Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Witam ponownie - powracam z dobrą dla siebie nowiną- kupiłem projekt i jestem na etapie adaptacji - finalnie to projekt LENO http://www.archigraph.pl/?co=projekt&n=488.

Na późną jesień powinienem poradzić sobie ze stanem 0 dlatego proszę was o namiary na tanich acz rzetelnych wykonawców, jeśli sie sprawdzą od wiosny mury i dach. Będę wdzięczny też za informację z namiarami na Pana od studni wierconej- wiem że standardowo robi to za ok 1tys zł ale nie mam namiarów....

Poza tym może ktoś z was wie o odsprzedaży jakiegoś kontenerka na graty?

Zgóry dzięki i pozdrowienia dla forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Witaj "basbur". Nasza działeczka jest w Nowej Wsi koło Lubicza, widok z działki jak i spokój jaki nas otacza - super,ale wiadomo, jak w życiu, nie ma nic za darmo i trzeba dolinkę zgrać z fundamentami.

Dziękjemy za powitanie i nadal ponawiam prośbę o ziemię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie.

 

To jest mój pierwszy i mam nadzieję że nie ostatni post.

 

Za jakiś czas, bliżej jeszcze nie określony, planujemy z małżonką budowę małego domku pod Toruniem . Z uwagi na bliskość do centrum prawdopodobnie będzie to Mała Nieszawka.

 

Czy zna ktoś może jakąś ciekawą działkę w cichej okolicy (po lewej stronie patrząc od Torunia) lub też jakiś starszy domek do remontu.

 

Pozdrawiam ;)

misieq

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga (sąsiadko:)), w Nowej Wsi po prawej stronie jadąc w stronę Złotorii mieszka koparkowy. On kiedyś zbierał starą ziemię i sprzedawał za bezcen. Z przodu jest stary domek z czerwonej cegły, a z tyłu jego nowy dom. Chyba z zielonym gontem, ale tego nie jestem pewna. Gdybyś nie mogła znaleźć to daj znać to spróbuję odnaleźć jego numer telefonu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem tu po raz pierwszy z nadzieją, ze polecicie nam produkty lub wykonawców. Budujemy się w okolicach Szembekowa. Jesteśmy na etapie kładzenia dachówki i montowania okien. Stąd moje pierwsze pytanie-jakiej firmy i gdzie kupić dobre okna w okolicy i czy znacie jakąś ekipę do ocieplenia budynku i stropu? Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za wskazanie namiarów, tak się składa, że ten koparkowy (p. Rogowski) to praktycznie mój przyszły sąsiad (dwie dzałki obok wlaśnie stawiamy nasz domek). Faktycznie udało się kilka wywrotek zakupić od niego w dobrej cenie, ale tak jak pisała "nastka79" ta ostatnia warstwa pod rośliny musi być przykryta droższą (znaczy lepszą) ziemią.

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...