Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Elektryka i cala reszta (tv, alarm, sterowania i cala reszta wynalazkow z kabelkami)

 

Waldek - 791-779-269

 

W przypadku rozmowy z nim i prosby o wycene prosze powiedziec, ze numer od Piotra z Nieszawki - z pewnoscia nie zaszkodzi ta informacja :)

 

Pozdro z pochmurnego Krakowa

 

Dzieki piotrulex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki piotrulex

 

Jak bys z nim rozmawial i wstepnie bedziecie zainteresowani to popros aby Ci pokazal swoje dzielo wlasnie w jego chalupie. Ma taki zmysl to robienia ciekawych spraw ze az sie wierzyc nie chce. Pracowalem z nim kilka lat, to co ja sprzedalem on montowal, teraz ma swoj interes i dobrze na tym wychodzi. Mi tez cos tam wykanczal kabelkowego, alarm konfigurowal, tv i takie tam ...

 

Polecam go z czystym sumieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Pomóżcie mi proszę-poszukuje pilnie kogoś do zrobienia ogrodzenia, tj. podmurówki, słupki i siatka. Z przodu oczywiście brama i coś bardziej okazalszego. Mam 180 m do ogrodzenia, więc jest co robić. Jeżeli macie jakieś namiary, to proszę, podajcie.

Poszukuję też kogoś, kto robi balustrady balkonowe.

A tak w temacie ogrodzeń-czy ktoś z Was ma ogrodzenie z tych gotowych modułów. Wydaje się to sprawą fajną, bo gotowe już bloczki fundamentowe i słupki z siatką, tylko nie wiem jak to z montażem i cenowo wychodzi.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZWI do kotłowni gazowej otwierane do środka ?

 

kotłownia gazowa, kondensat 24kW, propan,

do kotłowni są 2 wejścia - z wiatrołapu i z garażu (kotłownia stanowi przejście między garażem i domem).

 

Czy drzwi między kotłownią i garażem mogą otwierać się do kotłowni ? Jakieś przepisy tego zabraniają ?

 

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZWI do kotłowni gazowej otwierane do środka ?

 

kotłownia gazowa, kondensat 24kW, propan,

do kotłowni są 2 wejścia - z wiatrołapu i z garażu (kotłownia stanowi przejście między garażem i domem).

 

Czy drzwi między kotłownią i garażem mogą otwierać się do kotłowni ? Jakieś przepisy tego zabraniają ?

 

Dzieki

 

Jakies przepisy PODOBNO sa jak do wszystkiego zreszta

 

Ja mam do srodka i mowiono mi, ze tak byc nie moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie! Pomóżcie mi proszę-poszukuje pilnie kogoś do zrobienia ogrodzenia, tj. podmurówki, słupki i siatka. Z przodu oczywiście brama i coś bardziej okazalszego. Mam 180 m do ogrodzenia, więc jest co robić. Jeżeli macie jakieś namiary, to proszę, podajcie.

Poszukuję też kogoś, kto robi balustrady balkonowe.

A tak w temacie ogrodzeń-czy ktoś z Was ma ogrodzenie z tych gotowych modułów. Wydaje się to sprawą fajną, bo gotowe już bloczki fundamentowe i słupki z siatką, tylko nie wiem jak to z montażem i cenowo wychodzi.

Pozdrawiam!

 

Witaj mogę podac namiar do Pana Który robi ogrodzenia z siatki słupki itp solidny i uczciwy fachowiec H. Orzechowski tel.608889149

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z konkursem? ;)

 

Piotr, jak Twoja kostka? kładziesz juz?

My zmieniliśmy koncepcję i połozymy chyb łupek granitowy, wyjdzie nas taniej niż kostka, tylko roboty wiecej.

 

Kostka jest, lezy sobie na palecie i czeka :)

 

Jeszcze nie wiem na co czeka ale z pewnoscia troche poczeka ...

 

Kostka granitowa jest ladna, twala itd ale nie jest rowna. Ja uwielbiam odsniezanie i nie za bardzo wyobrazam sobie robic to na nierownym lupku :)

 

Zreszta nasza chata jest dosc pospolita, normalna, standardowa a granit mi traci taka wieksza elegancja i wypasem :)

 

Nad konkursem mysle, prezeca napisalem, ze mysle :)

 

Planuja mi sie pewne zmiany w zyciu wiec niebawem pomysle i o konkursie, jego zasadach oraz nagrodzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasza też pospolita i normalna, ten granit wyjdzie mnie taniej niz kostka więc może chociaż cos eleganckiego pod domem będę miała;) No i to nie kostka jest, tylko łupek - jeszcze gorzej i jeszcze wiecej roboty, za to taniej...

 

 

Co to za zmiany? Może rodzina się powiększy?;)

jeśli tak to gratuluję, a konkurs moze dotyczyć imienia przyszłego potomka/potomkini;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DRZWI do kotłowni gazowej otwierane do środka ?

 

kotłownia gazowa, kondensat 24kW, propan,

do kotłowni są 2 wejścia - z wiatrołapu i z garażu (kotłownia stanowi przejście między garażem i domem).

 

Czy drzwi między kotłownią i garażem mogą otwierać się do kotłowni ? Jakieś przepisy tego zabraniają ?

 

Dzieki

A ja mam drewniane na zewnątrz otwierane i kominiarz nawet się nie czepiał o metalowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z konkursem? ;)

 

Piotr, jak Twoja kostka? kładziesz juz?

My zmieniliśmy koncepcję i połozymy chyb łupek granitowy, wyjdzie nas taniej niż kostka, tylko roboty wiecej.

 

Ja wczoraj zamówiłem 28nton łupka.łupek w dobrej cenie bo 35zł/tona,tylko transport drogi 2000zl(jedzie ze Strzegomia),ale wyjdzie taniej niż kostka.Z majstrem się dogadałem na całą robotę ok 200 m2 9tyś,do tego materiał na podsypkę ale nie wiem jeszcze ile go ma być i za ile.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...