Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Wow - imponujące ilości, na święta u nas by się przydały :)

 

Tez tesknie za bialych puchem tym bardziej ze jestem fanem odsniezania a w tym roku mam nieco ponad 100mkw kostki do trenowania tej umiejetnosci:) Niestety do podzialu z corka ale zawsze :)

 

Sniegu bylo oporowe. W tych okolicach po za Zakopianka wszystkie drogi byly biale a na Slowacji apelowani o nieuzywanie aut bo nie mogli sobie poradzic. Faktycznie bylo jeszcze gorzej niz u nas. Pod hotelem nie mialem gdzie zaparkowac bo gosc nie dal rady odsniezac, jedynie dojazd jakis ciapek im odgarnal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a może polecicie jakieś miejsca w których można kupić rybkę np jakieś stawy - chodzi mi o żywą rybkę. Pstrąg , karp, jesiotr to kupuję czasami w Lubiczu, karpia, tołpygę i amura mają w Rogowie. A tak mi się marzy jakiś szczupak albo sandacz, lin i okonek też pycha sama nie wędkuję a gdzie kupić?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, a może polecicie jakieś miejsca w których można kupić rybkę np jakieś stawy - chodzi mi o żywą rybkę. Pstrąg , karp, jesiotr to kupuję czasami w Lubiczu, karpia, tołpygę i amura mają w Rogowie. A tak mi się marzy jakiś szczupak albo sandacz, lin i okonek też pycha sama nie wędkuję a gdzie kupić?

 

Ja kupuje kawalek przed Plockiem jadac z Wloclawka po lewej stronie na 106 kilometrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś nawet czuję nadchodzące Święta. Zaetykietowałam dla klienta ponad 400 paczek pierników słuchając przy tym RMF Święta. Pod biurkiem piętrzą się prezenty, a przed chwilą dostałam od klienta śliczne bombki i choinkę wyciętą ze styropianu. Od razu humor mi się poprawił, chociaż zmęczenie nie odpuszcza. A jeszcze do końca stycznia będzie szał w pracy.

 

Pozdrawiam cieplutko wszystkich

Magda

 

PS. Oscypki są rewelacyjne, zwłaszcza z pomidorkami i grubo mielonym pieprzem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem nowym użytkownikiem i chciałem się zapytać czy ktoś z szanownych kolegów i koleżanek nie posiada na zbyciu betoniarki. Muszę wyremontować mój dom i nie mogę sobie pozwolić na zakup nowego sprzętu. Jeśli by ktoś posiadał i nie będzie mu już potrzebna proszę o kontakt, będę bardzo wdzięczny. Mój nr. telefonu 607508937 [email protected]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dziś nawet czuję nadchodzące Święta. Zaetykietowałam dla klienta ponad 400 paczek pierników słuchając przy tym RMF Święta. Pod biurkiem piętrzą się prezenty, a przed chwilą dostałam od klienta śliczne bombki i choinkę wyciętą ze styropianu. Od razu humor mi się poprawił, chociaż zmęczenie nie odpuszcza. A jeszcze do końca stycznia będzie szał w pracy.

 

Pozdrawiam cieplutko wszystkich

Magda

 

PS. Oscypki są rewelacyjne, zwłaszcza z pomidorkami i grubo mielonym pieprzem. :)

 

Mam nadzieje Magda ,że to nie TY dzisiaj spowodowalas taka kolejke w Toruńskim Sklepie firmowym :)))))

A tak w ogole to witam Was po dłuższej.....nawet bardzo długiej nieobecnosci...brakowało mi Was;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:)

mam taką prośbę czy moglibyście podzielić się cenami za usługi, z których korzystaliście? tzn. chodzi o regipsy, ocieplanie- styropian+siatka, elewacja, malowanie ścian, sufitów, płytki, oraz obudowa kominka

Obowiązują ceny za m2 czy też na godziny?

Będę wdzięczna, bo nie wiem czy proponowane mi ceny są normalne...;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich:)

mam taką prośbę czy moglibyście podzielić się cenami za usługi, z których korzystaliście? tzn. chodzi o regipsy, ocieplanie- styropian+siatka, elewacja, malowanie ścian, sufitów, płytki, oraz obudowa kominka

Obowiązują ceny za m2 czy też na godziny?

Będę wdzięczna, bo nie wiem czy proponowane mi ceny są normalne...;/

 

Witam. Ja osobiście zajmuję się wykonywaniem takich prac a ceny są następujące: Regipsy na poddaszu (wełna +stelaż+folia+regipsy+szpachlowanie całości+gruntowanie i dwukrotne malowanie od 60-80 zł metr kwadratowy. : docieplenie( styropian+siatka+kołkowanie łącznie z deklowaniem kołków tzn. kołki wpuszcza się w styropian i zaślepia je cienkim styropianem aby wyeliminować mostki + siatka + gruntowanie+ wykonanie tynku łącznie z malowaniem od 40-60 zł za metr kwadratowy, : malowanie ścian i sufitów 3zł za metr kwadratowy za jedną warstwę farby( ilość warstw zależna od krycia farby - przeważnie dwie warstwy) + 2zł metr kwadratowy gruntowanie ściany przed pierwszym malowaniem, : płytki od 40 zł za metr kwadratowy a łazienki przeważnie uzgadnia się od całości. Wydaje mi się że ceny są dość aktualne bo na ilość pracy nie narzekam. Często mi się zdarza poprawiać pracę po tanich fachowcach, a wiadomo że to już jest wykończeniówka ,patrzymy na to przez lata a żeby to dobrze zrobić to trzeba się przyłożyć i czasu poświęcić. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...