Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Z uwagi na brak innej możliwości posłaliśmy naszą małą do żłobka w wieku 4 m-cy. Mała ma teraz ponad 2,5 roku i zgodnie stwierdziliśmy że to była najlepsza decyzja jaką podjedliśmy w życiu. Bardzo szybko się rozwija czasem aż za bardzo ;). Mam porównanie z rówieśnikami "nie żłobkowymi", które niejednokrotnie nie potrafią się wysłowić, a robienie w pampersa nawet nie wspomnę. Co do chorób. Przez ten cały, nie licząc ząbkowania tj rozwolnienia czy temperatury, 2 x zapalenie oskrzeli., kilka niegroźnych katarów. Tak więc polecam :wiggle:

 

Słyszeliście coś może na temat wolnej działki. Nie jesteśmy pośrednikami nieruchomości i nie chcemy też kupować działki przez pośredników.

 

 

PS Żadna babcia, dziadek czy nawet rodzic nie da dziecku tyle frajdy i zabawy co kontakt z rówieśnikami. Dodatkowo dziecko otrzymuje regularne zdrowe posiłki dostosowanie do swojego wieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Żadna babcia, dziadek czy nawet rodzic nie da dziecku tyle frajdy i zabawy co kontakt z rówieśnikami ...

 

wlasnie dlatego poslalismy mloda do zlobka :)

 

W tej chwili nie ma klopotow np. z nawiazywaniem nowych znajomosci, dzieleniem sie zabawkami, roznorodnym jedzeniem itd

 

W szoku bylem jak podczas zeszlorocznych wakacji bawila sie przez dobry tydzien z 3-ka rowiesnikow z Niemiec ktorzy dogadywali sie rewelacyjnie. Dzieciaczki mialy wtedy 3 latka, dykcja taka sobie wiec ja niewiele rozumialem ale dzieci bawily sie kapitalnie i naprawde rozumialy :)

 

Jak pogoda po polowy przyszlego tygodnia sie nie poprawi to niestety bede musial opuscic forum na dobre 2 tygodnie dajac dziecku szanse na kolejna dawke bawienia sie w miedzynarodowym towarzystwie :)

 

Zawsze bylem fanem "Winetu" i znalazlem miejsce gdzie ten film krecili. Jak bedzie czas i ochota na telepanie sie spory kawalek autem to wstawie kilka zdjec na poczatku wrzesnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moi drodzy ja nie martwię się żłobkiem jako tako. Starsza wylądowała w żłobku mając 1,5 roku i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jedynie choróbska, ale to normalne:) Chciałam po prostu jeszcze do wiosny przetrzymać ją w domu, żeby w miarę możliwości uchronić przed tym najgorszym okresem chorób. Chociaż pewnie i tak się nie da. Generalnie jestem przeciwna wychowywaniu dzieci przez babcie i jak najbardziej polecam wszystkim żłobek. Jeśli oczywiście nie ma sie problemu z przyjęciem:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,Zacznę jeszcze raz...

Pozdrawiam wszystkich budujących i mieszkających z Torunia i okolic.

Pragnę dołączyć do Grona.

I jeszcze raz uprzejmie pytam " czy szczęśliwi posiadacze kuchni , mogliby podzielić się swoją wiedzą na temat okolicznych firm projektujących kuchnie?"

Będę wdzięczna za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...