Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Monika, moi rodzice mieli szambo betonowe, ale z niego zrezygnowali za rzecz oczyszczalni ścieków (dostali dofinansowanie z gminy). Z tego co wiem nie mieli jakiś problemów tylko wkurzało ich ciągłe wywożenie. Szambo było zalewane z gruszki na placu budowy.

Na kominiarza nie mama namiarów, ale dziś dostałam cynk o dobrym dekarzu. W razie potrzeby służę namiarem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Witam wszystkich po wakacyjnej przerwie =)

 

Mam pytanie odnośnie palenia ognisk na działkach . Ostatnio gdzieś usłyszałam że trzeba mieć pozwolenie na każde ognisko (?! ). Brzmi to trochę absurdalnie więc postanowiłam sprawdzić =) Mozna dostać mandat za kiełbaski z ogniska na własnej działce ? Ktoś sie może orientuje jak to jest w praktyce ?

Uwielbiam ogniska ale jeżeli miałabym za każdym razem dzwonić do straży to chyba zamienię ognisko na murowanego grilla .. =l

 

Pozdrawiam cieplutko =)

Miłeczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monika, moi rodzice mieli szambo betonowe, ale z niego zrezygnowali za rzecz oczyszczalni ścieków (dostali dofinansowanie z gminy). Z tego co wiem nie mieli jakiś problemów tylko wkurzało ich ciągłe wywożenie. Szambo było zalewane z gruszki na placu budowy.

Na kominiarza nie mama namiarów, ale dziś dostałam cynk o dobrym dekarzu. W razie potrzeby służę namiarem:)

 

Dzięki bardzo ja oczyszczalni nie mogę miec, bo działka jest za blisko jeziora.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Witam w ten piekny, poniedzialkowy, pourlopowy poranek.

 

Ktos mi stresci te 18 dni mojej nieobecnosci czy mam przegladac?

 

:)

 

Wow. Malo pisaliscie to i szybko poszlo.

 

W kwestii ekogroszku. My chyba w tym tygodniu kupimy z 3 tonki luzem za 650 zeta/tona. Gdzies w Aleksandrowie kolega znalazl. Transport w cenie. Podobno OK

 

Okna Altom. Maja moi rodzice juz dobre 10 lat i sa w idelanym stanie. Lepiej wygladaja niz nasze po 2 latach nasz oknowid. O wiele lepsza jakosc plastiku, wykonania, sa idealnie biale itd. Choc teraz tez ich jakosc moze byc znacznie inna niz kiedys. jak ze wszystkim zreszta ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem.

Planuję budować się w Toruniu (jestem na etapie zakupu działki). Upatrzyłem sobie projekt

http://www.moj-dom.pl/L-62,tradycyjna,oferta_detail.html#projekt.

Czy ktoś z widział gdziekolwiek podobną inwestycję ( w realu lub sieci).

Pozdrawiam. Doi częstszego zobaczenia (mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was zna/słyszał/korzystał z firmy Juta z Małej Nieszawki? Oferują solary, piece, kominki, odkurzacze montują itp. Mają nasz projekt i czekamy na wycenę - nie chciałabym kupować kota w worku, a nie znalazlam w necie zadnych opinii.

Pozdro we wtorek;)

 

Znamy. Firma istnieje juz ladnych kilka lat i jesli jakies opinie do mnie docieraly to pozytywne. My jedynie kupowalismy u nich jakies brakujace pierdoly w trakcie robienia w domu CO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje nerwy sa cenniejsze. Wiecej zaoszczedze nie wzywajac ich serwisu. Ponadto z 200m od siebie mam kolege, ktory pracuje w jednej z Torunskich firm wstawiajac okna. W razie czego zawsze moge na niego w tych kwestiach liczyc. Dziekuje jednak za ostrzezenie :)

 

U nas pojawila sie drewniana balustrada na tarasie oraz sztachety na plocie. Teraz jeszcze tylko poprzykrecamy je na przesuwna brame i furtki :)

 

Na dniach jakos wpadnie do nas gosc przeczyscic komin bo 3 sezony na ekogroszku bez czyszczenia to stanowczo za duzo ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...