Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Witam wszystkich mam na sprzedaż dom ,projekt ALOES biura Agart 122m2 w stanie surowym zamkniętym.

Dom jest położony 10km od torunia na działce o powieszchni 12,4 ara,

okolica jest ładna i spokojna .Cena 395000tyś do negocjacji

Dach ceramika creaton

Okna Veka 5 komorowe złoty dąb

Drzwi KMT złoty dąb

Brama garażowa Fart Produkt segmentowa ocieplana złoty dąb

zdjęcie: http://muratordom.pl/galerie/ciekawe/aloes,1254/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Dzis przebija sie sloneczko, wiatr sie uspokoil ale za to gadaja o mrozkach i sniezku ktore maja nas zaszczycic swoja obecnoscia.

 

Wczoraj z zona i corka rysowalismy wstepny plan na ogrodek 2011. Gdzie trawka, krzaczki, chodniczki, grill, wedzarnia i magnolia. Juz prawie za kopanie sie zabralismy ;) a tu za chwile ma ziemia znow stwarniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, Agnieszka, współczuję dzieciowych chorób. my wyszliśmy dopiero z zapalenia oskrzeli.

 

rzucicie namiarem na dobrą i niedrogą kostkę brukową? Kupowaliście kostkę sami i zlecaliscie ulozenie czy kupowaliscie z ulozeniem?

 

Mam już jedną wycenę i jest dla mnie stanowczo za wysoka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda, Agnieszka, współczuję dzieciowych chorób. my wyszliśmy dopiero z zapalenia oskrzeli.

 

rzucicie namiarem na dobrą i niedrogą kostkę brukową? Kupowaliście kostkę sami i zlecaliscie ulozenie czy kupowaliscie z ulozeniem?

 

Mam już jedną wycenę i jest dla mnie stanowczo za wysoka;)

 

Tez sie przymierzamy. Podlaczam sie pod temat i najlepiej pisz co masz

 

Jakbysmy robili wszystko co chcemy wykostkowac to wyszlo by ze 100 mkw ale ze trzeba wyrownac teren, dobrze zaplanowac itd to z pewnoscia bedziemy to robili etapami

 

Ja znam jedynie cegtor.pl i cos w desen "Bruk Toruński do układania prostego" by nam wystarczyl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu dziękuję, ale u nas to niestety przewlekłe, więc raz jest lepiej raz gorzej. Ostatnio na szczęście częściej lepiej, więc liczę, że po sanatorium będzie jeszcze lepiej.

 

Piotr, ty nie strasz mrozami, bo ja już zaczęłam zakupy ogrodowe i nabyłam ostatnio dwa piękne ciemierniki - jeden fioletowo-zielony, drugi ciemno bordowy półpełny. Jak wrócę mam w planach ostro zabrać się już za ogród.

 

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie przymierzamy. Podlaczam sie pod temat i najlepiej pisz co masz

 

Jakbysmy robili wszystko co chcemy wykostkowac to wyszlo by ze 100 mkw ale ze trzeba wyrownac teren, dobrze zaplanowac itd to z pewnoscia bedziemy to robili etapami

 

Ja znam jedynie cegtor.pl i cos w desen "Bruk Toruński do układania prostego" by nam wystarczyl

 

Ja mam już dogadaną cenę na położenie łupka na chodniku od drzwi do furtki.według mnie jest ok 25m.cena na dziś bez oglądania to ok 45zeta za metr,ale muszę zawieść majstra na miejsce-czyli nad morze.zamierzam kupić całą "łódkę"ok 30 ton bo jeszcze wjazdy i parking będę robić jak się pogoda zrobi i oczywiście materiału i kasy starczy.cena ta jest zbliżona do ceny ułożenia kostki,ale granit na pewno na dłużej starczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis przebija sie sloneczko, wiatr sie uspokoil ale za to gadaja o mrozkach i sniezku ktore maja nas zaszczycic swoja obecnoscia.

