Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Kalio, odnośnie okien wysłałam pw;)

Jeśli chodzi o wełnę celulozową, to jeśli masz na myśli ekofiber, to mamy go u siebie i jesteśmy bardzo zadowoleni

 

Tak o ekofiber lub inne podobne można spytać ile płaciliście i czy sypaliście sami czy też jakaś firma. Może masz jeszcze namiary na dostawcę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

muszę dokonać małej zmiany w projekcie CO - dodatkowy piec na paliwo stałe (oddzielna kotłownia) zamiast kominka w salonie.

Macie namiary na kogoś z uprawnieniami, kto na ksero projektu wrysuje kocioł CO,wymiennik, zasobnik cwu i doda kilka słów opisu ? Muszę coś takiego dostarczyć do starostwa.

 

Robota na poczekaniu, no może 2 h :) Szukam kogoś komu nie zajmie to 2ch tygodni.

 

Będę wdzięczny za namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalio, ekofiber braliśmy z firmy Modern- Dach z Łochocina. Namiary na właściciela wysyłam na pw. Jeśli dobrze pamiętam to płaciliśmy ok. 7 tyś z ich wsypywaniem. Jakieś 200mkw, grubość 20 cm.

Tświrek, namiary na znajomego z uprawnieniami bud. wysyłam na pw. Nie mam jednak na 100% pewności czy ma uprawnienia na CO. Jeśli nie ma to pewnie kogoś poleci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czeka mnie na wiosnę krycie dachu dachówka i pytanie jak kształtują się aktualnie ceny za m2 dach kopertowy z facjatkami, wiadomo orynnowanie, podbitka dachu ok 340m2

Jak macie jakieś sprawdzone ekipy to chętnie skorzystam

 

agnieszkakusi czy wasza dachówka jest ceramiczna czy betonowa

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalio, nasza dachówka to betonowy Braas. Szkoda było nam kasy na ceramikę i w sumie chyba dobrze zrobiliśmy, bo różnica była znaczna, a nic się z nią nie dzieje. My dachówkę kupowaliśmy w Todachu na Równinnej. Jest tam p. Jarek, bardzo konkretny i fajny facet. Cen nie znam więc nie pomogę. Dostałeś moje pw z namiarami, bo nie mam odpowiedzi i nie wiem czy dotarły?

W niedzielę zabrałam się z moją mamą za segregację rzeczy, które były zbierane dla powodzian. Stali forumowicze znają sprawę i wiedzą o co chodzi;) Wszystkie worki przejrzane, ubranka podzielone dla dzieci i dorosłych. Część rzeczy dla chłopców przekazałam znajomej, która ma bardzo trudna sytuację finansową i teraz jest z trzecim dzieckiem w ciąży i właśnie ma być chłopiec. Przynajmniej wiem, żę trafiły do naprawdę potrzebujących. Teraz pytanko: gdzie mam z tym jechać? Caritas, pck, dom dziecka? Do końca tygodnia musze uprzątnąć strych u rodziców, bo robią remont. Macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czeka mnie na wiosnę krycie dachu dachówka i pytanie jak kształtują się aktualnie ceny za m2 dach kopertowy z facjatkami, wiadomo orynnowanie, podbitka dachu ok 340m2

Jak macie jakieś sprawdzone ekipy to chętnie skorzystam

 

agnieszkakusi czy wasza dachówka jest ceramiczna czy betonowa

 

 

Pozdrawiam

 

Czesc. My mamy dachowke ceramiczna i uwazamy ze byl to dobry wybor. Jak by nie bylo trwalsza, chyba lzejsza i bardziej naturalna niz betonowa. Roznica w cenie niewielka. Koszt robocizny taki sam - przekalkulujcie sami. Moim zdaniem warto tu pare tysi dolozyc. Dach i tak to znaczny wydatek wiec te kilka kola zapewne nie zrobi roznicy. Namiar na goscia podesle niebawem. Maja mi konczyc okapy nad wejsciem i garazem to podpytam o ceny itd

 

Najlepszego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kalio, nasza dachówka to betonowy Braas. Szkoda było nam kasy na ceramikę i w sumie chyba dobrze zrobiliśmy, bo różnica była znaczna, a nic się z nią nie dzieje. My dachówkę kupowaliśmy w Todachu na Równinnej. Jest tam p. Jarek, bardzo konkretny i fajny facet. Cen nie znam więc nie pomogę. Dostałeś moje pw z namiarami, bo nie mam odpowiedzi i nie wiem czy dotarły?

W niedzielę zabrałam się z moją mamą za segregację rzeczy, które były zbierane dla powodzian. Stali forumowicze znają sprawę i wiedzą o co chodzi;) Wszystkie worki przejrzane, ubranka podzielone dla dzieci i dorosłych. Część rzeczy dla chłopców przekazałam znajomej, która ma bardzo trudna sytuację finansową i teraz jest z trzecim dzieckiem w ciąży i właśnie ma być chłopiec. Przynajmniej wiem, żę trafiły do naprawdę potrzebujących. Teraz pytanko: gdzie mam z tym jechać? Caritas, pck, dom dziecka? Do końca tygodnia musze uprzątnąć strych u rodziców, bo robią remont. Macie jakieś pomysły?

 

Aga, a może rozeznaj jeszcze temat w Kopaninie, słyszałam, że jest tam wielodzietna rodzina, której by się przydały jakieś rzeczy, niestety nie znam szczegółów, bo słyszałam od znajomej ... może zapytam jej ... no chyba, że już uda CI się zadziałać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czeka mnie na wiosnę krycie dachu dachówka i pytanie jak kształtują się aktualnie ceny za m2 dach kopertowy z facjatkami, wiadomo orynnowanie, podbitka dachu ok 340m2

Jak macie jakieś sprawdzone ekipy to chętnie skorzystam

 

agnieszkakusi czy wasza dachówka jest ceramiczna czy betonowa

 

 

Pozdrawiam

 

Ja też jestem zadowolona ze swojej ceramicznej i teraz nie zamieniłabym jej na inną. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...