Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Witacie w ten mroźny acz słoneczny piątek. Czy macie jakieś doświadczenia czy opinie dot. firmy INVESTPROJEKT z ul. Kościuszki (ich rzetelność, ceny, jakość usług). Oferują się jako kompleksowy wykonawca - projekt, nadzór i wykonawstwo. Interesujący pomysł dla mnie ale nie wiem czy warto?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Witacie w ten mroźny acz słoneczny piątek. Czy macie jakieś doświadczenia czy opinie dot. firmy INVESTPROJEKT z ul. Kościuszki (ich rzetelność, ceny, jakość usług). Oferują się jako kompleksowy wykonawca - projekt, nadzór i wykonawstwo. Interesujący pomysł dla mnie ale nie wiem czy warto?
jest tam starszy pan który np chcemy piwnicę - odpowie a po co to drogo ato to a tamto ,najlepiej przejść się z projektem i porozmawiać , byłem w thermo projekt na wrzosach miałem projekt i kartkę 11 zmian do projektu na wszyto było nie ma problemu i tak zleciłem im dorysowanie piwnicy i adaptację
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest tam starszy pan który np chcemy piwnicę - odpowie a po co to drogo ato to a tamto ,najlepiej przejść się z projektem i porozmawiać , byłem w thermo projekt na wrzosach miałem projekt i kartkę 11 zmian do projektu na wszyto było nie ma problemu i tak zleciłem im dorysowanie piwnicy i adaptację

 

taaaaaa, Pan Kruger, straszna maruda. Mialem podobnie z piwnica ktora w koncu oczywiscie mamy. W projekcie spaskudzil nam jedna sprawe ale bardzi istotna. Zmienil kocil z gazowego na weglowy ale zapomnial powiekszyc komina., MAjster budowal zgodnie z projektem a na koncu amba bo przekroj 14x14 to duuuuuzo za malo. Kruger stwierdzil ze wszystko jest OK :(. Dodatkow na koncu doliczyl 2 stowki za zmiany choc wszystkie mialy byc juz zawarte w ustalonej cenie. Ja zadowolony z takiej obslugi klienta nie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, błąd Pana Krugera oczywiście był ale budowlaniec budując napewno wiedział że chcesz robić piec na paliwo stałe więc też powinien błąd zauważyc.My również jezdziliśmy z adaptacją do inwestprojekt i thermoprojekt ceny zwaliły nas z nóg:)thermo chciał coś koło 4500 a inwest 3500 tysiaca ale oczywiście znalezliśmy taniej i wyszło albo 1200 albo 1500 tak dawno to było że nie pamiętam dokładnie;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, błąd Pana Krugera oczywiście był ale budowlaniec budując napewno wiedział że chcesz robić piec na paliwo stałe więc też powinien błąd zauważyc.

 

Dlaczego tak uważasz?

 

Nawet gdyby wiedział jaki chcemy mieć kocioł to moim zdaniem całą odpowiedzialność ponosi ten co za adaptacje i zmiany bierze gruba kasę !!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr bo prawda jest taka że tych projektów już nikt nie sprawdza przybijają tylko pieczątki i kasują.Znam przypadek że koledze przysłali projekt z podpiętym dachem nie od jego domku:)przyjechał cieśla obejrzeć, wycenić i mówi że może zrobić mu dach ale napewno nie ten bo to nie jest jego dach.No i okazało się że rzeczywiście źle podpięli a niby ktoś zrobił adaptację no i wydał pozwolenie.A gdyby był inny cieśla zamówiłby z tartaku więźbe nie od swojego domu a później nic by nie pasowało:o
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr, błąd Pana Krugera oczywiście był ale budowlaniec budując napewno wiedział że chcesz robić piec na paliwo stałe więc też powinien błąd zauważyc.My również jezdziliśmy z adaptacją do inwestprojekt i thermoprojekt ceny zwaliły nas z nóg:)thermo chciał coś koło 4500 a inwest 3500 tysiaca ale oczywiście znalezliśmy taniej i wyszło albo 1200 albo 1500 tak dawno to było że nie pamiętam dokładnie;)

 

A masz może jakiś inny polecany namiar? Będę wdzięczny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka fotek z końcówki zeszłego tygodnia. Właśnie między innymi dlatego trochę Was tu zaniedbałem :)

 

Górka to Szrenica w Szklarskiej Porębie. Bez rewelacji ale może być. Pogoda zwłaszcza w górnych częściach nadrabiała wszelkie niedociągnięcia. Jeździło sie poprostu ponad pułapem chmur. Najdłuższy stok, zdaje się czerwony miał 4400m i z moją kondycją wychodziło, że nie jest najlepiej :)

 

50% spadek na czarnym FISie też dawał redę :)

 

Na jednej z fot ilość śniegu w miasteczku Harrachov po Czeskiej stronie górek, kurcze, oni zawsze mają więcej śniegu ;)

 

http://autokacik.pl/files/285704211-26012012336.jpg

 

http://autokacik.pl/files/285704215-26012012335.jpg

 

http://autokacik.pl/files/285704207-26012012340.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

http://autokacik.pl/files/285704211-26012012336.jpg

 

http://autokacik.pl/files/285704215-26012012335.jpg

 

http://autokacik.pl/files/285704207-26012012340.jpg

 

Ja tu nie mam czasu normalnie się wyspać, a ten się na nartach rozbija. I jeszcze szczuje innych. No bądźże człowiekiem. :)

 

A poza tym pozdrawiam wszystkich "starych" (Natalia to w szczególności do Ciebie, bo dawno się nie widziałyśmy) i nowych.

 

Widziałam, że ktoś pytał o WM - mam Bartosza od 4 lat i polecam. Niestety firmy, która nam montowała już nie ma, a szkoda, bo chłopacy wiedzieli co robią. Gdyby ktoś miał pytania proszę o info na PW.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...