Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Najlepszego

 

Z wygladu sa super :)

 

Gdzie znajde przepis?

 

Przepis był przed rokiem;)

cytuję:

 

 

 

225 g miękkiego masła

1 szklanka cukru pudru (dałam zwykły akurat nie miałam pudru)

1 jajko

1 łyżeczka olejku migdałowego

1 łyżeczka olejku waniliowego

2 2/3 szklanki mąki

1 łyżeczka proszku do pieczenia

duża szczypta soli

3/4 szklanki zblanszowanych migdałów

 

Zmiksować masło z cukrem, dodać jajko, olejki, potem mąkę z proszkiem i sól, wyrobić ciasto. Kulę ciasta włożyć do woreczka i schłodzić w lodówce min. 30

minut. Potem formować paluszki, wciskając na koniec migdał w miejsce paznokcia. Piec w dobrze nagrzanym piekarniku do 200st. około 10-12 minut. \\

 

aha, przepis mam z galerii potraw, z forum GW

 

smacznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

A ja dodam super Ekipe od tynków Kal-tech kaltech kalka toruń inowroclaw bydgoszcz i okolice firma z Inowrocławia ale jak oni super robią tynki nową technologia cementowo wapienne bez obrzutki lub obrzutka z rozrobionego tynku bo teraz szprycu się nie daje, na gips z sufitu bez gruntowania czy oczyszczenia scian, tynki pieknie odpadają po 3 tygodniach ale to nie wina wykonawcy to wina inwestora bo materiał taki chciał - materiał wykonawcy, a najlepsze jest doliczanie za krzywe ściany po fakcie ogladał budowę przed robotą bo facet robi z 1000 kg tynku 100m2 - inni ok 50 - perpetum mobile do działu NIE POLECAM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow ...

 

Super wynik ..

 

Aż na tyle dni starczyło Ci jedno pełne załadowanie pojemnika z ekogroszkiem na CO i CWU ?

 

Tak ale pogoda jest tez niesamowita. Ostatnie 3 dni to nawet w nocy pompa CO byla wylaczona

 

Kociol chyba 25KW a podajnik 140kg

 

Rozliczam prad miesiecznie i za pazdziernik 87 zeta wyszlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Piotruś. Nie wybierasz się w okolice mojego ulubionego sklepu na I :) Planowałam sam pojechać, ale czasu brak, a marzy mi się kilka drobiazgów. Byłaby okazja do spotkania przy cieście marchewkowym.

 

Pozdrawiam

Magda

 

W srode na 99% bede w Piasecznie wiec moze bym do Janek skoczyl, zalezy od korkow i godziny

 

W zeszlym tygodniu bylem w Gdansku na hot dogach :)

 

Liste z opisem, nazwami, numerami i cenami prosze na pw czy maila. Sie zobaczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...