Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

u nas był zawsze kiedy był potrzebny, przyjezdzal w strategicznych momentach budowy. Namiar na niego również miałam z polecenia, od kolegi, ktory budował się nieco wczesniej. najlepiej zadzwonić, spotkać się osobiście i ocenić, czy Wam odpowiada.

 

Dziękuję bardzo za odpowiedź. Zadzwonię na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chciałbym zmienić ogrodzenie,mam siatkę i słupki.Zastanawiam się nad ogrodzeniem betonowym trzy płytowym(wyjdzie niedrogo)Ma ktoś może takie ogrodzenie?Może jakieś za i przeciw?Aha czy wie ktoś ile czasu przed przystąpieniem trzeba to zgłosić?

 

Widuje takowe a wariancie tak jakby bez wyraźnego wzorka, standardowego tylko jakby takie z kamieni, piaskowaca itd. Jak ludzie malują to na nieco inny kolor niż betonowy to wygląda całkiem nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, desperacko poszukuje agregatu ze stabilizatorem do wypożyczenia od wtorku na ok 10 dni, oczywiście mogę za wynajem zapłacić

Po raz kolejny ZE nas wystawił, a mam ekipę dekarzy od wtorku, bez prądu nie zrobią nic. Jak nie ruszą teraz jestem uziemiona do sierpnia. Proszę o pomoc. Gwarantuję, że sprzętu nie zniszczą - to solidna firma. Czekaliśmy na prąd kilka tygodni, ale teraz znów wszystko przesuwa się w czasie. Ja już utopiłam kasę w materiałach na dach...ręce mi opadają.

Pomóżcie, plissss.

Moj nr tel. 668-137-997.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, desperacko poszukuje agregatu ze stabilizatorem do wypożyczenia od wtorku na ok 10 dni, oczywiście mogę za wynajem zapłacić

Po raz kolejny ZE nas wystawił, a mam ekipę dekarzy od wtorku, bez prądu nie zrobią nic. Jak nie ruszą teraz jestem uziemiona do sierpnia. Proszę o pomoc. Gwarantuję, że sprzętu nie zniszczą - to solidna firma. Czekaliśmy na prąd kilka tygodni, ale teraz znów wszystko przesuwa się w czasie. Ja już utopiłam kasę w materiałach na dach...ręce mi opadają.

Pomóżcie, plissss.

Moj nr tel. 668-137-997.

 

Nie pomogę bo nie mam ale jak to sprawa tak ważna to również w Toruniu jest sporo firm które wypożyczają sprzęt budowlany. Chodzi mi po głwoie takie coś jak RAMIRENT http://www.ramirent.pl/ Nie wiem czy dobrzy czy zli, drodzy czy tani ale tylko to znam

 

Wlasciwie jest jeszcze cos takiego http://www.genpower.pl/ i pewnie wiele innych. Googlaj i buduj. Budowa to jedna wielka walka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,a może widziałeś to w Toruniu albo okolicy?A co z tym zgłoszeniem?

 

W okolicy. Jak będę jechał to popatrzę gdzie mi to w oko wpadło. W kwestii zgłoszenia nie mam pojęcia. Ja bym robil bez zgłoszenia, w końcu to płot a nie dom. Gdyby tak wnikliwie czytać warunki zabudowy to tam też jest często napisane jaki płot powinien być a jaki zdecydowanie nie. Jadnak jak widać po sasiadach ludzie zwykle maja to w głębokim poważaniu ;). Zadzwoń do PINB i się podpytaj jak z płotem, z pewnościa Ci powiedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pomogę bo nie mam ale jak to sprawa tak ważna to również w Toruniu jest sporo firm które wypożyczają sprzęt budowlany. Chodzi mi po głwoie takie coś jak RAMIRENT http://www.ramirent.pl/ Nie wiem czy dobrzy czy zli, drodzy czy tani ale tylko to znam

 

Wlasciwie jest jeszcze cos takiego http://www.genpower.pl/ i pewnie wiele innych. Googlaj i buduj. Budowa to jedna wielka walka :)

 

Dzięki Piotrze, wczoraj zaklepałam agregat w wypożyczalni, ale w weekend przejadę sie po sklepach, bo nie wiem czy nie będzie mi bardziej opłacało sie kupić, jak płacić za wypożyczenie ( tylko ! 120 zł/ doba ).

A ZE bardzo dziękuję za psucie krwi przez 1,5 roku :)

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrze, wczoraj zaklepałam agregat w wypożyczalni, ale w weekend przejadę sie po sklepach, bo nie wiem czy nie będzie mi bardziej opłacało sie kupić, jak płacić za wypożyczenie ( tylko ! 120 zł/ doba ).

A ZE bardzo dziękuję za psucie krwi przez 1,5 roku :)

Pozdrowionka

 

jest szansa ze jakies mały kupisz taniej niż np wynajęcie na tydzień. Ten co kupisz bedziecie zawsze mogli pogonić jako prawie nowy nawet za pół ceny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrze, wczoraj zaklepałam agregat w wypożyczalni, ale w weekend przejadę sie po sklepach, bo nie wiem czy nie będzie mi bardziej opłacało sie kupić, jak płacić za wypożyczenie ( tylko ! 120 zł/ doba ).

A ZE bardzo dziękuję za psucie krwi przez 1,5 roku :)

Pozdrowionka

Tylko pamiętaj że kupowanie z marketu budowlanego to loteria, niby jest gwarancja ale jak się rozkraczy to i tak niemasz na czas naprawy prądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na płot również potrzebne jest zgłoszenie:)

 

Cześć Aga a ile czasu przed przystąpieniem wymiany tego płotu trzeba to zgłosić?moje ogrodzenie z jednej strony jest od ulicy,a dokładniej 10cm od asfaltu i zimą jak odśnieżają to śnieg mam na płocie i na posesji. :( więc chcę się odizolować od tej ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...