Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Dzien dobry przy tej paskudnej pogodzie. Gdzie robicie przeglądy/uzupełnienia klimatyzacji samochodowej? Tanio i szybko bym chciała;) w zeszłym roku robiłam w motostarze na grudziądzkiej, co Wy możecie polecić?

 

Tomek - 609-473-412

 

Jak byscie dzwonili czy ewentualnie byli to powiedz, ze namiar masz od Piotra z Nieszawki - z pewnoscia nie zaszkodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotr, gdzie ten Tomek 'przyjmuje'?;)

 

A wlasnie. Wlazlem co by edytowac :)

 

Koles ma warsztat w Ostaszewie kilkaset metrow od obwodnicy. Pracuje od wielu lat jako mechanior w jednym z Torunskich salonow. Ma tez autoryzacje. Naprawiamy u niego sluzbowe VW, czasami Skody i inne wynalazki. Od klimy jest jednym z lepszych w Toruniu ale jak gadac to TYLKO z tym Tomkiem (nie z bracmi :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry przy tej paskudnej pogodzie. Gdzie robicie przeglądy/uzupełnienia klimatyzacji samochodowej? Tanio i szybko bym chciała;) w zeszłym roku robiłam w motostarze na grudziądzkiej, co Wy możecie polecić?

 

Polecam gościa z polnej ma tam też wulkanizacje,na przeciw serwitoru,firma nazywa się ALTOM jak powołasz się na mnie na pewno dostaniesz rabat(powiedz że jesteś od Adasia od czerwonej hondy civic ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Adam za namiary, dziś jednak nie dam rady podjechac, bo wypadła nam wizyta u lekarza. Zadzwonię do tego drugiego Tomka i porównam ceny;)

Adam, a jak Twój łupek?;)

 

Czekam,ma przyjechać jutro albo w poniedziałek.Zmiana terminu przez pogode.Nad morzem pogoda w kratke,wieje jak diabli i na zmiane słońce z deszczem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro juz z Polski. Cukier u Niemca 0,65 ojro lecz sa limity 2kg na osobe :) Z wielkich zakupow wiec nici. Za to Kromabacher 0,63 czyli jakies 2,50 a u nas w Auchan kupuje po 5,66zl czyli ponad 2 razy wiecej

 

 

Koniec swiata z tym cukrem, szczsesciem tutaj limitow jeszcze nie wprowadzono, widac z Polski za daleko..

A moze i dlatego ze drozszy - 0,69£ za kilogram

Jak to sie ma do 4,50-5 PLN w kraju ?? Kto sobie u nas nabija na cukrze kase? A moze nasz (choc w sumie nie do konca polski) cukier ma wiecej cukru w cukrze?

Na swieta wpadam do domu - moze komus podrzucic pare kilo cukru? Na pohybel cukrowym wyzyskiwaczom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje nawozu POLIFOSKA 8 w worku 50 kg (chce go uzyc do nawozenia ziemi przed zalozeniem trawnika). Podobno mozna go dostac w rozsadnej cenie ok 70 zl w sklepach tzw GS w malych miejscowosciach. Znacie taki sklep GS lub inny sklep w bliskiej okolicy Torunia gdzie mozna dostac ten nawoz ?

 

Pozdrawiam

Waldek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec swiata z tym cukrem, szczsesciem tutaj limitow jeszcze nie wprowadzono, widac z Polski za daleko..

A moze i dlatego ze drozszy - 0,69£ za kilogram

Jak to sie ma do 4,50-5 PLN w kraju ?? Kto sobie u nas nabija na cukrze kase? A moze nasz (choc w sumie nie do konca polski) cukier ma wiecej cukru w cukrze?

Na swieta wpadam do domu - moze komus podrzucic pare kilo cukru? Na pohybel cukrowym wyzyskiwaczom!

 

No wlasnie. Jakas sciema u nas z tym cukrem. Niby Unine limity produkcyjna ale jakos ktos to zle policzyl.

 

Ja za podwozke dziekuje. Mamy juz kupione bilety na poczatek czerwca to sami sobie przywieziemy tani cukier za funty kupowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuje nawozu POLIFOSKA 8 w worku 50 kg (chce go uzyc do nawozenia ziemi przed zalozeniem trawnika). Podobno mozna go dostac w rozsadnej cenie ok 70 zl w sklepach tzw GS w malych miejscowosciach. Znacie taki sklep GS lub inny sklep w bliskiej okolicy Torunia gdzie mozna dostac ten nawoz ?

 

Pozdrawiam

Waldek

 

Nie wiem gdziw kupic ale chetnie dowiem sie czegos wiecej. Troszke trawnika bedziemy pewnie robic niebawem. Madzia ogrodniczko, co Ty na to?

 

Sa oczywiscie na alledrogo ale wychodzi drozej i nie ma w 50-tkach

 

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&order=p&string=POLIFOSKA+8&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem gdziw kupic ale chetnie dowiem sie czegos wiecej. Troszke trawnika bedziemy pewnie robic niebawem. Madzia ogrodniczko, co Ty na to?

 

 

Poradzono mi wlasnie aby przed posianiem trawnika ziemie wzbogadzic wlasnie takim nawozem Polifoska 8 (wielu ogrodnikow mi to radzilo i ludzie ktorzy to zastosowali bardzo chwalili sobie) oczywiscie to po zakonczeniu calej procedury przygotowania terenu pod trawnik tzn nawiozlem na moja piaszczysta ziemie, ziemi gliniastej 15 cm i przekopalem to tak aby wymieszac ziemie i nastepnie nalezy posypac Polifoske zagrabic teren grabiami i pozniej uzyc europalety z bloczkiem betonowym aby bylo ciezej, taka paleta przecignac po ziemi w jedna strone i w druga strone co ladnie wyrowna i ubije ziemie. Mozna zwalowac wlacem jeszcze aby slad buta byl plaski bez wglebienie i na to mozna juz siac trawe.

 

Jestem wlasnie na etapie roztaczkowanej ziemi i przekopanej. Teraz posypac Polifoska i zagrabic i rowanc teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...