Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Witam.

Poszukuje ekipy, cieśli, firmy stawiającej domy w szkielecie drewnianym w okolicach Torunia sprawdzonej godnej polecenia bo jak na razie same porażki. Czy stawiał ktoś z was w takiej technologii możne polecić rzetelna solidna firmę z okolicy. Heban, texlas, nie ten przedział cenowy. Z góry dziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc Daniel mogłbys mi podac namiary w Toruniu na pompy ciepła tez mnie ten temat interesuje a moze juz masz wyceny mi jest troche ciezko iz nie mieszkam w polsce ale jak nic nie masz przeciwko to odpisz dzieki.

 

Wiem ze pompy ciepla oferuje np BIMS - duza hurtownia na Chrzanowskiego za Makro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze pompy ciepla oferuje np BIMS - duza hurtownia na Chrzanowskiego za Makro

 

Zanim ktokolwiek z Was zdecyduje sie zakupic pompy ciepla za te kilkadziesiat tysiakow proponuje porozmawiac z kilkoma osobami ktore juz to maja i najlepiej przezyly z nimi z 2 sezony grzewcze. Najlepiej aby pokazaly Wam rowniez rachunki za prad :) Handlowiec od pomp powie to co chcecie uslyszec a ktos kto je ma powie Wam prawde. Pomijam wygode itd bo ta jest bezapelacyjna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie dobre ludzi. Słoneczko pikne, ale wq... mam od rana - architektura przeciąga wydanie warunków zabudowy. "Pocieszono mnie", że teraz może do Bożego Narodzenia je dostanę (termin pierwotny - początek listopada). Chciałbym w końcu móc wybrać projekt i umówić ekipę do budowy, żeby wczesną wiosną ruszyć z inwestycja. A tu taki zonk:(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie dobre ludzi. Słoneczko pikne, ale wq... mam od rana - architektura przeciąga wydanie warunków zabudowy. "Pocieszono mnie", że teraz może do Bożego Narodzenia je dostanę (termin pierwotny - początek listopada). Chciałbym w końcu móc wybrać projekt i umówić ekipę do budowy, żeby wczesną wiosną ruszyć z inwestycja. A tu taki zonk:(

 

Robia Ci jakas uprzejmosc czy ida na ustepstwa, ze tak pozwalasz im przeciagac te terminy? Moze juz najwyzszy czas aby podniesc glos czy poprosic o spotkanie z przelozonym? Wkurza mnie jak ktos wykonuje lub powinien wykonywac swoja prace a daje bezpodstawnie do zrozumienia ze wogole masz byc szczesliwy, ze przyjeli Twoje dokumenty ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Poszukuje ekipy, cieśli, firmy stawiającej domy w szkielecie drewnianym w okolicach Torunia sprawdzonej godnej polecenia bo jak na razie same porażki. Czy stawiał ktoś z was w takiej technologii możne polecić rzetelna solidna firmę z okolicy. Heban, texlas, nie ten przedział cenowy. Z góry dziękuje.

 

znajomi właśnie ukończyli szkieletówkę z firmą hortus z bydgoszczy. wyszło ładnie, wykonanie poprawne, nie było się czego bardzo czepiać.

 

ale ... przedział cenowy raczej wyższy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludziska - ALLELUJA!!

Podczas wczorajszej rozmowie w architekturze moje wq... było chyba mocno widoczne, bo dziś (czyli w sobotę- !)posłaniec przyniósł projekt warunków zabudowy, wystawiony z datą wczorajszą:)

Tak więc Agnieszka dziękuję Ci za ofertę pomocy - być może twe wstawiennictwo przyda się później bo jestem na początku mej budowlanej przygody.

Piotr - wq.... jest przydatny w kontakcie z urzędem:)

Toruńczyk - ja niestety buduję się Wrzosach nieobjętych planem zagospodarowania przestrzennego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...