Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

agnieszkakusi szukamy, oczywiście taniej ;), działki do 10 km od Centrum. Chyba najbardziej nas ciągnie w stronę Małej Nieszawki. Taka ok 1 tys metrow. Nie zależy nam na czasie. Fajnie by było coś kupić przed końcem roku. A na wiosnę robić . I takie pytanie. Lepiej kupić na zimę czy wiosną. Czy ceny zimą nie spadają?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Natalia ostatnio pisałaś, że dawno Ciebie nie było. To co ja mam napisać :D Chyba wieki Was nie odwiedzałam. Witajcie po długim niesłyszeniu :)

 

Sezon grzewczy "zaraz" się zacznie, więc przychodzę z zapytaniem. Ktoś już może orientował się jak w tym roku ceny ekogroszku? My w zeszłym roku kupiliśmy od Rakoczego i za tą cenę okazał się porażką. W tym roku nie chcemy już popełnić tego samego błędu. Skąd bierzecie ekogroszek i za ile?

 

Aga jak tam Młoda się chowa? Musimy się spotkać z naszymi Bąblami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ola, nareszcie. Nie dalej jak przedwczoraj Aga była u mnie i rozmawiałyśmy o Tobie. Nie masz ochoty wpaść z maluchami? Tego najmniejszego widziałam dawno temu i do tego jeszcze jako brzuszek. :)

 

A teraz prośba do wszystkich - możecie polecić kogoś do podbitki? Najchętniej takiej z OSB zaciąganej tynkiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani,

Moja dwuletnia kotka wyszła z domu w Silnie w nocy 31 lipca 2010 r. (dom na osiedlu bliźniaków z Betpolu).

Szukam ją już od 19 dni bez rezultatu.

Kotka ma 2 lata, jest szaro-bura, ma czarną końcówkę ogona i białą kropkę na uchu (wygląda jak znamię lub strupek). Budowa ciała- drobna.

Rasa - polska, dachowa.

Kotka jest sterylizowana.

Rozwiesiła ogłoszenia papierowe na drzewach i słupach, zawiadomiłam najbliższych sąsiadów, powrzucałam ulotki do skrzynek okolicznych domów. Codziennie nawoluję, kiciam, indaguję przechodniów. Słyszałam o kotach, które znajdowano wiele kilometrów od domu, więc teraz może być w Grabowcu, Złotorii, Osieku, Dzikowie.....

Bardzo się martwię, ponieważ kotka nigdy nie żyła na wolności.

Jeśli ktokolwiek słyszał o błąkającej się szarej kocurce lub o kimś kto w ciągu ostatnich 19 dni przygarnął taką kotkę to bardzo proszę o informacje na priv lub telefonicznie: 604-527-137.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madzia, ja któregoś pięknego dnia próbowałam się do Ciebie dodzwonić, ale nie odbieralaś :(

A może jutro do południa będziecie Ty i Aga miały czas? Byśmy się spotkały.

 

A w ogóle ten wygląd foruma jakoś nie przypadł mi jeszcze do gustu. Cos nie mogę się połapać :)

 

Ola, ja przed południem odpadam. Niestety skończył mi się urlop i siedzę w robocie. Więc albo weekend, albo po 17. A że nie odbierałam, przepraszam. Obiecuję się poprawić, jak zadzwonisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...