu dziękuję za miłe słowa. Ja ciągle mam do niego jakieś zastrzeżenia, ale docieramy się.

 

W sprawie skakanki zapraszam - juz wiecie jak do nas trafić.

 

Pozdrawiam

Magda

Hej!! Musze Magda ten Twój ogród w końcu zobaczyć....tak obchwalony!!!!

 

Pozdrowionka!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miłeczka przeraziło mnie to co napisałaś o domu w Kaszczorku. Czy to był nowo budowany dom? Dlaczego się zawaliła? Ekipa źle wykonała coś?

 

Pozdrawiam!!

 

 

 

Witaj Gosia =)

 

Mam znajomych w Brzozówce - ładna okolica =)

 

Jeżeli chodzi o cenę to wydaje mi się jednak dużo ..

Buduję dom parterowy wiec trudno mi się z Wami równać na koszty , ale nie sądzę by miały być aż dwa razy większe .

Ważniejsza od ceny wydaje mi sie jednak solidność . Szczególnie ważna po ostatnich wydarzeniach w Kaszczorku gdzie ludziom zawaliła się ściana ! Warto poprosić by murarze pokazali wam domy które ostatnio stawiali , najprościej potem zapytać ich właścicieli o opinię ;)

 

Pozdrawiam serdecznie =)

Miłeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Miłeczka przeraziło mnie to co napisałaś o domu w Kaszczorku. Czy to był nowo budowany dom? Dlaczego się zawaliła? Ekipa źle wykonała coś?

 

Pozdrawiam!!

 

To były prace remontowe . Ponieważ mam rodzinę pare domów dalej to widziałam na własne oczy ogrom katastrofy .. Na szczęście nikomu nic się nie stało..

Naprawdę dużo ludzi rzuciło się do pomocy - aż serce rośnie gdy się słyszy =)

 

Poniżej link ze szczegółami i zdjęciem . Jest tez nr konta na który można wpłacać pieniążki dla tych ludzi by mogli odbudować swoje życie

http://www.kaszczorek.com/index.php?option=com_content&view=article&id=135:zawalony-dom&catid=25:wydarzenia&Itemid=71

 

Pozdrawiam cieplutko =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były prace remontowe . Ponieważ mam rodzinę pare domów dalej to widziałam na własne oczy ogrom katastrofy .. Na szczęście nikomu nic się nie stało..

Naprawdę dużo ludzi rzuciło się do pomocy - aż serce rośnie gdy się słyszy =)

 

Poniżej link ze szczegółami i zdjęciem . Jest tez nr konta na który można wpłacać pieniążki dla tych ludzi by mogli odbudować swoje życie

http://www.kaszczorek.com/index.php?option=com_content&view=article&id=135:zawalony-dom&catid=25:wydarzenia&Itemid=71

 

Pozdrawiam cieplutko =)

 

Stara chalupa pewnie w lawach nie majaca ani kawalka stalowego preta. Dom byl ubezpieczony, firma popelnila bledy - sprawa w Sadzie wygrana na 100% wiec za bardzo nie ma sie czym martwic. Pozostaje jedynie wielki klopot mieszkania do czasu wyjasnienia sprawy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...