Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Zapomnialem przywitac sie po majowym dluuuuuuuuuugim weekendzie. U nas na imprezie nie powiem nawet ile skrzynek piwa poszlo, nawet nie wspomne jak pyszne wyszly nam wedzone pstragi, dorsze, fladry czy cwiartki z kurczaka. Powiem tylko, ze byl to bardzo dluuuuuuugi weekend i w koncu moge sobie przy biureczku nieco odsapnac ;). Pierwsi goscie zjechali w piatek wczesnym popoludniem a ostatni wyjechali we wtorek kolo poludnia przebijajac sie na poludnie Polski przez zaspy sniezne ;)

 

Madzia, dziekuje za foty, na scianie prezentuja sie jeszcze lepiej niz luzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

agnieszkakusi, tak jak już wcześniej napisałaś Twoi znajomi mieszkają na pierwszym osiedlu wybudowanym przez Betpol. Muszę przyznać, że rzeczywiście i wygląd i jakość tych domków pozostawiają wiele do życzenia :) Na szczęście kolejne inwestycje Betpolu wyglądają już lepiej (mieszkam na nowszym osiedlu i nie mam im wiele do zarzucenia, no i chociaż przemieszkałam już 2 zimy to nie miałam żadnych problemów z domem).

Osoby zainteresowane budową domu z deweloperem, którego nie znają powinny sprawdzać ostatnie inwestycje danego wykonawcy, bo przecież wszyscy cały czas się uczymy, no i niektórzy z naprawdę nędznej jakości wykonania czasami po latach dochodzą do całkiem zadowalających rezultatów. Moim zdaniem tak właśnie jest w przypadku Betpolu- chociaż popełniają jeszcze błędy to jednak obecne wykonanie (moi znajomi właśnie budują z nimi dom, więc wiem jak to dzisiaj wygląda) nie powinno być porównywane z tym co oddali na pierwszym osiedlu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis kupilem ROUNDUP. Litrowa butla to 42 zeta na Rydygiera czy o zgrozo 59 w OBI. Do nas jedzie kurier z taka flaszka po 28 zeta

 

http://allegro.pl/roundup-360sl-niszczy-chwasty-randap-rofosat-1l-i1600445553.html

 

Agrowloknina o szerokosci 1,6m to cena 1,99-2,60 za 1mb. Do nas jedzie za 1,06

 

http://allegro.pl/agrowloknina-czarna-1-6x100m-50g-m2-najtaniej-i1588475269.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze ale drogo :(

 

To jest "normalna" cena ?

 

Bo mi ktoś mówił że około 350zł ...

 

Tyle że nie wiem czy zawsze "pojemność wywrotki" u tych co przywożą ziemii jest taka sama ...

 

Mowimy o ziemi takiej jak czarnoziem dobrej jakosci czy mowimy o byle jakiej ziemi np. do znacznego podniesienia terenu czy wyrownywania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bralam w ubieglym miesiacu, okolo 20 ton za 450. numer z ogloszenia, do czarnoziemu to jej brakuje ale dosc dobra ziemia, jak chcesz to moge podeslac na priw

 

To bym poprosił o podanie numeru telefonu ...

 

Muszę jeszcze potwierdzić czy tamta ziemia za 650zł (30ton) to faktycznie 30ton , bo jeśli 30ton to tamta oferta mimo że droższa to jest ... tańsza ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bym poprosił o podanie numeru telefonu ...

 

Muszę jeszcze potwierdzić czy tamta ziemia za 650zł (30ton) to faktycznie 30ton , bo jeśli 30ton to tamta oferta mimo że droższa to jest ... tańsza ...

 

Kochani, ale ziemię kupuje i przelicza się na m3 a nie na wagę - każdy rodzaj ziemi waży inaczej, wystarczy, że kopane będzie po deszczu i waga w stosunku do objętości będzie inna. To tak na marginesie.

 

Pozdrawiam wszystkich i spadam do Kowalewa po plac zabaw dla dzieciaków.

Pozdrawiam

Magda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też chetnie przyjmę namiary na dobry tani czarnoziem (o ile to może iść w parze);)

 

dziś montują mi się schody i balustrady, plac zabaw dla dziecka zamowiony, malowanie na ukonczeniu - za 2 tyg przeprowadzka;)

wszystkich chętnych na pana stolarza od schodów z borów informuję, że wolne terminy ma teraz na listopad - jeśli będziecie chętni i ja będę zadowolona z wykonania, to podam namiary najpóźniej jutro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...