Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

... . Od prawie tygodnia "leniuchuję" z Jaśkiem w sanatorium i zaczynam już zdrowo mieć dość spacerków po plaży. Wieje jak ....... (każdy wstawi sobie wg uznania). Z przyjemniejszych rzeczy to codzienne 20 minut na siłowni, potem sauna, a od dzisiaj wieczorkiem SPA i baseny z masażem i kąpielą w solance. Szkoda, że te płatne, ale czasem się skuszę, bo jest bosko.

 

Jakby ktoś reflektował na piasek lub kamyki, to chętnie przywiozę.

 

Pozdrawiam

Magda

 

Witam. Przypomnij prosze gdzie Ty jestes. Ja za kamyki dziekuje, bylem na plazy w Orlowie w czwartek, faktycznie niezle wieje. Pierwszy raz widzialem morze zamarzniete nawet te kilkadziesiat metrow od brzegu :)

 

Jakby ktos cos reflektowal to poniedzialek, ewentualnie wtorek jestem w krainie dobrego i taniego piwa oraz niezlych knedliczkow :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przypomnij prosze gdzie Ty jestes. Ja za kamyki dziekuje, bylem na plazy w Orlowie w czwartek, faktycznie niezle wieje. Pierwszy raz widzialem morze zamarzniete nawet te kilkadziesiat metrow od brzegu :)

 

Jakby ktos cos reflektowal to poniedzialek, ewentualnie wtorek jestem w krainie dobrego i taniego piwa oraz niezlych knedliczkow :)

 

Zdradz mi jaka masz prace, ze raz nad morzem a za chwile w gorach? Ja baaaaaardzo chetnie zmienie:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

my czekaliśmy ponad pół roku

-gmina obrowo

 

Dzięki za odpowiedzi. Ja podobnie jak w gminie Obrowo - czekam pól roku - od września. Wszystko wyglądało na szybką i czystą sprawę, ale jeden z sąsiadów nie odbiera poczty i przez to cała procedura się wydłuża.

Moja gmina to Ciechocin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, rozmawiałeś odnośnie kostki? Tświrek, nas podadzki wyniosły 3 tysiące z materiałem. Tylko, że to 4 lata temu...

 

Za poerwszym razem mial urlop, za drugim nie mial czasu, wczoraj spedzilem caly dzien za kolkiem i nie za bardzo moglem siegnac do notatek wiec nie dzwonilem

 

Dzis bede probowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Ja podobnie jak w gminie Obrowo - czekam pól roku - od września. Wszystko wyglądało na szybką i czystą sprawę, ale jeden z sąsiadów nie odbiera poczty i przez to cała procedura się wydłuża.

Moja gmina to Ciechocin.

 

wiec wez pismo, idz do sasiada i niech Ci sie na nim podpisze :) najlepiej z adnotacja ze nie bedzie sie odwolywal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...