Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

zazdroszczę;) podobno sprzedali ok. 1000 kuponów - teraz mają pełne ręce roboty;)

ja po wizycie tam kupiłam glony, ryż inne potrzebne rzeczy i w weekend spróbuję zrobić sobie swoje własne sushi;)

 

ps. Piotr, moja pani od kostki nadal milczy. muszę zamknąć temat kuchni (jutro) i zabiorę się za tę kostkę, o której pisałeś;)

dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

zazdroszczę;) podobno sprzedali ok. 1000 kuponów - teraz mają pełne ręce roboty;)

ja po wizycie tam kupiłam glony, ryż inne potrzebne rzeczy i w weekend spróbuję zrobić sobie swoje własne sushi;)

 

ps. Piotr, moja pani od kostki nadal milczy. muszę zamknąć temat kuchni (jutro) i zabiorę się za tę kostkę, o której pisałeś;)

dzięki.

 

samemu to nie to samo ale jest frajda w robieniu i calej ceremonii. My czasami robimy sobie ze znajomymi takie imprezy tematyczne. Niebawem bede mial sake oryginal prosto z Japonii - takie jakies ichne najbardziej popularne

 

Kostka ktora ja kupilem zawsze mozesz oblukac w Wielkiej Nieszawce okolo 7k od stacji Shell - zotla i braz (prosta i do kolek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a ja chciałam się pochwalić, że właśnie się przeprowadzamy! Chyba dość szybko nam poszło, bo od kompletnej surowizny jaką mieliśmy we wrześniu, dziś wozimy graty. Z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że budowanie domu to czysta przyjemność. Ale to pewnie dzięki ekipom , na jakie trafiliśmy. Wszyscy uczciwi, porządni, fachowi. Śmieliśmy się z mężem, że mamy tony butelek po soczkach kubusiach, czyli nasi fachowcy obalali wszystkie mity o pijących alkohol pracownikach.

Teraz tylko to wszystko na zewnątrz uprzątnąć i zagospodarować:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, a ja chciałam się pochwalić, że właśnie się przeprowadzamy!

Teraz tylko to wszystko na zewnątrz uprzątnąć i zagospodarować:(

 

Kurde, zurii, ale Wam zazdroszczę!!! U nas kladą się płytki, może w maju uda nam się przeprowadzic...

 

Gratuluję i oby się dobrze mieszkalo;)

 

Piotr, wlasnie wsuwamy 'nasze' sushi - super wyszlo;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Piotr, wlasnie wsuwamy 'nasze' sushi - super wyszlo;)

 

No mysmy byli w tym Domu Sushi. Jedzenie spoko ale jak wydaje w cenach z menu ponad 300 zeta na obiadek to jakos tak srednio sie z tym czuje :(

 

No i dobrze ze maja tam banany w ciescie na slodko bo inaczej corka jadla by jedynie ozdobna marchew z naszych talerzy ;)

 

Surowizna i smaki sosow jakos jej nie podchodzily choc generalnie wszystko je wlacznie z owocami morza (najbardziej lubi male osmiorniczki i mule), kaparami, oliwkami czy innymi wynalazkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny faktycznie wysokie, tym bardziej smakowało nam nasze własne ;)

 

jakby Wam kiedyś przyszło do głowy wziąć tam pierożki po japońsku czy jakoś tak, to odradzam - mikroskopijne nadzienie i prawie bez smaku.

 

Najbardziej smakowało mi wino śliwkowe - ciekawe czy można je dostać w naszych sklepach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ceny faktycznie wysokie, tym bardziej smakowało nam nasze własne ;)

 

jakby Wam kiedyś przyszło do głowy wziąć tam pierożki po japońsku czy jakoś tak, to odradzam - mikroskopijne nadzienie i prawie bez smaku.

 

Najbardziej smakowało mi wino śliwkowe - ciekawe czy można je dostać w naszych sklepach...

 

mozna. nawet dokladnie to ktore tam maja. Producent ichny to glownie CHOYA

 

przykladowy link po wpisaniu w google

 

http://www.wina24h.pl/pokaz_produkt.php?idprod=298

 

Placilem kolo 40 zeta gdzies w Warszawie, mneimam ze u nas rowniez gdzies maja tego producenta

 

Chco wina sliwkowe maja rowniez w innych krajach, nie jest to nuta dominujaca ale jest posmak sliwki, zwykle tak jakny lekko podwedzanej, mozna ja wyczuc i daje fajna odmianne do standardowych u nas winek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie o sprzątanie;)

 

Ile czasu zajęło Wam doprowadzenie domu do porządku umożliwiającego wprowadzenie się? chodzi mi o taki sprzątenie pobudowlane - zastanawiam się ile dni urlopu wypisać;)

Sprzątaliście sami czy wspieraliście się siłami fachowymi? Ile taka pomoc kosztuje?

 

Sama nie wierzę, ze za 2-3 miesiące mnie to czeka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...