Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Toruń i okolice...:-)))


MichalTr

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 10,8k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • piotrulex

    2610

  • agnieszkakusi

    1719

  • nastka79

    1115

  • madzialenka

    513

Co do piasku do piaskownicy to my kupiliśmy w Obim. Czysty, biały, mięciutki piasek. Koleżanka ma z jakiejś żwirowni i mój syn za każdym razem po zabawie ma ubrania do wyrzucenia. Nie da się sprać brudu.

 

No już właśnie koleżanka też mi mówiła, że w Castoramie jest, więc na pewno kupię taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrulex, kiedyś czytałam o Twoich planach sunowych. Czy robiłeś w końcu saunę w domu czy zrezygnowałeś? Jeśli tak to proszę o porady - kto ją wykonywał i na co zwrócić uwagę.

thx

 

Nie zrobiłem, nie zrezygnowałem.

 

Zawsze jest coś ważniejszego i bardziej potrzebnego na co wydajemy grubsze tysiaki.

 

Pod saunę jest spore pomieszczenie w piwnicy ze wszystkimi przyłączami i czeka na odpowiedni czas

 

Teraz niedaleko nas otworzyli basen w kompleksem saun gdzie czasami chodzimy. Świadomość saunowa na wsi jest praktycznie zerowa ale może kiedyś będzie lepiej ;)

 

Porad co do budowy w necie jest sporo. Ja bym ją robił sam z pomocą wujka złota rączka. Drewno w miarę pod wymiar zamawiasz przez net, to samo z piecem, szklanymi drzwiami. Podstawa do dobra izolacja i wentylacja, wszystko jest na www :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedyś, dawno temu pisałeś, że masz znajomych, którzy kupili dom od Betpolu. Utrzymujesz z nimi kontakt? możesz coś więcej powiedzieć o ich relacjach z firmą? Będę bardzo wdzięczna.

 

Jednym się kończy okres gwarancji i są do zrobienia poprawki bo tu kafelki odleciały a tam pekana łączeniu sufitu ze ścianą. Znajimi boją się ekipy wpuścić do domu bo jak di sąsiadów wpadki na akcje "reklamacja" to mieli na kilka dni sprzątania :(

 

Zasadniczo jak za te pieniądze są zadowoleni choc takich deweloperów jest więcej. Znajmomi kupili an większej działce gdzieś koło Pigży wolnostojacy za podobne pieniadze i szło się z gośćmi normalnie dogadać bo jeszcze nie mieli w głowie tyle "wody sodowej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Kiedyś, dawno temu pisałeś, że masz znajomych, którzy kupili dom od Betpolu. Utrzymujesz z nimi kontakt? możesz coś więcej powiedzieć o ich relacjach z firmą? Będę bardzo wdzięczna.

 

Ja mam znajomego który od kilku miesięcy tam mieszka ...

 

Z jego relacji wynika że ten deweloper bardziej profesjonalnie podchodzi do budowy i do zadowolenia klienta niż mój developer.

W Betpolu dostaje się gwarancję na piśmie , jest pod koniec przegląd gwarancyjny.

 

Największą zaletą Betpolu jest to że oddają domki pod klucz , łącznie z kostką i ogrodzeniem. Mój kumpel dosłownie nic nie robił sam , nawet takie uszczelnienie kabiny silikonem robił mu pracownik Betpolu ...

 

Sami myśleliśmy o Betpolu , tyle że niestety ich projekt domu nam nie przypasował ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomego który od kilku miesięcy tam mieszka ...

 

Z jego relacji wynika że ten deweloper bardziej profesjonalnie podchodzi do budowy i do zadowolenia klienta niż mój developer.

W Betpolu dostaje się gwarancję na piśmie , jest pod koniec przegląd gwarancyjny.

 

Największą zaletą Betpolu jest to że oddają domki pod klucz , łącznie z kostką i ogrodzeniem. Mój kumpel dosłownie nic nie robił sam , nawet takie uszczelnienie kabiny silikonem robił mu pracownik Betpolu ...

 

Sami myśleliśmy o Betpolu , tyle że niestety ich projekt domu nam nie przypasował ..

 

Nam również nie specjalnie się spodobał [typowa stodoła] ale cenowo nie było źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na dach i w związku z nim mamy pytanie o przyzwoity i nie drogi tartak a i na co zwracać uwagę przy wybieraniu?

 

Polecam Tartak w Lulkowie, kupowaliśmy tam więźbę, terminowi, solidni, rozsądni cenowo - ceny wszędzie gdzie sprawdzałem były zbliżone, kierowałem się bardziej opinią o danej firmie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fart jest producentem tylko robią lipe to jest tak jak byś kupił nowe auto składane w garażu, jeśli chcesz kupić bramy to np Hormanna w Nalazku lub Wiśniowskiego w Darro, nie bedzie narzekał

 

ja akurat kupiłem u nich okna na wyprzedaży na allegro i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł czas na dach i w związku z nim mamy pytanie o przyzwoity i nie drogi tartak a i na co zwracać uwagę przy wybieraniu?

chyba najlepszą opinie ma tartak w Lulkowie , choć na razie 7m3 desek dwa transporty przywiózł nam tartak Brąchnowo za ładne dechy impregnowane płacę po 570zł to chyba cena dobra więźbę zastanawiam się choć czas nas nagli wszystkie tartaki tną pod wymiar czy to drewno ok trudno powiedzieć na pewno jest mokre nie chcą by np poleżało u nich np 2-miesiące bo tak pytałem wcześniej mówią że nie ma gdzie magazynować mi się wydaje że mogło by się przesuszyć za bardzo pokrzywić sęki zacząć wypadać i był by problem przy odbiorze też mam dylemat gdzie zamówić a szukam bardziej jakości dobrej :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...