Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Witam Wszystkich z Torunia i okolic!

Mam szybciutkie pytanie - czy kupując działkę i podpisując umowę z notariuszem - notariusz szybciej sprawdza czy działka jest zadłużona czy nie? Czy może sama muszę sprawdzić przed podpisaniem umowy? Jeśli sama - gdzie, jak i jak długo to trwa :) ? z góry dziękuję wszystkim za pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Drogie Kobitki - pisałyście o problemie z "czekoladowymi" paluszkami - więc postanowiłem zapytać babcię co z tym zrobić.

 

Wiadomo, że starsi ludzie znają domowe sposoby na wszystko - jednak to co zaproponowała moja babiczka chyba Wam nie przypadnie do gustu.

 

Cytuję:

 

"Sprzedać pralkę

Kupić TARKĘ"

 

Wiem, że nie skorzystacie, ale tak mnie babiczka rozbawiła, że musiałem się tym podzielić.

 

P.S. Agnieszka - czy udało się wysłać przesyłki do Sandomierza???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marmag, paczki do Sandomierza cały czas leżą i powiem szczerze, że jestem trochę wkurzona. Osoba z forum, która podjęła się zawiezienia tych paczek trochę się na wszystko wypięła i nawet nie odpowiada na moje zapytania. Tak o to paczki zamiast trafić do potrzebujących leżą u moich rodziców na poddaszu skąd powinny już wyjechać, bo tata chce robić tam remont. Zastanawiałam się nad oddaniem tych rzeczy do Caritasu, ale jakoś nie mam do nich zaufania. Macie jakiś pomysł? Tych rzeczy jest pewnie na zapakowanie dwóch busów....

Czy ktoś zna w Toruniu dobrego onkologa? Sprawa b. pilna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii Sandomierza to bede musial tam byc pewnie za jakies 2 tygodnie ale moje auto nie jest jakos super dostawcze. Nawet nie wiem czy nie bede jechal z dwoma wspolpracownikami wiec w sumie zostalby jedynie kawalek bagaznika. Zelezy ile tego macie. Jak by szlo to moze choc jakies takie super niezbedne bym mogl komus tam zawiezc pod konkretny adres ...

 

Jak sprawa mi sie skrystalizuje to odezwe sie tu w temacie i pomyslimy :)

 

W Sandomierzu spotykam sie min z innym kolega ktory bedzie jechal nieco wieksza osobowka i najprawdopodobniej sam wiec tez pewnie cos moglby zabrac

 

Jak nic nie wymyslicie to mysle, ze za jakies 2 tygodnie sie przypomne :)

 

Jakby co to jutro jestem w Warszawie ;)

 

 

Brudne lapki po grzybkach. Slyszalem o proszku do pieczenia i kwasku cytrynowym ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotruś, tym razem za IKEA dziękuję. :) Braciszek zrobił mi wszystkie niezbędne zakupy. Ale skoro Ty jedziesz do Warszawy, to kto przyjedzie po bramki? Myślałam, że skoro to Twoje, to wpadniesz na kawę.

 

Co do brudnych paluszków - cytryna, kwasek itd nie dają rady. Ale ręczne pranie dziecięcych skarpetek już pomaga. Zwłaszcza jak trzeba doprać białe. :)

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę Was prosić o pomoc. Trzeba coś zrobić z tymi rzeczami dla powodzian. W wątku o powodzianach sprawę olano. Ma ktoś jakiś pomysł? Jakieś osoby potrzebujące koło siebie? Mamy dużo rzeczy dla dzieci, dwa używane, ale sprawne wózki, leżaczek,zabawki, koce, pościele, kołdry, książki, kolorowanki, ubrania dla dorosłych. Nie pamietam co jeszcze. Powiem szczerze, że cholera mnie bierze, że to wszystko leży zamiast być u potrzebujących osób. Moi rodzice już się wkurzają, bo jeszcze trochę i w tym wszystkim zagnieżdżą się myszy. Sama mam nauczkę, żeby nie nie angażować się za bardzo w takie zbiórki. Smutne to...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...