Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

Witam.

Napisałem kilka postów i dotarło do mnie że się nie przedstawiłem :oops:

Przepraszam

Mam na imię Andrzej i od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem działeczki w Turznie. Na pewno będę tutaj częstym bywalcem bo zamierzam budować domek w systemie gospodarczym, bez kredytu więc troszkę to potrwa. W zamian za informacje które tu uzyskam mogę doradzić w sprawie doboru drzwi i wszystkiego co jest z tym związane - od 10 lat się tym zajmuję.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Nam też mówili, że jak się uda będzie prędzej. Znając życie to będą te drugie uda - nie uda.Pozostaje uzbroić się w cierpliwość.

 

Czekać, dzwonić, dopytywać się no i sprawdzać na działce

 

Jak znajomi tak dzwonili co 2 tygodnie to pewnego dnia w Energetyce Pani im powiedziała, ze przecież od 2 tygodni już mają tam prąd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do budujących. Ile czekaliście na prąd na działce? Bo nam w Enerdze powiedzieli, że czeka się 9 miesięcy. Załamka jakaś. Czy to normalne jest?

 

Ja miałem czekać ok 2 miesięcy a wyszło prawie rok:bash: Najpierw powiedzieli że muszą wymienić słup na działce-ok 1,5 miesiąc,potem montaż skrzynki-przetarg na zrobienie projektu 1miesiąc,1 miesiąc na oddanie projektu,1 miesiąc na wyłonienie w przetargu firmy która zamontuje skrzynkę,montaż licznika i w końcu prąd był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem czekać ok 2 miesięcy a wyszło prawie rok:bash: Najpierw powiedzieli że muszą wymienić słup na działce-ok 1,5 miesiąc,potem montaż skrzynki-przetarg na zrobienie projektu 1miesiąc,1 miesiąc na oddanie projektu,1 miesiąc na wyłonienie w przetargu firmy która zamontuje skrzynkę,montaż licznika i w końcu prąd był

 

To już mniej pocieszające.

Mam nadzieję, że skoro wszystkie domy wkoło mają prąd to potrwa to krócej. Wyjdzie w praniu. Kolejna historia to gaz. Ale tu nie ma w sumie pośpiechu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do budujących. Ile czekaliście na prąd na działce? Bo nam w Enerdze powiedzieli, że czeka się 9 miesięcy. Załamka jakaś. Czy to normalne jest?

 

Energetyka daje sobie zgodnie z umową 9 miesięcy, ale u mnie faktycznie trwało to 1,5 roku i właśnie dziś, po dziesiątkach telefonów moich i sąsiadów z mojej polanki, ruszyli łaskawie z budową linii energetycznej. Inwestycja ciągle się przeciągała - a to plany trzeba zmienić, a to wszystkie działki muszą mieć opłacone przyłącze, a to zima, a to przetarg trzeba ogłosić na wykonawcę, itp, itd i ciągle tylko jedno słyszałam: "proszę zadzwonić za tydzień, może coś już będzie wiadomo..." ręce opadają....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My czekamy pewnie już ze 2 lata za prądem i ciągle nas mamią że już na wiosnę, latem napewno. A to projekt zmieniają mimo że mieli wszystko gotowe ale postanowili podłączyć jeszcze kilka działek, albo problemy z pozwoleniem. Ręce opadają. Duża inwestycja tłumaczą kawałek lini średniego + trafostacja słupowa + linia niskiego parenaście skrzyneczek na liczniki. Mają bałagan w enei i tyle. Reorganizacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...