 

Wczoraj z zona i corka rysowalismy wstepny plan na ogrodek 2011. Gdzie trawka, krzaczki, chodniczki, grill, wedzarnia i magnolia. Juz prawie za kopanie sie zabralismy ;) a tu za chwile ma ziemia znow stwarniec :)

 

 

Piotr, a może podzielisz się projektem ogródka (wstawisz zdjęcie)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję, niestety pobyt w szpitalu potrwa niewiadomo jak długo...

Paweł i Ania, mam znajomą w pośrednictwie nieruchomości. Mogę przesłać numer na pw. Może coś pomoże ze sprzedażą.

Jeśli chodzi o cegtor to tam też mam znajomego i w razie czego mogę trochę pomóc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam już dogadaną cenę na położenie łupka na chodniku od drzwi do furtki.według mnie jest ok 25m.cena na dziś bez oglądania to ok 45zeta za metr,ale muszę zawieść majstra na miejsce-czyli nad morze.zamierzam kupić całą "łódkę"ok 30 ton bo jeszcze wjazdy i parking będę robić jak się pogoda zrobi i oczywiście materiału i kasy starczy.cena ta jest zbliżona do ceny ułożenia kostki,ale granit na pewno na dłużej starczy.

 

Znajomi tez organizuja cale auto kostki ale my sie chyba nie podlaczymy. Nasza chalupa taka raczej prosta, standardowa, jakas super kosteczka gryzla by sie z cala reszta ;)

 

Zreszta granit jest mniej symetryczny i gorzej sie odsnieza a akurat to moja ulubiona czynnosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, a może podzielisz się projektem ogródka (wstawisz zdjęcie)?

 

Nie

 

1. Nie potrafie

 

2. Nie skonczony

 

3. Nie ma sie czym chwalic

 

:)

 

Projekst powstaje bardziej po to abysmy wiedzieli od czego zaczac, gdzie i jak wyrownac, gdzie zasiac trawke, gdzie miejsce pod grillo-wedzarnie zostawic i ile mniej wiecej kostki by sie na poszczegolne etapy przydalo

 

Zreszta zle mi wyszlo bo dzialka idzie ze skosa a zrobilem wszystko w prostokacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D a dzieńdoberek , cobyCi smutno nie było ;)

 

ażeby post pusty nie był to może poproszę o zwierzenia ileto ekogroszku zużywacie ... przy moich 180m2 wyszło mi teraz <ostatnie 2 tygodnie > ok.220 kg

czy to średni wynik ?

 

Czyli wychodzi 15,7kg na dobe

 

My mamy podajnik 140kg i ostatnio na jakies 9 dni wystarcza czyli 15,5

 

Moim zdaniem to dobry wynik. Jak jeszcze grzejesz cale 180mkw to zarabisty wynik

 

Ja w sumie grzeje jakies 130 a w piwnicy mam wylaczone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dobry;)

Piotr - nie mam za dużo do napisania w kwestii kostki brukowej - pojechaliśmy do pani w sobotę i dowiedzielismy się tylko tyle, że kostka moze kosztować od 80 do 120 /m2. Z położeniem, podsypką i wszystkim co potrzebne. Teraz ma nam zrobić projekt, zebysmy zobaczyli jak to będzie wyglądało.

 

Jakby co - namiary na fajną tanią kostkę chętnie przyjmę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry dobry;)

Piotr - nie mam za dużo do napisania w kwestii kostki brukowej - pojechaliśmy do pani w sobotę i dowiedzielismy się tylko tyle, że kostka moze kosztować od 80 do 120 /m2. Z położeniem, podsypką i wszystkim co potrzebne. Teraz ma nam zrobić projekt, zebysmy zobaczyli jak to będzie wyglądało.

 

Jakby co - namiary na fajną tanią kostkę chętnie przyjmę;)

 

W Cegtorze wylukalismy za 40 zeta Bruk Torunski, dla nas OK.

 

Jesli 80 zeta moze to kosztowac razem z piaskiem, cementem, kraweznikami, transportem, przygotowaniem, posprzataniem, projektem, ulozeniem i tym samym gwarancja to mi to w miare pasuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...