Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

No to zmieniam temat. Poprosze o adresy zlomowisk po lewej stronie Wisly, okolice Nieszawki i Cierpic. Potrzebuje jakas stara brame:D

 

 

 

 

 

 

 

Jeden skup jest zaraz jak przejedziesz most za wiaduktem w prawo ok 100m w stronę ul.poznańskiej,a drugi za wiaduktem w lewo w stronę ul.łódzkiej,trzeba jechać prosto do ul.podgórskiej i w prawo jak na jednostkę wojskową.Przed bramą jednostki w prawo i za ok50 m w lewo.(ale nie wiem czy jeszcze ten drugi tam jest i mam nadzieje ze pomogłem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden skup jest zaraz jak przejedziesz most za wiaduktem w prawo ok 100m w stronę ul.poznańskiej,a drugi za wiaduktem w lewo w stronę ul.łódzkiej,trzeba jechać prosto do ul.podgórskiej i w prawo jak na jednostkę wojskową.Przed bramą jednostki w prawo i za ok50 m w lewo.(ale nie wiem czy jeszcze ten drugi tam jest i mam nadzieje ze pomogłem)

 

Dzieki, o tych nie wiedzialam. Jutro pozwiedzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Mamy zamiar kupic działkę w Toruniu lub okolicy ,choc teraz mieszkamy w Łubiance

Planujemy wybudowac domek Zacisze II lub III Negocjujemy :)

Czy Ktoś w okolicy taki domek buduje?? z chęcią bym zobaczyła na zywo jak wygląda,,, dostałam zaprosiny od zaciszan ale dośc daleko może spróbuje szczęscia tu :) zawsze bliżej :)

Mamy dylemat gdzie takową działkę kupić,,, jest nas w domku 5 i każdy ma inną wizję

zwariować idzie :( córka by chciała w okolicach Kaszczorka ale mąz twierdzi ,że wszędzie daleko szkoły itp poza tym teren zalewowy,,,,,,,

on by wolał na wrzosach ale tam działki pioruńsko drogie są i tez daleko do autobusów,,,,,,,,

mamy tez działkę w Rozgratach ale tam ja się nie widzę........

POmózcie prosze i zapromujcie swoje okolice :) Błagam pozdrawiam Cieplutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :) ...

 

Czesc. Wielka Nieszawka, Mala Nieszawka, Cierpice

 

Duzo lasow, spokoj, tereny spacerowe i do zbierania grzybow, niedaleko Wisla wiec i psiak luzem ma gdzie polatac

 

Mieszka sie bardzo dobrze a autobusy zdaje sie tez jakis jezdza - tylko PKS

 

Sporym mankamentem jest kiepskiej jakosci resztka drogi do Malej i Wielkiej Nieszawki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

oj kusiscie,kusicie,,,,,,,, własnie odjechała pAni doktor od nas mały ma zapalenie zatok a ja nawet nie mam jak jechac do apteki bo samochodu nie mam,,a mąz o z grozo sprowadza auta i pod domem pełno, tylko ,że żaden ni enadaje się do jazdy,,,,,,,,,,,,, musze poczekać na córki aż ze szkoły wrócą i jak dadza radę poajdą rowem do apteki :(lub jutro w Toruniu w patece ze szkoły :(

 

jak ja nieciepię już tu mieszkać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja to bym chciala najlepiej w samym Toruniu o. bo 3 dzieci i kazde inne wymagania inne szkoły itp. ale na wrzosach to maja takie ceny za 1000 m dziiałki chca przeszło 400 tys, wariaty :(

my tez mamy na sprzedaz działki w Łubiance i Pigży i na Zamku Bierzgłowskim , a my tu mamy działkę4000 metrów to jest co na niej robić ,,,,,,,

teraz to namieszałam no :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Mamy zamiar kupic działkę w Toruniu lub okolicy ,choc teraz mieszkamy w Łubiance

Planujemy wybudowac domek Zacisze II lub III Negocjujemy :)

Czy Ktoś w okolicy taki domek buduje?? z chęcią bym zobaczyła na zywo jak wygląda,,, dostałam zaprosiny od zaciszan ale dośc daleko może spróbuje szczęscia tu :) zawsze bliżej :)

Mamy dylemat gdzie takową działkę kupić,,, jest nas w domku 5 i każdy ma inną wizję

zwariować idzie :( córka by chciała w okolicach Kaszczorka ale mąz twierdzi ,że wszędzie daleko szkoły itp poza tym teren zalewowy,,,,,,,

on by wolał na wrzosach ale tam działki pioruńsko drogie są i tez daleko do autobusów,,,,,,,,

mamy tez działkę w Rozgratach ale tam ja się nie widzę........

POmózcie prosze i zapromujcie swoje okolice :) Błagam pozdrawiam Cieplutko

 

 

U nas jest pieknie i nawet dzialkuja wlasnie dzialki. Torun Glinki, za lesniczowka:yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...