Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

A wiesz, jak bys mogl to bardzo chetnie..poprosze :)

Adres wysylam - frrruuuuu....

 

W zdjeciach malo artyzmu ale prosze bardzo ;)

 

Jak wczoraj zyjezdzalem to padal snieg, po nocy z dachy zgarnialem z 5-10 cm i caly czas sypalo. Mojajac nowy Targ po 5 km robilo sie szarko buro i zero sniegu. Temp na plusie, nowy snieg rowniez ciezki i zbity ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Latem tego roku chcemy razem z mężem zacząć budowę domu. Szukamy dobrego kierownika budowy. Budowa będzie w miasteczku pomiędzy Toruniem, a Inowrocławiem. Proszę o namiary. Również proszę o namiary na osobę, która ma uprawnienia do zrobienia zmian w projekcie oraz do zrobienia całej adaptacji. Z góry bardzo dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MS ma wszystkie profile 5cio komorowe - pod warunkiem, że zamówisz okna białe.

Okna w kolorze są 4ro komorowe - ale jakoś mocno się tym nie chwalą, powiedziałbym nawet nie wspominają ...

Tu znajdziesz zdjęcie - budowa okna w kolorze:

http://www.ms.pl/index.php/produkty/okna_pvc/okna_msline_pvc/budowa_i_parametry

 

Liczba komór to nie wszystko ale mogliby bardzo wyraźnie to zaznaczać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam dziś wypis i wyrys z MPZP i pkt 3.3 mówi że wysokość zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej wynosi nie więcej niż 2 kondygnacje, max. 8,5 m.

 

Natomiast mój na stronie mojego wymarzonego opałka jest podana wysokość budynku 9,1 m (kalenica 9,07). Czy oznacza to, że musze szukać innego projektu, albo działki??

 

Mam nadzieję, że nie bo to trochę załamka by była :(

 

Pozdrawiam

 

K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zwykle mam problem :( tym razem ze studnią . Dzis jak wrocilam z pracy i odkrecilam wode zaczela mi leciec brudna z piaskiem. Po prostu zalamka, kolejny argument za wyprowadzką z powrotem do bloku :( powiedzcie mi czy to wina roztopow czy po prostu woda mi sie skonczyla w studni. Nie dosc ze zapowiada mi sie wojna z sasiadem o za blisko wybudowana oczyszczalnie to jeszcze mnie wiercenie nowej studni czeka :( :( :( a jeszcze wczoraj wszystko bylo ok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zwykle mam problem :( tym razem ze studnią . Dzis jak wrocilam z pracy i odkrecilam wode zaczela mi leciec brudna z piaskiem. Po prostu zalamka, kolejny argument za wyprowadzką z powrotem do bloku :( powiedzcie mi czy to wina roztopow czy po prostu woda mi sie skonczyla w studni. Nie dosc ze zapowiada mi sie wojna z sasiadem o za blisko wybudowana oczyszczalnie to jeszcze mnie wiercenie nowej studni czeka :( :( :( a jeszcze wczoraj wszystko bylo ok

 

A może jednak to wina sąsiedzkiej oczyszczalni, zacznij od zgłoszenia tego. Może następna studnia będzie na koszt sąsiada? Czy to jakieś pocieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałam dziś wypis i wyrys z MPZP i pkt 3.3 mówi że wysokość zabudowy dla zabudowy mieszkaniowej wynosi nie więcej niż 2 kondygnacje, max. 8,5 m.

 

Natomiast mój na stronie mojego wymarzonego opałka jest podana wysokość budynku 9,1 m (kalenica 9,07). Czy oznacza to, że musze szukać innego projektu, albo działki??

 

Mam nadzieję, że nie bo to trochę załamka by była :(

 

Pozdrawiam

 

K.

 

 

Na pewno nie będziesz mogła zbudować wyższego domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...